m.rekinek
7411.4K

JAK POZBYĆ SIĘ BIAŁKA KOLCA PO ,,SZCZEPIENIU" COVID - ŚWIATOWA RADA ZDROWIA UJAWNIA

Jeśli miałeś COVID-19 lub otrzymałeś zastrzyk COVID-19, niebezpieczne białka kolczaste mogą krążyć w twoim ciele

Białka kolczaste mogą krążyć w organizmie po infekcji lub wstrzyknięciu i uszkadzać komórki, tkanki i narządy


Światowa Rada Zdrowia opublikowała Przewodnik po detoksykacji białek kolców, który zawiera proste kroki, które można podjąć, aby zmniejszyć skutki toksycznych białek kolców, które mogą znajdować się w twoim ciele
Inhibitory i neutralizatory białek kolców obejmują igły sosnowe, iwermektynę, neem, N-acetylocysteinę (NAC) i glutation
10 najlepszych środków detoksykujących białko kolczaste obejmuje witaminę D, witaminę C, nasiona czarnuszki, kwercetynę, cynk, kurkuminę, ekstrakt z ostropestu plamistego, NAC, iwermektynę i magnez

Czy zachorowałeś na COVID-19 lub otrzymałeś zastrzyk COVID-19? Wtedy prawdopodobnie masz niebezpieczne białka kolczaste krążące w twoim ciele. Białko kolce naturalnie występuje w SARS-CoV-2, niezależnie od wariantu, ale jest również wytwarzane w twoim ciele, jeśli otrzymałeś zastrzyk COVID-19. W swojej naturalnej postaci w SARS-CoV-2 białko wypustek jest odpowiedzialne za patologie infekcji wirusowej.

Wiadomo, że w swojej dzikiej postaci otwiera barierę krew-mózg, powoduje uszkodzenie komórek (cytotoksyczność) i, jak dr. Robert Malone, wynalazca podstawowej technologii platformy szczepionek mRNA i DNA, powiedział w komentarzu do News Voice: „Manipulowanie biologią komórek wyścielających wnętrze twoich naczyń krwionośnych – komórek śródbłonka naczyniowego, częściowo poprzez interakcję z ACE2 , który kontroluje skurcz naczyń krwionośnych, ciśnienie krwi i inne rzeczy.

Wykazano również, że samo białko kolce wystarcza do wywołania stanu zapalnego i uszkodzenia układu naczyniowego, nawet niezależnie od wirusa.

Światowa Rada Zdrowia (WCH), globalna koalicja organizacji prozdrowotnych i grup społeczeństwa obywatelskiego, której celem jest zwiększenie wiedzy na temat zdrowia publicznego, opublikowała przewodnik dotyczący detoksykacji białka Spike, który zawiera proste kroki, które można podjąć, aby potencjalnie zmniejszyć skutki toksycznego białka kolczastego. Na końcu tego artykułu znajduje się kompletny przewodnik po naturalnych środkach, w tym dawkach.

Dlaczego powinieneś rozważyć detoks białka kolczastego?

Białka kolczaste mogą krążyć w organizmie po infekcji lub wstrzyknięciu i uszkadzać komórki, tkanki i narządy. „Białko kolce jest białkiem śmiercionośnym” – mówi dr. Peter McCullough, internista, kardiolog i przeszkolony epidemiolog, na wideo. Może powodować stany zapalne i krzepnięcie w każdej tkance, w której się gromadzi.

Na przykład badanie biodystrybucji przeprowadzone przez firmę Pfizer, które określiło, gdzie wstrzyknięte substancje trafiają do organizmu, wykazało, że białko kolce COVID ze strzykawek akumulowało się w jajnikach w „bardzo wysokich stężeniach”.

Ponadto japońskie badanie biodystrybucji szczepionek firmy Pfizer wykazało, że cząsteczki szczepionki przemieszczają się z miejsca wstrzyknięcia do krwi, pozwalając krążącym białkom kolczastym na swobodne rozprzestrzenianie się po całym ciele, w tym w jajnikach, wątrobie, tkance neurologicznej i innych narządach. WCH stwierdziło :

Białko kolce wirusa zostało powiązane z niepożądanymi skutkami, takimi jak: B. Zakrzepy krwi, mgła mózgowa, zorganizowane zapalenie płuc i zapalenie mięśnia sercowego. Jest prawdopodobnie odpowiedzialny za wiele skutków ubocznych Covid-19 [zastrzyk] ... Nawet jeśli nie miałeś objawów, nie uzyskałeś pozytywnego wyniku testu na Covid-19 lub doświadczyłeś niepożądanych skutków ubocznych po szczepieniu, nadal mogą występować białka kolce w waszych Ciałach są obecne.

