Clicks2.2K
Edward7
2

Szczepionka Pfizer uznana za; „żywą z mikroorganizmami” , z poruszającymi się cząsteczkami przez szwedzkiego lekarza-naukowca dr Erika Enby

Stwierdzono, że fiolka szczepionki Pfizer-BioNTech zbadana pod mikroskopem przez szwedzkiego lekarza-badacza dr Erika Enby jest pełna mikroorganizmów lub cząstek, które mogą powodować choroby, jego zdaniem. Fiolka została przyniesiona przez kolegę na spotkanie grupowe omawiające chorobę i została natychmiast zbadana przez dr Enby'ego przy użyciu interferencyjnego mikroskopu kontrastowego.

Ta historia pochodzi sprzed miesiąca i została zgłoszona wcześniej na Newsvoice.se i udostępniona online przez World Freedom Alliance. Film z wywiadu z dr Enby przeprowadzony przez Borje Peratta można znaleźć w Odysee: „Szczepionka Pfizera pod mikroskopem | Wywiad z dr Erikiem Enby przeprowadził Börje Peratt” Film, który jest obecnie udostępniany w Telegramie, znajduje się również poniżej: https://cdn.lbryplayer.xyz/api/v4/streams/free/pfizer/0caeff6b912d5d03a0ddf7c5f6494d0c47543cc5/649e9c

Dr Erik Enby mówi, że jako badacz od 50 lat przyglądając się krwi pacjentów obserwował podobne zamieszanie i bulgotanie tego, co postrzega jako mikroby we krwi chorych pacjentów i mówi, że to, co widać na tym filmie, jest denerwujące i nieprzyjemne, z rojami drobnoustrojów lub cząstek, które mogą osadzać się w tkankach i kiełkować dalej w chorobę.

Dr Robert Young, który badał i donosił o pleomorfizmie, zjawisku przekształcania się drobnoustrojów w czerwone krwinki i odwrotnie w obecności trucizn, mówi, że zarazki i mikroby są objawem zatrucia szczepionką. Jego dyskusje na ten temat można znaleźć w jego pracy online na jego stronie internetowej oraz w Raporcie 255, gdzie omawia teorie „infekcji”, a nie infekcji, oraz „efektu korony” w czerwonych krwinkach, gdy są one przesiąknięte toksynami.

Dr Young przedstawił również wyniki grupy naukowców identyfikujących toksyczne aluminium, tlenek grafenu, selenek kadmu, bizmut, stal nierdzewną i pasożyty w szczepionkach Pfizer-BioNtech, Moderna, Johnson & Johnson i AstraZeneca w Newsbreak 133 w Ramola D Reports ostatnio. Jego artykuł Scanning & Transmission Electron Microscopy Reveals Graphene Oxide in CoV-19 Vaccines zawiera mikrofotografie z krwi zaszczepionych pacjentów (ujawniające krzepnięcie i skupiska tlenku grafenu), a także z mikroskopii naukowej i spektroskopii zawartości szczepionki.

Istotne w badaniu płynu do szczepionek przez dr Enby'ego jest to, że bulgoczące nanocząsteczki, które wydają się wyskakiwać z płatków i poruszać się we wszystkich kierunkach, są podobne do tego, co zaobserwował w chorej krwi. „Zdecydowanie nie chcesz, aby to ci wstrzyknięto” – mówi.

Dr Enby donosi, że lekarze w jego gabinecie, którzy oglądali ten film o poruszających się cząsteczkach drobnoustrojów i nanotechnologii w jego gabinecie, byli tak samo zaniepokojeni odkryciem jak on i zadzwonili do kolegów w Szkocji i we Włoszech, chcąc natychmiast zdobyć fiolki ze szczepionkami. , aby przeprowadzić własne badania nad jego zawartością. Jednak, mówi dr Enby, fiolki są bardzo ściśle kontrolowane i prawie niemożliwe jest zdobycie jednej do badania. Nawet te niewykorzystane są odsyłane i wszystkie „rozliczane”.

