Clicks530
Libor Halik
2

Myslím, že 12-1-21 Trump symbolicky zvolil Alamo, ne že to vzdává, ale že bude bojovat i na smrt jako ti v Alamu!

12-1-21 Donald Trump symbolicky u města Alamo skončil (L: neskončil) beznadějný boj proti obrovské přesile nepřítele, stejně jako obránci stejnojmenné pevnosti v roce 1836, padli úplně všichni, ale jejich odpor vstoupil do dějin! (L: VK nepochopil, že Trump zvolil Alamo, protože bude dál bojovat i za cenu mučednictví.) Sbor náčelníků spojeného velení americké armády zasadil Trumpovi poslední úder, ve vojenském oběžníku oznámili všem americkým vojákům, že na základě Ústavy (L: ve skutečnosti proti Ústavě) se vrchním velitelem vojáků a tím pádem prezidentem stane Joe Biden! V únoru roku 1836 po vypuknutí povstání v Texasu a během následující Texaské revoluce se stovka amerických mužů zmocnila bývalé katolické misie Alamo nedaleko San Antonia, dnes je to součást San Antonia. Povstalci bojující za nově vyhlášenou Texaskou republiku přeměnili misii na pevnost a po dobu 13 dnů se bránili obrovské přesile několika tisíc mexických vojáků pod velením mexického prezidenta Antonio Lópeze de Santa Anna. Všichni obránci po 13 dnech padli, nepřežil ani jediný. Když se v USA řekne “Alamo” v jakékoliv souvislosti, je to synonymum pro heroický, hrdinný, ale k nezdaru odsouzený boj, který ovšem není zbytečný, protože se stává symbolem nezlomného odporu a vzdoru, a to i za cenu absolutní a drtivé porážky. Donald Trump nejprve chtěl vystoupit 11-1-21, ale nakonec vystoupení o den odložil, aby svůj vzkaz vyslal na zrcadlové datum 12-1-21 .Donald Trump v projevu vyslal varování Joe Bidenovi, že ať si dá pozor na to, co si přeje, že tento hoax a hon na čarodějnice okolo 25. dodatku americké Ústavy a odvolání Donalda Trumpa na jeho základě, se může vrátit jako strašák a bude strašit Joea Bidena a jeho administrativu. Pozor, Donald Trump nemluvil v projevu o impeachmentu, ale o 25. dodatku americké Ústavy, což je něco jiného. Tento dodatek umožňuje odvolat prezidenta na základě jeho zdravotního stavu, mentálního či fyzického. A přesně toto může brzy hrozit Joeu Bidenovi, který může být velmi brzy za pomoci 25. dodatku odvolán z funkce prezidenta pro pokročilý stupeň demence, což bylo evidentní a zjevné již při volební kampani. Joe Biden tak může být právě na základě 25. dodatku v následujících měsících odvolán a na jeho místo nastoupí Kamala Harris.
Velitelé sboru náčelníků spojeného velení americké armády 12-1-21 rozeslali všem vojenským útvarům v USA odtajněný oběžník [2], ve kterém generální štáb oznamuje, že po splnění zákonných a opravných prostředků a po certifikaci vítěze voleb Kongresem se 20. ledna 2021 stane jejich vrchním velitelem Joe Biden.

Trump umožnil obyčejným lidem spatřit odporná chapadla hydry, která se dlouho maskovala výroky o právním státě, o demokracii a o svobodě. Američané i lidé celého světa teď vidí. Deep State byl totiž demaskován, odhalen, a to na všech 3 úrovních řízení. Na úrovní legislativní, tedy v Kongresu, na úrovni justiční, tedy u soudů, a na úrovni mediální, tedy v televizích, v novinách a na internetu. Tato 3 chapadla hydry byla demaskována. Žádná spravedlnost soudů, soudy mlčely. Žádná spravedlnost legislativců, bez mrknutí oka schválili zfalšovaného vítěze voleb.

Všechny důkazy byly soudy a posléze i Kongresem ignorovány. Musím opravit čtenáře v diskusích, že důkazy byly odmítnuty. K ničemu takovému nedošlo, jednotlivé soudy, včetně Nejvyššího soudu, se odmítly žalobami zabývat, soudy nepřipustily ani přelíčení, ani předvolání svědků, neproběhlo dokazování, ani výslechy svědků před soudem, vůbec nic. Federální i Nejvyšší soud rozhodly, že se žalobami nechtějí zabývat a odmítly je projednávat, a to na základě mnoha a mnoha výmluv a důvodů. Deep State totiž kontroluje americký justiční systém.
Žádná nezávislost médií, zpravodajství a sociálních sítí, bez mrknutí oka lhaly, falšovaly předvolební průzkumy, cenzurovaly a banovaly Trumpa.

VK Aeronet (L: zkrátil jsem)
Celé na: aeronet.cz/…plne-vsichni-ale-jejich-odpor/
Martyr I
To je hezký pohled na věc :-)
pehol
Súhlasím s vami :-)