Aby pozbyć się ich po szczepieniu lub infekcji, lekarze i naturopaci sugerują kilka prostych środków. Uważa się, że oczyszczenie organizmu z białek kolców… jak najszybciej po zakażeniu lub szczepieniu może uchronić przed uszkodzeniem przez pozostałości lub krążące białka kolce.

Inhibitory i neutralizatory białka kolczastego

Grupa międzynarodowych lekarzy i naturopatów doświadczonych w pomaganiu ludziom w powrocie do zdrowia po COVID-19 i chorobach po wstrzyknięciu opracowała naturalne sposoby na zmniejszenie obciążenia organizmu białkiem kolczastym. Następujące substancje są inhibitorami białka kolczastego, co oznacza, że hamują wiązanie białka kolczastego z komórkami ludzkimi:
Runella vulgaris
Igły sosnowe
Emodin
Neem
Ekstrakt z liści mniszka lekarskiego
Iwermektyna

Na przykład, iwermektyna przyłącza się do domeny zginania receptora kolców SARS-CoV-2, która jest związana z ACE2, co może upośledzać jego zdolność do przyłączania się do ludzkich błon komórkowych. Naukowcy sporządzili również listę neutralizatorów białek kolców, które zapobiegają dalszemu uszkodzeniu komórek przez białko kolce. To zawiera:
N-acetylocysteina (NAC)
Glutation
Herbata z kopru włoskiego
Herbata anyżowa
Herbata z igieł sosnowych
Zioła Johannisa
Liście żywokostu
witamina C

Rośliny w powyższej tabeli zawierają kwas szikimowy, który może zapobiegać powstawaniu zakrzepów krwi i zmniejszać niektóre toksyczne działanie białka kolczastego. Nattokinaza, forma sfermentowanej soi, może również pomóc w zmniejszeniu występowania zakrzepów krwi.

Jak chronić receptory ACE2 i odtruwać IL-6?

Białko kolce przyłącza się do receptorów ACE2 w komórkach i zakłóca normalne funkcjonowanie receptorów. Ta blokada może zmieniać funkcję tkanek i być odpowiedzialna za wywoływanie chorób autoimmunologicznych lub nieprawidłowych zaburzeń krwawienia lub krzepnięcia, w tym małopłytkowości zakrzepowej wywołanej szczepieniem.

Iwermektyna, hydroksychlorochina (z cynkiem), kwercetyna (z cynkiem) i fisetyna (flawonoid) to przykłady substancji, które mogą naturalnie chronić receptory ACE2. Iwermektyna działa w tym zakresie, łącząc się z receptorami ACE2, zapobiegając temu białku kolce.

Interleukina 6 (IL-6) jest cytokiną prozapalną, która ulega ekspresji po wstrzyknięciu i której poziom wzrasta u osób z COVID-19.

Z tego powodu Światowa Organizacja Zdrowia zaleca inhibitory IL-6 osobom poważnie chorym na COVID-19. Istnieje wiele naturalnych inhibitorów IL-6 lub środków przeciwzapalnych, które mogą być przydatne dla osób poszukujących detoksu z zastrzyków COVID-19 lub COVID-19:

Boswellia serrata (kadzidło)
Ekstrakt z liści mniszka lekarskiego
Czarnuszka (Nigella sativa)
Kurkumina
Olej z kryla i inne kwasy tłuszczowe
cynamon
fizetyna
Apigenina
Kwercetyna
Resweratrol
luteolina
Witamina D3 (z witaminą K)
cynk
magnez
herbata jaśminowa
przyprawy
Liście laurowe
Czarny pieprz
Gałka muszkatołowa
szałwia

Jak detoksować z furyny i proteazy seryny?

Aby przeniknąć do komórek, SARS-CoV-2 musi najpierw związać się z receptorem ACE2 lub CD147 na komórce. Podjednostka białka wypustek musi następnie zostać rozszczepiona (przecięcie) proteolitycznie. Bez tego rozszczepienia białka wirus po prostu przyczepiłby się do receptora i utknął.

