Clicks1.6K
Caesar
15
Test zdravotného respirátora FPP a saturácia kyslíkom v krvi pomocou oximetra
Libor Halik shares this
358
Vlády nás dusí respirátorem a vraždění si vychutnávají (důkaz). Milionkrát víc budou tito vrazi trpět v pekle (navěky dnem i nocí)
Trepifajksl
Ministerstvu zdravotnictví se „ztratilo“ 37 milionů korun za respirátory. Jak upozornil server SeznamZprávy.cz, ministerstvo zdravotnictví vyplatilo podle dat státní kasy neznámé brněnské firmě 109 milionů korun za 400 tisíc respirátorů, které nakoupilo během loňského jara. Doklady má ale jen na 72 milionů! Je to neschopnost, nebo zlodějina? K tomuhle se někomu hodí nouzový stav? Aby dělal …More
Ministerstvu zdravotnictví se „ztratilo“ 37 milionů korun za respirátory. Jak upozornil server SeznamZprávy.cz, ministerstvo zdravotnictví vyplatilo podle dat státní kasy neznámé brněnské firmě 109 milionů korun za 400 tisíc respirátorů, které nakoupilo během loňského jara. Doklady má ale jen na 72 milionů! Je to neschopnost, nebo zlodějina? K tomuhle se někomu hodí nouzový stav? Aby dělal neprůhledné podivné zakázky?
V registru smluv je dohledatelná pouze jedna objednávka, kterou ministerstvo zdravotnictví s firmou Supervize Hologramy s.r.o. podepsalo. Téměř před rokem si u neznámého a nic nevykazujícího „eseróčka“ objednalo 400 tisíc respirátorů FFP2 za 72 600 000 korun. Jeden vyšel na 150 korun bez DPH, ministerstvo vnitra mimochodem ve stejném období nakupovalo respirátory zhruba o polovinu levněji.
MaxHq
nechapem co vedie ludi tocit taketo bludy .... sami si to vyskusajte.... musela zadrziavat dych ked jej pulz vybehol nad 100....