Clicks2.6K
m.rekinek
5

Dr. Peter McCullough: JOD TO NOWA IWERMEKTYNA ! Rządy i media atakują wszystkie leki na Covid, które faktycznie działają

Najnowszym zagrożeniem dla rządowego programu walki z koronawirusem (Covid-19) jest Betadine, spray do nosa na bazie jodu, który pomaga ludziom chronić się przed infekcją.

Podobnie jak iwermektyna, betadyna jest nazywana przez rządzących „niebezpieczną”, ponieważ chroni i leczy bez konieczności stosowania środków do dezynfekcji rąk, maseczek na twarz, „szczepionek” i zamków – a butelka betadyny kosztuje tylko kilka dolarów.

Stwierdzono, że wczesne leczenie betadyną, zarówno w postaci aerozolu do nosa, jak i płukania jamy ustnej, jest jednym z najlepszych sposobów zapobiegania fauci grypy i znacznego zmniejszenia miana wirusa.

Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCC) zaleca następujące metody stosowania betadyny do zwalczania chińskich zarazków:

Przeciwwirusowy płyn do płukania jamy ustnej: płukać gardło 3 razy dziennie (nie połykać; musi zawierać chlorheksydynę, jodopowidon lub chlorek cetylopirydyniowy)

Spray / krople z jodem do nosa: Używaj komercyjnego produktu zawierającego 1% jodopowidon zgodnie z instrukcją 2-3 razy dziennie. Jeśli produkt 1% nie jest dostępny, powszechnie dostępny 10% roztwór należy najpierw rozcieńczyć i co 4 godziny do każdego nozdrza dodać 4-5 kropli. (Nie więcej niż 5 dni w ciąży.)


Media głównego nurtu wariują na temat używania Betadine

Newsweek jest zmartwiony tym, że niektórzy ludzie używają teraz betadyny zamiast masek i szczepionek do leczenia fauci grypy.

W artykule zatytułowanym „Niektórzy przeciwnicy szczepionek wypłkują powszechnie używaną antyseptyczną betadynę, próbując leczyć i zapobiegać koronawirusowi”, Newsweek stara się to zrobić. takich celów.

Randomizowane, kontrolowane badanie przeprowadzone w Bangladeszu wykazało niedawno, że aerozole do nosa i jamy ustnej z jodem pomagają zmniejszyć liczbę hospitalizacji z powodu koronawirusa o 84 procent, a śmiertelność o 88 procent. Czy to brzmi jak olej z węża?

Według Newsweeka nie ma możliwości, aby Betadine mogła działać przeciwko chińskiemu wirusowi, ponieważ nigdy nie została oficjalnie „zatwierdzona” do tego celu. Jest to sztuczka, ponieważ betadyna jest powszechnym środkiem antyseptycznym, który w literaturze akademickiej został nazwany „najsilniejszym środkiem antyseptycznym”.

Twierdzenie, że betadyna nie zadziała w przypadku Covid grypy tylko dlatego, że została opracowana przed pojawieniem się Covid, jest równoznaczne z twierdzeniem, że nie ma nic, co działa w leczeniu Covid, z wyjątkiem rzeczy, które mają miejsce po tym, jak to się stało Wynalezione i opatentowane przez Covid.

To oczywiście nonsens, ale może sprawić, że kompleks wojskowo-przemysłowo-farmaceutyczny z nowymi „narkotykami” osiągnie rekordowe zyski.

„Problem polega na tym, że podobnie jak iwermektyna stanowi poważne zagrożenie dla systemu, ponieważ umożliwia ludziom kontrolowanie własnego zdrowia i bezpieczeństwa bez wzbogacania się ich kumpli”, pisze Daniel Horowitz dla The Blaze.

Dr. Eric Hensen, certyfikowany lekarz uszu, nosa i gardła z Teksasu, mówi, że jod jest powszechnie uznawany i ma szerokie spektrum działania przeciwbakteryjnego przeciwko bakteriom, wirusom, grzybom i pierwotniakom, a od dziesięcioleci jest stosowany jako środek antyseptyczny w zapobieganiu i leczeniu infekcji przez rany.

Sam Hensen używa płukanek do nosa i ust z dodatkiem jodu, aby się chronić i dlatego nigdy nie zachorował poważnie podczas tej „pandemii”.

„PVP-I (spray do nosa i spray do ust) ma zdolność niszczenia SARS-CoV-2; zmniejsza się również transmisja SARS-CoV-2 od pacjenta ”- mówi. „Zatem spray do jamy ustnej i nosa PVP-I może służyć jako skuteczna tarcza ochronna przed COVID-19 dla wszystkich pracowników służby zdrowia”.

t.me/PeterMcCullough
m.rekinek
To powinno starczyć po 10 krotnym rozcieńczeniu dla kompani wojska na rok :)
allecco.pl/betadine-plyn-10-1-litr.html
Jan Zbigniew wojan
Ja od lat przy jakimkolwiek przeziębieniu biorę jod i dużo wit. C - wszystko mija b. prędko. Tak nas leczyły kiedyś babcie, wypijało się pół szklanki wody o kolorze prawie brązowym i już ! Ale to jest tanie, a antybiotyk to dobry zarobek choćby nie pomagał !
m.rekinek
Francja: Dziewczynka (17) umiera 11 dni po drugim szczepieniu Covid

17-letnia dziewczynka z Francji zmarła 11 dni po drugim szczepieniu przeciwko Covid. Młoda dziewczyna z francuskiego departamentu Bouches-du-Rhône czuła się nieswojo w szkole 20 września. Została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła dzień później.

Krewni dziewczynki poinformowali, że lekarze zdiagnozowali u niej „potężną …More
Francja: Dziewczynka (17) umiera 11 dni po drugim szczepieniu Covid

17-letnia dziewczynka z Francji zmarła 11 dni po drugim szczepieniu przeciwko Covid. Młoda dziewczyna z francuskiego departamentu Bouches-du-Rhône czuła się nieswojo w szkole 20 września. Została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła dzień później.

Krewni dziewczynki poinformowali, że lekarze zdiagnozowali u niej „potężną niewyjaśnioną zatorowość płucną”, donosi belgijski portal informacyjny RTL Info .

W piątek władze rozpoczęły śledztwo w sprawie śmierci 17-letniej Sofii. Przeprowadzona zostanie między innymi sekcja zwłok w celu ustalenia, czy śmierć dziewczynki była spowodowana niepożądaną reakcją na szczepienie.

Dramat był szeroko omawiany w mediach społecznościowych. Wiele osób wskazuje na szczepionkę palcami.

Ostatnio tysiące pracowników służby zdrowia we Francji zostało zawieszonych za nieszczepienie przeciwko Covidowi. Pracownicy służby zdrowia we Francji mieli czas do 15 września na zaszczepienie.

W różnych miejscach Francji zbliża się katastrofa zdrowotna, pisze Reformatorisch Dagblad . Na przykład szpital w Montélimar musiał odwołać dziesiątki operacji z powodu braku zaszczepionych anestezjologów.

rtl.be/…ose-de-vaccin-une-enquete-est-ouverte-1328773.aspx
Anieobecny
Anastezjolodzy, z racji ich wykonywanego zawodu, wiedzą...