„Miejsce furyny jest powodem, dla którego wirus jest tak przenoszony i dlaczego atakuje serce, mózg i naczynia krwionośne” – wyjaśnił dr. Steven Quay, lekarz i naukowiec, na przesłuchaniu podkomisji GOP House Oversight and Reform w sprawie wybranego kryzysu związanego z koronawirusem.

Obecność nowego miejsca cięcia furyny na SARS-CoV-2, podczas gdy inne koronawirusy nie mają ani jednego przykładu miejsca cięcia furyny, jest ważnym powodem, dla którego wielu uważa, że SARS-CoV-2 jest spowodowany funkcja (GOF ) Badania przeprowadzono w laboratorium. Naturalne inhibitory furyny, które zapobiegają rozpadowi białka kolczastego, mogą pomóc w detoksykacji furyny i obejmują:
Rutin
Limonki
Bajkalein
Hesperydyna

Proteaza serynowa to kolejny enzym „odpowiedzialny za proteolityczne rozszczepienie białka wypustkowego SARS-CoV-2, które umożliwia wirusowi fuzję z komórkami gospodarza. Hamowanie proteazy serynowej może zatem zapobiegać aktywacji białka wypustek i wnikaniu wirusa do komórek. WCH opracował kilka naturalnych inhibitorów proteazy serynowej, w tym:
Zielona herbata
Bulwy ziemniaka
Niebieskozielone algi
Soja
N-acetylocysteina (NAC)
Boswellia

Ograniczona w czasie konsumpcja i zdrowe odżywianie dla każdego

Oprócz wyżej wymienionych substancji docelowych WCH słusznie wskazało, że zdrowa dieta jest pierwszym krokiem do zdrowego układu odpornościowego. Ograniczenie spożycia przetworzonej żywności i innych pokarmów wywołujących stany zapalne, w tym olejów roślinnych (nasion), jest niezbędne dla optymalnej odpowiedzi immunologicznej.

Zaletą jest również dieta ograniczona czasowo, czyli skompresowanie posiłków w przedziale czasowym od sześciu do ośmiu godzin. Poprawi to twoje zdrowie na wiele sposobów, w szczególności poprzez poprawę zdrowia mitochondriów i elastyczności metabolicznej. Może również promować autofagię, która pomaga organizmowi usuwać uszkodzone komórki. Jak zauważa WCH:

Ta metoda ... jest używana do indukowania autofagii, która jest zasadniczo procesem recyklingu, który zachodzi w ludzkich komórkach, gdzie komórki rozkładają się i przetwarzają składniki. Autofagia jest wykorzystywana przez organizm do oczyszczania uszkodzonych białek komórkowych i może niszczyć szkodliwe wirusy i bakterie po infekcji.

Inną strategią promowania zdrowia i długowieczności, a być może także pomocy w detoksykacji białek kolcowych, jest regularne odwiedzanie sauny. Kiedy twoje ciało jest narażone na rozsądny poziom stresu cieplnego, stopniowo przyzwyczaja się do ciepła, co prowadzi do wielu pozytywnych zmian w ciele.

Korekty te obejmują zwiększoną objętość osocza i przepływ krwi do serca i mięśni (co zwiększa wytrzymałość sportową), a także wzrost masy mięśniowej ze względu na wyższy poziom białek szoku cieplnego i hormonów wzrostu. Jest to skuteczna metoda detoksykacji ze względu na wydzielanie potu.

Top 10 produktów Spike Protein Detox — i kompletny przewodnik

Poniżej znajduje się kompletny przewodnik WCH dotyczący przydatnych substancji do detoksykacji toksycznych białek kolców, w tym zalecane dawki do omówienia z lekarzem prowadzącym holistyczną opiekę zdrowotną. Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, te 10 substancji jest „niezbędnymi” w detoksykacji białek. To dobry początek budowania szerszej strategii zdrowotnej:
Witamina D
witamina C
NAC
Iwermektyna
nasiona Nigella
Kwercetyna
cynk
magnez
Kurkumina
Ekstrakt z ostropestu plamistego


Przewodnik Światowej Rady Zdrowia - Spike Protein Detox

substancja/Naturalne źródło/Źródło zaopatrzenia/Zalecana dawka

Iwermektyna -

Bakterie glebowe (awermektyna)