„Każda butelka, a także każda igła iniekcyjna jest uwzględniana. Wszystko jest kontrolowane – liczy się każda butelka i każda igła do wstrzykiwań, łącznie z tym, co zostało wyrzucone. Więc nie było to możliwe.”

W e-mailu do producenta Borje Paratta zgłoszonym przez Newsvoice.se dr Enby napisał:
Używając kontrastowego mikroskopu interferencyjnego, kilka tygodni temu zbadałem szczepionkę Covid-19 i udało mi się wykryć, że są w niej niezliczone ilości podobnych jednostek mikrobiologicznych.
Od prawie 50 lat przyglądam się nieznanemu wzrostowi cząsteczek w płynach ustrojowych i tkankach przewlekle chorych.
Chciałbym tu powiedzieć, że jestem absolutnie pewien, że odkryłem to na nowo i nawet jeśli koledzy itp. nie mają o tym pojęcia, to ta zależność powinna być na pewnym poziomie znana w przemyśle farmaceutycznym.

Kilkakrotnie wykonałem nawet mikroskopowe badania krwi włośniczkowej pobranej od noworodków z zaburzeniami rozwojowymi. Widzieć, jak dosłownie fermentuje w ich ciałach, jest naprawdę thrillerem. Podobnie jest z zespołem Downa. Można się zastanawiać, czy takie ciała mogą być narażone na jakąś formę fermentacji w łonie matki.
Wiedza na ten temat sprawia, że można się zastanawiać, czy właściwe jest szczepienie kobiet w ciąży i dzieci szczepionkami przeciw covid …”

W znakomitym doświadczeniu dr Enby'ego godne uwagi jest uzdrowienie kobiety ze złośliwym czerniakiem, który zaatakował jej węzły chłonne szyi i groził pochłonięciem jej oka i twarzy, lecząc infekcję krwi: guzy zniknęły, a jej twarz i życie zostały uratowane. Odkrywszy, że guzy są pełne rozwoju drobnoustrojów, dr Enby wyleczył infekcje, a następnie wyleczył wielu pacjentów niekonwencjonalną terapią. Te i inne historie opowiada film dokumentalny Borje Paratta, Doktora, który odmówił poddania się, opisanego tutaj.
Dr Enby, podobnie jak dr Young i jak inni lekarze, którzy pomogli odwrócić raka i leczyć pacjentów z rakiem, doświadczył wielu prześladowań i oszczerstw, próbując zdyskredytować jego pracę. Wzór prześladowań wymierzony w wyjątkowych naukowców i uzdrowicieli, którym udało się wyleczyć swoich pacjentów z rzekomo nieuleczalnych chorób, wskazuje bezpośrednio na operacje zastraszania przez przemysł farmaceutyczny, który zyskał 200 miliardów dolarów z przemysłu nowotworowego, jak David Noakes, uzdrowiciel GcMAF niesłusznie prześladowany przez MHRA często podkreśla, że ten przemysł jest zobowiązany do utrzymywania raka w stanie nieuleczalnym i ciągłym.

Ten film o szczepionkach pod mikroskopem dodatkowo ustala niebezpieczną zawartość szczepionek firmy Pfizer-BioNtech
Ten film dalej pokazuje niebezpieczną zawartość szczepionek mRNA firmy Pfizer-BioNTech, które nadal powodują skrzepy krwi, poronienia, drgawki i śmierć tysięcy osób, jak doniesiono w bazach danych CDC VAERS, EudraVigilance i Yellow Card oraz w mediach społecznościowych. Wcześniejsze nagranie fiolki Pfizer-Comirnaty pod mikroskopem wysłało "fale uderzeniowe" na cały świat, gdy nanocząsteczki wydają się łączyć w linie i sieci oraz fraktalne anteny o wysokiej częstotliwości, omówione tutaj:

Samoskładający się nanotechnologiczny tlenek grafenu jest teraz dostępny również w szczepionce COMIRNATY firmy Pfizer-BioNTech: Niemieckie wideo ujawnia samoorganizujące się plamki i tworzące się sieci krystaliczne

