Edward7
6171K
Iwona BurnoŚwierczewska shares this
1
Mirek Doman shares this
538
marzena i georgopoulos shares this
3
Edward7
Dr Andreasa Noacka: Nano-żyletki w mRNA Pfizer - mikroskopia ciemnego pola

Video - bitchute.com/video/shrMzlm4eio3/

Ten film wyciekł z anonimowego źródła 3 grudnia, zaledwie kilka dni po przedwczesnej śmierci dr Andreasa Noacka . Dr Noack był wiodącym światowym ekspertem w dziedzinie inżynierii węglowej i grafenu . Film ma niemieckie napisy i być może pochodzi z pracy doktora Noacka. Możes…More
Dr Andreasa Noacka: Nano-żyletki w mRNA Pfizer - mikroskopia ciemnego pola

Video - bitchute.com/video/shrMzlm4eio3/

Ten film wyciekł z anonimowego źródła 3 grudnia, zaledwie kilka dni po przedwczesnej śmierci dr Andreasa Noacka . Dr Noack był wiodącym światowym ekspertem w dziedzinie inżynierii węglowej i grafenu . Film ma niemieckie napisy i być może pochodzi z pracy doktora Noacka. Możesz wyraźnie zobaczyć tysiące lub miliony specyfikacji wodorotlenku grafenu. Po zbliżeniu pod mikroskopem ciemnego pola, wodorotlenek grafenu rzeczywiście wygląda jak żyletki.

Proszę oglądać do końca.
WYCIEKŁO NAGRAnie: "NANO-RAZORBLADES WODOROTLENEKU GRAFENU – MIKROSKOPIA CIEMNEGO POLA" bitchute.com/video/shrMzlm4eio3/

Dr Noack zaalarmował około dwa tygodnie temu filmem wyjaśniającym, w jaki sposób znalazł nanoostrza o nazwie wodorotlenek grafenu w surowicy „szczepionki” firmy Pfizer. Ostrzegł nas, że te nanoostrza przecinają wewnętrzną wyściółkę naczyń krwionośnych „zaszczepionych”. Niszczą serce, mózg i układ krążenia. Dr Noack powiedział, że każdy lekarz, który wstrzykuje im to, mając wiedzę na ten temat, jest mordercą.

Przeczytaj więcej o mrożącym krew w żyłach przesłaniu dr Andreasa Noacka dla ludzkości w moim artykule zatytułowanym GRAPHENE Covid Kill Shots: Niech dowody przemówią za siebie . Proszę podziel się tak daleko i szeroko!
henryk33 shares this
100
Andreas Noack, chemik o "szczepieniach"; „grafenowe ostrza przecinają żyły…"
--rN-- and one more user link to this post