Kryzys w Kościele, ludzkiego składnika

"Dym Szatana przeniknął w jakiś sposób do Bożej świątyni"-Papież Pawł VI. publikacje masonerii; "To, o co powinniśmy prosić, do czego powinniśmy dążyć i wyczekiwać jak żydzi Mesjasza, to papież …
woj_tek shares this
1.1K
Edward7
Milczący „papież”, angielscy biskupi ulegają, australijscy arcybiskupi sprzeciwiają się

OXFORD, Anglia - Próby oksfordzkiej szczepionki COVID-19, wykonanej z linii komórkowych poronionej dziewczynki, zostały zawieszone po poważnej niepożądanej reakcji u ochotnika, giganta farmaceutycznego AstraZeneca, ogłosił we wtorek wieczorem. .
Brytyjska pacjentka trafiła do szpitala po wystąpieniu objawów …
More
Milczący „papież”, angielscy biskupi ulegają, australijscy arcybiskupi sprzeciwiają się

OXFORD, Anglia - Próby oksfordzkiej szczepionki COVID-19, wykonanej z linii komórkowych poronionej dziewczynki, zostały zawieszone po poważnej niepożądanej reakcji u ochotnika, giganta farmaceutycznego AstraZeneca, ogłosił we wtorek wieczorem. .
Brytyjska pacjentka trafiła do szpitala po wystąpieniu objawów poprzecznego zapalenia rdzenia kręgowego, rzadkiego schorzenia obejmującego rdzeń kręgowy.

AstraZeneca powiedział, że we wszystkich badaniach nastąpi „dobrowolna przerwa w szczepieniach” w ramach „standardowego procesu przeglądu” w próbach szczepionki przeciwko koronawirusowi z Oksfordu, AZD1222.
Lament "Papieża". W środę Bergoglio ostrzegł przed „partyzanckimi interesami” wynikającymi z dystrybucji szczepionki, ale powstrzymał się od zajęcia się kwestią wykorzystania komórek płodowych pochodzących z dobrowolnie poddanych aborcji dzieci.

Niektórzy ludzie „wykorzystują tę sytuację do wywoływania podziałów: szukają korzyści ekonomicznych lub politycznych, generują lub zaostrzają konflikty” - skomentował papież podczas ogólnej audiencji. Potępiał tych, którzy nie są zainteresowani „cierpieniem innych”, jako „wielbicieli Poncjusza Piłata”, którzy „myją ręce”.
Deacon Nick Donnelly powiedział, że „próba szczepionki AstraZeneca została słusznie zawieszona ze względów bezpieczeństwa z powodu niewyjaśnionej poważnej choroby jednego z uczestników badania”.
„Jedną z linii komórkowych wykorzystywanych do produkcji szczepionki COVID-19 na Uniwersytecie Oksfordzkim jest zdrowa dziewczyna zabita przez aborcję w 1972 roku w Holandii” - wyjaśnił.
„Jej komórki nerkowe zostały pobrane do badań medycznych i otrzymały odhumanizującą etykietę HEK-293 . Prawdopodobnie byłaby teraz 40-letnią matką z własną rodziną” - powiedziała.
Donnelly powiedział również, że papież Franciszek „jak dotąd nie zapewnił w tej sprawie żadnego przywództwa, nalegając jedynie na powszechny dostęp do szczepionki, nie wspominając o niemoralności czerpania zysków z części ciała poronionej dziewczynki”.

Popularny angielski dziennikarz zauważył: „Selektywna moralność dotycząca świętości życia nie jest moralnością, a jedynie tyranią władzy nad bezsilnymi”.
Przedłużenie kary

Choroba wolontariusza wywołana szczepionką pojawiła się kilka dni po tym, jak trzech arcybiskupów z Sydney napisało do premiera Australii Scotta Morrisona, potępiając krajową opcję szczepienia oksfordzkiego i ostrzegając przed jej egzekwowaniem.
Katolicki arcybiskup Anthony Fisher, anglikański arcybiskup Glenn Davies i grecko-prawosławny arcybiskup Makarios skrytykowali rząd za wybór „[szczepionki], która wykorzystuje linię komórkową (HEK293) wyhodowaną z opcjonalnie abortowanego ludzkiego płodu”.
Imam Sufyaan Khalifa powiedział, że „tyrania” i „faszyzm” mają miejsce w Australii nie tylko wobec muzułmanów, ale także wobec „wszystkich”.
Australia szukała szczepionki oksfordzkiej, skażonej aborcją, pomimo faktu, że Światowa Organizacja Zdrowia zidentyfikowała 167 kandydatów na szczepionki przeciwko wirusowi Wuhan,
z których 29 jest już w trakcie oceny klinicznej, prałaci ubolewały w liście od 20 sierpnia...

