uk.news
33

Коли чорне стає білим: "Реальний томізм – це Amoris Laetitia"

13 травня, в рамках Конференції з морального богослов'я, Папа Франциск заявив, що Церква (Нового Обряду - прим. ред.) "рухається у зворотному напрямку", визнавши, що богослови повинні "дивитися в корінь, щоб рухатися вперед".

Він пояснив, що це відрізняється від "руху назад", додавши, що "християни не можуть рухатися назад". Він бачить "рух у зворотному напрямку у багатьох сферах священного життя", який "з'являється наче гриби після дощу". Складно сперечатися, що Церква Нового Обряду здає за всіма позиціями.

Папа Франциск вважає "гріх руху у зворотному напрямку" звуженням усіх проблем до казуїстики, але саме він робить це з Amoris Laetitia. Він називає таку поведінку "залишками томізму", додаючи, що це не так і погано: "Реальний томізм - це Amoris laetitia, коли якесь явище обговорюється в рамках Синоду і приймається більшістю (послідовників Папи Франциска - прим. ред.)".

Документ AL спотворює слова Фоми Аквінського. Наприклад, у ньому помилково говориться, що Хома Аквінський писав, що людина може стати святою, підтримуючи гріховні діяння.

#newsSkhspyepgt