Clicks928

CDC prišlo po viac ako roku na to, čo ľudia vedeli už dávno, že PCR testy su nespoľahlivé

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Názor Mikea Adamsa (Natural News)

Po viac ako roku páchania vedeckých podvodov s falošnými „pozitívnymi“ testami prostredníctvom PCR testovania oznámila CDC, že 31. decembra tohto roku odvoláva diagnostický panel RT-PCR.

„Po 31. decembri 2021 stiahne CDC žiadosť pre americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) o povolenie núdzového použitia (EUA) diagnostického panelu real-time RT-PCR CDC 2019 – nový koronavírus (2019-nCoV), test bol prvýkrát predstavený vo februári 2020 iba na detekciu SARS-CoV-2. CDC poskytuje toto predbežné oznámenie klinickým laboratóriám, aby mali dostatok času na výber a implementáciu jednej z mnohých alternatív schválených FDA,“ uvádza Centrum na kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) vo svojom vyhlásení.

Použitie testov PCR na diagnostiku covidu je globálnym vedeckým podvodom, pretože žiadny prístroj PCR nemôže poskytnúť „kvantitatívne výsledky, ktoré by mohli naznačovať konkrétnu vírusovú záťaž.“

O tento testovací protokol schválený CDC sa však opieralo pri výrobe ilúzie, ktorá predstierala, že stovky miliónov ľudí na celom svete boli infikovaní covidom. Celé to bol prepracovaný šarlatánsky vedecký podvod a každý, kto je oboznámený s technológiou PCR, to vedel od samého začiatku.

Testovanie PCR schválené CDC na diagnostiku covidu bolo podvodné od prvého dňa

PCR prístroje nie sú kvantitatívne prístroje. Nemôžu vám povedať, koľko niečoho sa v danej vzorke nachádza. Každý laboratórny vedec oboznámený s prístrojmi PCR to vie.

Celá pandémia nebola od samého začiatku ničím iným ako globálne koordinovaným podvodom pri testovaní pomocou PCR. Ako mi na obchodných stretnutiach povedali obchodní zástupcovia spoločnosti Thermo-Fischer, prístroje PCR nemôžu určiť kvantitatívne výsledky. Nepoužívajú kvantitatívne kalibračné krivky prístroja ani kvantitatívne externé štandardy covidu.

Prístroje PCR nič nediagnostikujú

To znamená, že prístroje PCR nemajú legitímnu úlohu pri diagnostikovaní akejkoľvek osoby s ochorením alebo skrytými infekciami. Samotná prítomnosť jediného vírusového fragmentu, mnohonásobne biliónkrát cyklovaná pomocou PCR, nenaznačuje nič vedeckej alebo diagnostickej hodnoty,“ píše portál.

Už portugalský odvolací súd rozhodol, že PCR testy sú nespoľahlivé a že je nezákonné nútiť do karantény ľudí len na základe testu PCR. Súd uviedol, že spoľahlivosť testu závisí od počtu použitých cyklov a prítomnej vírusovej záťaže.

Rakúsky súd rovnako rozhodol, že testy PCR nie sú vhodné na diagnostiku COVID-19 a že výluky nemajú právny ani vedecký základ. Súd poukázal na to, že „test PCR nie je vhodný na diagnostiku, a preto sám o sebe nehovorí nič o chorobe alebo infekcii osoby“.

Podieľajú sa analytici PCR a technickí pracovníci v laboratóriách na globálnych podvodoch s testovaním?

Celá pandémia covid je fraška a všetko bolo založené na podvodnom testovaní pomocou PCR. To vedia dokonca aj technici a analytici PCR. Zúčastňujú sa globálneho systému ničenia ľudských životov a rozbíjania globálnych ekonomík a sú si plne vedomí, že obmedzenia ich vlastných nástrojov znamenajú, že diagnózy „pozitívneho“ statusu covid založené na PCR sú nezmyselné.

Na diagnostiku infekčných chorôb nepoužiteľné

V súkromnom laboratóriu prevádzkujem niekoľko prístrojov s hromadnou špecifikáciou vrátane prístrojov QQQ a ICP-MS. Som spoluautorom dvoch kvantitatívnych metód, ktoré boli starostlivo vyvinuté na kvantifikáciu molekúl glyfosátu v potravinách a na koncentrácie kanabinoidov v konopných extraktoch.