Kryminalne kłamstwo o „bezpiecznej i skutecznej” szczepionce trwa, gdy narastają śmiertelne skutki
Media głównego nurtu i sieć rząd-farmaceuta-media prowadzące operację propagandy szczepionek w telewizji i Internecie nadal ignorują wszystkie doniesienia o zdarzeniach niepożądanych, chociaż ostatnie doniesienia na spotkaniu FDA dotyczące dopalaczy przez kilku sumiennych lekarzy doprowadziły do tematu zgonów poszczepiennych i niepożądane reakcje na szerszą publiczność. W tym momencie jest więcej niż wystarczająca ilość danych na temat śmiertelnych skutków wszystkich szczepionek opartych na genach COVID, aby uzasadnić natychmiastowe wstrzymanie tych szczepionek. Naprawdę szokująca liczba ponad 14 000 zgonów po szczepionkach COVID została odnotowana w CDC VAERS na dzień 10 września, przekraczając kilkakrotnie liczbę zgonów zgłoszonych w ciągu 30 lat z powodu wszystkich innych szczepionek. Zgony zgłoszone z powodu szczepionki Pfizer-BioNTech obecnie numer 10,215 (liczba uzyskana z przeszukiwania bazy danych VAERS na OpenVAERS.com).

Przeglądanie raportów VAERS dotyczących obrażeń poszczepiennych spowodowanych szczepionką Pfizer-BioNtech rozdziera serce i wywołuje wstrząsy. Trzy z podsumowań zamieszczono poniżej. Kobieta w nieznanym wieku, która popełniła samobójstwo, najwyraźniej cierpiała na opisane tutaj objawy przez 4 miesiące, w tym skurcze nóg i drżenie przez 45 minut rano, zanim odebrała sobie życie przez przedawkowanie leków...

Pełny raport tutaj: covid-data/covid-reports/1686856

To tragiczne, że ludzie – a teraz dzieci – są przekonywani do wzięcia tych śmiercionośnych szczepionek w obliczu kryminalnych czynów dziennikarskich zaniedbań ze strony korporacyjnych mediów. Prosimy o szerokie udostępnianie tych informacji w mediach społecznościowych i e-mailach, aby więcej osób było poinformowanych o prawdziwej zawartości Pfizera i innych szczepionek oraz o bolesnych (możliwych do uniknięcia) konsekwencjach śmierci i cierpienia, o których donoszą teraz miliony.
Prosimy o szerokie udostępnianie. Bezpłatne publikowanie w dowolnym miejscu z linkiem zwrotnym i nazwiskiem autora; Ramola D , everydayconcerned.net/…cles-by-swedish-physician-researcher-dr-erik-enby/

Lekarz z Idaho donosi o „20-krotnym wzroście” raka u zaszczepionych pacjentów
„Po szczepieniu obserwujemy spadek liczby limfocytów T w komórkach CD8” – powiedział dr Ryan Cole.Autorstwa Jacka Binghama

BOISE, Idaho ( LifeSiteNews ) — Lekarz stwierdził wzrost liczby zachorowań na raka od czasu wprowadzenia szczepionki na COVID-19. 18 marca dr Ryan Cole , patolog certyfikowany przez radę nadzorczą oraz właściciel i operator laboratorium diagnostycznego, w nagraniu wideo wyprodukowanym przez projekt „Capitol Clarity” rządu stanu Idaho, poinformował, że obserwuje ogromny wzrost występowania różnych chorób autoimmunologicznych i nowotworach u zaszczepionych pacjentów. „Od 1 stycznia w laboratorium obserwuję 20-krotny wzrost liczby zachorowań na raka endometrium w stosunku do tego, co widzę w skali roku”, powiedział dr Cole w klipie wideo udostępnionym na Twitterze .

„Wcale nie przesadzam, ponieważ patrzę na swoje liczby rok do roku, myślę sobie 'O rany, nigdy wcześniej nie widziałem tylu nowotworów endometrium'” – kontynuował. Wyjaśniając swoje odkrycia podczas wydarzenia 18 marca, Cole powiedział Idahoansowi, że szczepionki wydają się powodować poważne problemy autoimmunologiczne, w sposób, który opisał jako „odwrotną reakcję HIV”. Cole wyjaśnił, że do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego wymagane są dwa rodzaje komórek: „pomocnicze komórki T”, zwane również „komórkami CD4” i „komórki zabójcy”, często znane jako „komórki CD8”.