Na receptę

0,4 mg/kg co tydzień przez 4 tygodnie, a następnie co miesiąc
* Przed użyciem należy sprawdzić instrukcję opakowania, aby ustalić, czy istnieją przeciwwskazania

Hydroksychlorochina

Na receptę

200 mg tygodniowo przez 4 tygodnie
* Przed użyciem należy sprawdzić instrukcję opakowania, aby ustalić, czy istnieją przeciwwskazania

Witamina C - Owoce cytrusowe (np. pomarańcze) i warzywa (brokuły, kalafior, brukselka)Suplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online6-12 g dziennie (podzielone równo pomiędzy askorbinian sodu (kilka gramów), liposomalną witaminę C (3-6 g) i palmitynian askorbylu (1-3 g)

Prunella Vulgaris (powszechnie znana jako samoleczenie)Plany
samoleczeniaSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online7 uncji (207 ml) dziennie

Sosnowe Igły - sosnaSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineSpożywaj herbatę 3 x dziennie (spożywaj olej/żywicę, która również gromadzi się w herbacie)

Neem - Drzewo Neem Suplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineZgodnie z instrukcjami lekarza lub przygotowania

Ekstrakt z liści mniszka lekarskiego - Plany mniszka lekarskiego Suplement (herbata z mniszka, kawa z mniszka, nalewka z liści): sklepy z naturalną żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineNalewka zgodnie z instrukcjami lekarza lub przygotowania

N-acetylocysteina (NAC)Pokarmy wysokobiałkowe (fasola, soczewica, szpinak, banany, łosoś, tuńczyk)Suplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineDo 1200 mg dziennie (w dawkach podzielonych)

Herbata z kopru włoskiego - Plany dotyczące kopru włoskiegoSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineBrak górnego limitu. Zacznij od 1 filiżanki i monitoruj reakcję organizmu

Herbata anyżowa Chińskie wiecznie zielone drzewo (Illicium verum)Suplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineBrak górnego limitu. Zacznij od 1 filiżanki i monitoruj reakcję organizmu

Ziele dziurawca - Plany słów św. JanaSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineZgodnie z zaleceniami w suplemencie

Liść żywokostu Symphytum planuje rodzajSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineZgodnie z zaleceniami w suplemencie

Lumbrokinase Serrapeptidase lub Nattokinase -

Natto (japońska potrawa z soi)

Suplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online

2-6 kapsułek 3-4 razy dziennie na pusty żołądek godzinę przed lub dwie godziny po posiłku

Boswellia serrata -

Drzewo Boswellia serrata /

Suplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online

Zgodnie z zaleceniami w suplemencie

Czarnuszka (czarnuszka siewna)Rodzina roślin jaskrySklepy spożywcze, sklepy ze zdrową żywnością

Kurkumina - Kurkuma Sklepy spożywcze, sklepy ze zdrową żywnością

Olej rybny- Ryby tłuste / tłusteSklepy spożywcze, sklepy ze zdrową żywnościąDo 2000 mg dziennie

Cynamon - Rodzaj drzewa cynamonowego Sklep spożywczy Fisetyna (flawonoid) Owoce: truskawki, jabłka, mango Warzywa: cebula, orzechy, winoSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineDo 100 mg dziennie Spożywać z tłuszczami

Apigenina - Owoce, warzywa i zioła pietruszka, rumianek, szpinak winny, seler, karczochy, oreganoSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online50 mg dziennie

Kwercetyna (flawonoid)Owoce cytrusowe, cebula, pietruszka, czerwone winoSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineDo 500 mg dwa razy dziennie, spożywać z cynkiem

Resweratrol - Orzeszki ziemne, winogrona, wino, jagody, kakaoSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online Do 1500 mg dziennie przez okres do 3 miesięcy

Luteolina -

Warzywa: seler, pietruszka, liście cebuli
Owoce: skórki jabłek, kwiaty chryzantemy

Suplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online

100-300 mg dziennie (Typowe zalecenia producenta)

Witamina D3 -

Tłuste ryby, oleje z rybiej wątroby

Suplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online

5 000-10 000 IU dziennie lub cokolwiek potrzeba, aby uzyskać 60-80 ng/ml w badaniu we krwi