Dôverne poznám kalibráciu prístroja, externé štandardy, rovnice prispôsobenia krivky a kvantitatívnu analýzu. PCR prístroje nie sú schopné nič z toho . Na diagnostiku infekčných chorôb sú nepoužiteľné, pretože z danej vzorky nemôžu produkovať výsledky koncentrácie vírusovej záťaže.

Ak chcete vedieť, koľko niečoho sa v danej vzorke nachádza, musíte použiť oveľa zložitejšie prístroje, ako sú napríklad prístroje mass spec triple quad (čo okrem iného používam aj na testovanie potravín na kontamináciu glyfosátom).

Ako uvádza Zero Hedge , dokonca aj sám Fauci pripúšťa, že testovanie pomocou PCR je v podstate podvod, pokiaľ ide o diagnostiku covidu.

Globálny trestný čin

Rovnako ako sa lekári, zdravotné sestry a farmaceuti zúčastňujú globálneho trestného činu, technici a majitelia laboratórií PCR sa veselo zúčastňujú rovnakých podvodov, pravdepodobne preto, že zarábajú obrovské zisky z vykonávania podvodných testov PCR, ktoré by nikdy neprešli kontrolou žiadneho legitímneho vedeckého testu presnosti alebo správnosti.

Ak by sa rovnaký postup použil pri testoch dychových testov u možných opitých vodičov, bol by každý žijúci človek uväznený pre opitosť, pretože v krvi každého koluje najmenej jedna molekula alkoholu.

CDC sťahuje túto metódu PCR najpravdepodobnejšie preto, pretože vie, že test nevydrží rozumné vedecké preskúmanie. Pokúšajú sa zakryť svoje stopy a pamäťovú dieru podvodným testom, ktorý bol v prvom rade použitý na podvrhnutie falošnej covidovej epidémie.

Ale už vieme, že CDC pracuje pre vakcinačný priemysel a že CDC nemá vôbec žiadnu vedeckú dôveryhodnosť ani autoritu, pokiaľ ide o legitímne testovanie infekčných chorôb. CDC, rovnako ako test PCR, je úplný podvod.

Mike Adams je vedec v oblasti životného prostredia, držiteľ patentu na elimináciu rádioaktívnych izotopov cézia, vynálezca, viacnásobný držiteľ ocenenia za vynikajúcu žurnalistiku, vydavateľ vedeckých správ a vplyvný komentátor v oblastiach vedy a medicíny
Roberto 55
CDC je samozrejme sukromna organizacia, ktora pracuje pre US vladu a teraz konecne vysla pravda najavo aj oficialne, ze PCR testy nevedia ani rozlisit covidka od chripky. Teraz je jasne preco chripka akoze vymizla vo svete...
Peter(skala)
... hlavne, že bez PCR testov ľudia nemohli ísť do školy, práce, obchodov, ... a už zvažuju, že ani do kostolov.

... ale že vôbec sa nebudem čudovať, ked namiesto PCR testu budu vyžadovať očkovanie. Slovenskí biskupi si z mRNA nanotechnologie urobili bôžika cez ktorého nepustia ľudí do chrámu, lebo už si ho vpustili do svojho tela a dochovného chramu
Marieta Ria
Je to podvod za podvodom - podvod vznik víru, podvod test naň, podvod preplnené nemocnice (kde držali covid pacientov, lebo mali za tieto lôžka ťažké peniaze), podvod s úmrtiami na covid (a boli s covidom), podvod "vakcíny", podvod úmrtia po vakcíne (označované ako skryté choroby)...
Je veľmi smutné, že tomuto dláždia cestu naši o. biskupi... takémuto apartheidu - tu nemajú potrebu zastať sa …More
Je to podvod za podvodom - podvod vznik víru, podvod test naň, podvod preplnené nemocnice (kde držali covid pacientov, lebo mali za tieto lôžka ťažké peniaze), podvod s úmrtiami na covid (a boli s covidom), podvod "vakcíny", podvod úmrtia po vakcíne (označované ako skryté choroby)...
Je veľmi smutné, že tomuto dláždia cestu naši o. biskupi... takémuto apartheidu - tu nemajú potrebu zastať sa nespravodlivo segregovaných ľudí? Nevystúpia a neprotestujú proti takémuto zákonu, ktorý trestá ľudí, ktorí si chránia svoj život a nechcú byť pokusnými myšami!?! Ich ovečky sú len tie, ktoré sú zaočkované??? Kam nás to vediete, pastieri naši??