Prałatowie wezwali również rząd do „zapewnienia, że alternatywna szczepionka, która nie jest etycznie kontrowersyjna, będzie dostępna w Australii, jeśli zostanie osiągnięta” oraz aby nikt nie był zmuszany do stosowania lub przepisywania szczepionki „skażonej etycznie”. przeciwko „ich przekonaniom religijnym lub moralnym”.
W międzyczasie, odnosząc się do sprzeciwu arcybiskupów, prominentny australijski imam zbeształ swoich kolegów muzułmanów za odmowę sprzeciwienia się szczepionce oksfordzkiej.
„Katolicy najwyraźniej zmierzyli się z tym, ponieważ wiedzą, że to haram [zabronione]. To jest nielegalne. Ale jesteś z rządem
” - powiedział imam Sufyaan Khalifa w filmie zatytułowanym „A Message to Australian Muslims - Stand Up”: Keep on droga Proroków. ”„ Wstyd na niektóre ciała muzułmańskie, które usprawiedliwiają użycie szczepionki ”- powiedział Khalifa.
Francisco pozostaje bardzo tajemniczy w kwestii wykorzystania tkanek pochodzących z aborcji w szczepionce przeciw wirusowi Wuhan.

„Schizma moralna” w Kościele
Donnelly żałował, że angielscy biskupi, w przeciwieństwie do swoich australijskich odpowiedników, nie uznali „niemoralności czerpania zysków z części ciała ofiary morderstwa (aborcji)”.
Diakon mówił o schizmie moralnej w Kościele katolickim:

Doszliśmy do tragicznej sytuacji, kiedy biskupi australijscy i biskupi angielscy są podzieleni co do czegoś tak fundamentalnego, jak moralność świętości życia. Ta schizma między dwoma episkopatami może być postrzegana jako owoc zachęcania przez Bergoglio narodowych „kościołów” do wprowadzania rozbieżnych stanowisk moralnych w imię „synodalności” i „inkulturacji”.

„Nie tylko dziecko zostało rozerwane na strzępy, ale sam Kościół jest potencjalnie rozdarty na kawałki” - ubolewał Donnelly.
W sierpniu biskupi Anglii i Walii powiedzieli katolikom, że mają „prima facie obowiązek szczepienia”, szczególnie w przypadku wirusa Wuhan - nawet jeśli szczepionka COVID-19 została opracowana przy użyciu tkanki pochodzącej z abortowanych płodów , Zgłoszono Church Militant.
Zaskakująca „nie” niebezpieczna reakcja
Włoski epidemiolog Paolo Gulisano zwrócił uwagę, że „bardzo niebezpieczna reakcja” szczepionki przeciwko płodowi po aborcji jest jednym z wielu problemów, które mają wpływ zarówno na naukę, jak i na etykę, jakie dają te typy szczepionek - oparte na tkankach ludzkich, a nie inne materiały".
Dr Gulisano nazwał ten problem „zarówno biologicznym, jak i etycznym”, podkreślając, że „etyka często trafia w sedno, a kiedy wywołuje pewne alarmy, czyni to z niezwykle uzasadnionych powodów”.
Korzystanie z ludzkiego materiału pochodzącego z aborcji jest nie tylko straszne samo w sobie, ale także ze względu na przesłanie, jakie przekazuje, to znaczy aborcja jest„ słuszna ”. Oprócz makiawelicznego pomysłu, oczywiście, że cel uświęca środki”. , znany były profesor historii medycyny na Uniwersytecie Milan-Bicocca.
„Sprzeciwianie się etyce często oznacza również przeciwstawianie się naturze, więc niepożądane reakcje nie są zaskakujące: wystąpiły również w przypadku innych szczepionek, takich jak odra, świnka i ospa wietrzna . To tylko jeden z powodów. więcej, aby uwzględnić zastrzeżenia natury etycznej wobec tej szczepionki ”- podkreślił profesor Gulisano.
Wcześniej Francis ostrzegał przed „nacjonalizmem szczepionkowym”, mówiąc, że „byłoby smutne, gdyby zamożni otrzymali pierwszeństwo w kwestii szczepionki COVID-19” lub „gdyby szczepionka stała się własnością tego lub innego narodu - jeśli nie uniwersalny i dla wszystkich ”.

www.churchmilitant.com/…r/julesgomeschurchmilitant.com