Witamina K -

Zielone liściaste warzywa

Suplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online

90-120 mg dziennie (90 dla kobiet, 120 dla mężczyzn)

Cynk -

Mięso czerwone, drób, ostrygi, produkty pełnoziarniste, produkty mleczne

Suplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online

11-40 mg dziennie

Magnez - Zieloni, pełne ziarna, orzechySuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineDo 350 mg dziennie

Herbata jaśminowa - Liście pospolitej rośliny jaśminu lub SampaguitaSklep spożywczy, sklepy ze zdrową żywnościąDo 8 filiżanek dziennie

Liście laurowe - Rośliny o liściach laurowychSklep spożywczy

Czarny pieprz - Plany Piper nigrumSklep spożywczy

Gałka muszkatołowaNasiona drzewa Myristica fragransSklep spożywczy

Rutin - Kasza gryczana, szparagi, morele, wiśnie, czarna herbata, zielona herbata, herbata z czarnego bzuSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online500-4 000 mg dziennie (skonsultuj się z lekarzem przed przyjęciem wyższych dawek)

Limonen - Skórki owoców cytrusowych, takich jak cytryny, pomarańcze i limonkiSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineDo 2000 mg dziennie

Bajkalein - Rodzaj roślin ScutellariaSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online100-2800 mg

Hesperydyna - Owoc cytrusowySuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, onlineDo 150 mg dwa razy na dobę

Zielona herbata - Liście rośliny Camellia sinensisSklep spożywczyDo 8 filiżanek herbaty dziennie lub zgodnie z zaleceniami suplementu

Bulwy ziemniaków - ZiemniakiSklep spożywczy

Niebieskie Zielone Algi - CyjanobakteriaSuplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online1-10 gramów dziennie

Andrographis paniculata - Zielone plany chiretty Suplement: sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online400 mg x 2 dziennie

Ekstrakt z ostropestu plamistego -

sylimaryna

Suplement; Sklepy ze zdrową żywnością, apteki, sklepy z suplementami diety, online

200 mg 3 razy dziennie

Soja (ekologiczna) -

Soja

Sklep spożywczy, sklepy ze zdrową żywnością

Źródła:

1 Wiadomości z witryny próbnej 30 maja 2021 r.
2 Newsvoice.se 17 lipca 2021 r.
3 Badania obiegowe 31 marca 2021
4, 5, 7, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 22, 23, 25 Światowa Rada Zdrowia, Spike Protein Detox Guide
6 Rumble, dr. Peter McCullough, Nihilizm terapeutyczny i niesprawdzone nowe terapie, 5 października 2021, godz. 6:00
8 Obrona zdrowia dzieci 3 czerwca 2021 r.
9 Prawa i wolności, poufny dokument badawczy firmy Pfizer
11, 14 In Vivo. wrzesień-październik 2020; 34 (5): 3023-3026. doi: 10.21873 / invivo.12134
15 KTO 6 lipca 2021
17 YouTube 29 czerwca 2021
19 Scientifica (Kair). 2021; 2021: 2706789
21 składników odżywczych. 2019 czerwiec; 11 (6): 1234
24 FourHourWorkweek.com 10 kwietnia 2014 r.
26 Światowa Rada ds. Zdrowia, Spike Protein Detox Guide


Źródło : mercola.com
Leszek Krawiec shares this
178
Ciekawy artykuł
anna.maria shares this
19
RENA RENA shares this
33.7K
Nieszczypany-Nieżyd Roman
A nie prościej jest się nie "szczepić"? Ci, którzy skorzystali z prania mózgu, powinni sobie implementować ten organ.
grafix
Tego białka nie da się w ogóle pozbyć a można tylko trochę zneutralizować jego negatywne skutki
RENA RENA
Najprościej 👍 ale nie wszyscy są odporni na propagandę TV i trzeba starać się jakoś pomóc, a poza tym po przechorowaniu też bywa ciężko dojść do siebie
wujot shares this
1.3K
stefan Prokopowicz shares this
376
Brygada Świętokrzyska NSZ
Lepiej nie wstrzykiwać -chyba ,że zwiążą jak psów i na siłę !
m.rekinek
Zgadza się, ale to jest także poradnik dla osób po przebytym covidzie.
Jadwiga Bob
też po przebytym- tak