Według Cole'a u pacjentów z HIV dochodzi do masowego tłumienia „pomocniczych komórek T”, które powodują gwałtowny spadek funkcji układu odpornościowego i sprawiają, że pacjent jest podatny na różne choroby.
Podobnie, Cole opisuje: „po szczepieniu obserwujemy spadek twoich zabójczych limfocytów T, w twoich komórkach CD8”. „A co robią komórki CD8? Kontrolują wszystkie inne wirusy” – kontynuował. Podobnie jak HIV powoduje zakłócenie układu odpornościowego poprzez tłumienie komórek „pomocniczych” CD4, to samo dzieje się, gdy tłumione są komórki „zabójcze” CD8. W opinii eksperta dr Cole'a wydaje się, że tak właśnie jest w przypadku szczepień COVID-19.

Cole dalej stwierdza, że w wyniku tej indukowanej szczepionką supresji „zabójczych komórek T” obserwuje „wzrost” nie tylko raka endometrium, ale także czerniaków, a także opryszczki, półpaśca, mono i „ogromny wzrost” w HPV podczas „patrzenia na biopsje szyjki macicy kobiet”. To nie pierwszy raz, kiedy szczepionki COVID-19 zostały powiązane z poważnymi problemami dotyczącymi zdrowia kobiet. Według niemieckiego badania naukowego stwierdzono , że glikol polietylenowy, składnik w szczepionkach Pfizer i Moderna, stwarza „potencjalne ryzyko toksyczności” dla jajników kobiet.

Dr Michael Yeadon, były wiceprezes firmy Pfizer, cytuje niemieckie badanie jako możliwe wyjaśnienie dużej liczby nieprawidłowości miesiączkowania i poronień zgłaszanych przez zaszczepione kobiety. Yeadon ostrzega młode kobiety, aby unikały szczepionki, ponieważ według jego eksperta jako toksykologa, szczepienia prawdopodobnie utrudnią kobietom zajście w ciążę i noszenie dziecka do czasu porodu.

Dr Cole stwierdza w swoim filmie, że czerniaki nie tylko pojawiają się częściej, jak rak endometrium, czerniaki rozwijają się również szybciej i są bardziej nasilone u młodszych osób, niż kiedykolwiek wcześniej był świadkiem. „Najbardziej niepokojące jest to, że istnieje wzorzec tego typu komórek odpornościowych w organizmie, który utrzymuje raka w ryzach” – stwierdził lekarz. „Obserwuję inwazyjne czerniaki u młodszych pacjentów; zwykle łapiemy je wcześnie i są to cienkie czerniaki, [ale] widzę, że grube czerniaki gwałtownie rosną w ciągu ostatniego miesiąca lub dwóch” – dodał.

Cole zyskał na znaczeniu w styczniu 2021 r., Kiedy rząd Idaho podjął wysiłek o nazwie „Capitol Clarity”, mający na celu informowanie mieszkańców Idaho o faktach związanych z szczepionkach COVID-19. Od tego czasu Capitol Clarity wielokrotnie gościł dr Ryana Cole'a, aby szerzej informować opinię publiczną o bezpieczeństwie szczepionek i środkach przeciw COVID-19. Filmy dr. Cole'a z tych wydarzeń, które zostały pierwotnie opublikowane na YouTube, zostały od tego czasu usunięte przez należącą do Google platformę wideo w wyniku ciągłych wysiłków cenzury Big Tech. „Nie mówi się wam prawdy”, powiedział Yeadon. „Myśląc o tym, próbuję sobie wyobrazić, rozmawiam z moimi młodymi, dorosłymi córkami, o które bardzo bym się martwił, gdyby dostały te szczepionki”. lifesitenews.com/…0-times-increase-of-cancer-in-vaccinated-patients/
przeciwherezjom
Jest to w szczegółach dopracowany mord, szczepionki to prawdziwe bomby służące wyłącznie zabijaniu.