Clicks807
csk.news
4

Viganò: Arcibiskup Wilton Gregory je „falošný pastier“

Cirkev vedie mnoho falošných pastierov, arcibiskup Viganò, bývalý Nuncius vo Washingtone, v liste z 3. júna varuje pred kňazmi a laikmi z arcidiecézy vo Washingtone.

"Za posledných dvadsať rokov bola vaša arcidiecéza vo Washingtone, najmä teraz a už po tretíkrát, hlboko postihnutá a zranená falošnými pastiermi, ktorých spôsob života je plný klamstiev, podvodov, chtíčov a korupcie," vysvetľuje Viganò.

Vyzýva prijímateľov, aby sa nenechali riadiť falošnými pastiermi, „pretože vás zavedú do zatratenia“ a sú „žoldniermi“.

Viganò odkazuje na modernistických kardinálov McCarricka (2000-2006), Wuerla (2006 - 2018) a na arcibiskupa Gregora, ktorý nedávno napadol z nesprávnych dôvodov prezidenta Trumpa.

#newsTzjhiwsaai

Joske
Tak to prostě je. Kristův učedník, vysvobozený ze žaláře Satanovy matrice, vidí věci takové, jaké ve skutečnosti jsou. Bůh žehnej arcibiskupovi Viganò!
ľubica
DEO GRATIAS Mon. Viganó! Pokračujte, nebojte sa! Ste jedným z mála arcibiskupov, ktorí hovoria Pravdu! Dôkazom sú vaše skutky, za ktoré vás vykopli na ulicu. Presne tak by dnes dopadol sv Ján Krstiteľ.... vtedy padali hlavy, teraz pozícia, prestíž, plat, výhody hierarchov.... Nech Vas žehna Trojjediný Boh a Matka Božia Bolestna vás skryje do svojho Nepoškvrneného SRDCA!!
Theodorá-Máriá
Soustřeď se na mystiku ta ti sedne 😇

apredsasatoci
apredsasatoci
Halooo! Budíček! Trump je globalista!