54:05
Gonzales
268
COVID 19 - účinná léčba a nebezpečná vakcína. Mnozí spekulují zda je postoj Soni Pekové skutečně objektivní. Tento dokument, o němž jistě neví ani paní Peková, potvrzuje, že jednoznačně. Proč dnes …More
COVID 19 - účinná léčba a nebezpečná vakcína.

Mnozí spekulují zda je postoj Soni Pekové skutečně objektivní. Tento dokument, o němž jistě neví ani paní Peková, potvrzuje, že jednoznačně. Proč dnes máme tzv. "druhou vlnu koronaviru" a jak je možné, že někteří už dnes naznačují, že kolem Vánoc přijde další, nebo se situace vystupňuje ještě víc? Jsou to proroci, nebo jsou jejich výpočty tak geniální, že jim nakonec nerozumí ani oni sami? Odpověď na tuto otázku je jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát.

Soňa Peková detailně popsala, jak virus pracuje, jak se chová a vyvíjí. Konspirační teorií naopak je, pokud někdo tvrdí, že v rámci reprodukce se virus může modifikovat do vyšší - vylepšené formy a proto může nabírat na síle. To je naprostý nesmysl.
Čím rychleji se totiž virus množí, tím rychleji sám sebe likviduje. Je to to podobné jako poločas rozpadu, nebo prchavé látky. Zpočátku jsou koncentrované a později ztrácí svoji intenzitu. Koncentrace COVIDu se nemůže v žádném případě zvýšit, pouze snížit. Představme si ještě tento příklad... pokud se budeme snažit provádět nějakou práci 10x rychleji, jaký bude výsledek? Jednoznačně vytvoříme mnohem víc chyb a v žádném případě se nám nepodaří vytvořit kvalitnější produkt, naopak. Kvalita práce bude stále horší, až nakonec bude výrobek nepoužitelný.
V naší zemi je od jarních měsíců pravděpodobně vysoké procento pozitivních na koronavir, to ovšem neznamená, že jsou ti lidé nemocní, nebo by jim to mělo způsobovat nějakou újmu.
Teď si tedy položme otázku z čeho se vytvořila druhá vlna koronaviru? Určitě to není z původního viru, u něhož je aktuální účinek téměř nulový. Je zřejmé, že nějakým způsobem se do společnosti dostal opět koncentrovaný (prvotní) virus, minimálně ten, který jsme tu měli na jaro. Existuje jen jediné logické vysvětlení, proč dnes máme druhou vlnu koronaviru. Tak jak byl virus uměle vytvořený, tak se i uměle šíří ve společnosti. Absolutně nevěřím, že tento virus pouze náhodně unikl z laboratoře. Pokud se médiím a psedu-odborníkům něco nehodí a nemají dostatečné argumenty, tak se daná věc obvykle označí za konspirační teorii. Takhle to bylo a bude.... Naopak skutečná konspirační teorie (přesněji řečeno konspirační manipulace) se dnes šíří v mainstreamu, bohužel mnozí se to bojí otevřeně přiznat. Někteří lidé žijí naivně s pocitem, že skutečnou pravdu se dozví, když se pohodlně posadí do křesla, zmáčknou červené tlačítko na dálkovém ovladači a pak jim je naservírovaná čistokrevná pravda. Tady bych použil jednoduchou úvahu. Pokud bych měl opravdu velké množství peněz a chtěl bych mít silný vliv na společnost, tak první věc, kterou musím udělat je získat mainstream na svoji stranu.
Zde uvádím názorný příklad jednoho šéfredaktora Slovenského deníku, který odhaluje jak funguje mediální prostředí v mainstreamu. Ne každý má odvahu sdělit skutečnou pravdu a podat takové svědectví:

viz video: Mainstream a dění za oponou

Co tedy způsobilo druhou vlnu koronaviru a jak je možné, že už dnes někteří naznačují, že během vánoc nebo po vánocích přijde třetí vlna, případně enormní zesílení. Jak už jsem zmínil, tak jako byl virus uměle vytvořený, tak se i uměle rozšiřuje ve společnosti, pomocí lidí, kteří jsou zaplaceni a pracují pro zájmy mocných.
Takto budou moci vytvořit druhou, třetí a klidně i čtvrtou vlnu, než totálně vysají ekonomiku a dovedou nás k myšlence celoplošného očkování. Světová zdravotnická organizace je totálně zkorumpovaná organizace co se týče hledání pravdy, Neustále je nám ze strany WHO podsouváno, že virus je přírodního charakteru a je vyloučeno, aby vznikl v laboratoři. Jestliže tak obrovská organizace (WHO) nám lže, tak se nemůžeme divit, že nám lže i drtivá většina médií.