ľubica
TerezaK
I messaggi della Madonna nel Mondo 17 h MESSAGGI DI CARBONIA - COLLE DEL BUON PASTORE
ROMA, ROMA, ROMA, … PERCHÉ TI SEI SUICIDATA? Carbonia 31-10-2020 – ore 16.50…
ZPRÁVY CARBONY - DOBRÉ PASTORY ŘÍM, ŘÍM, ŘÍM, ŘÍM... PROČ JSTE SEBEVRAŽDILI?
Carbonia 31-10-2020-16.50 odpoledne
Řím, Řím, Řím, Řím,... proč jsi spáchal sebevraždu?
'' Tady jsem jako Madonna posledních časů.
Mé nejdražší…More
I messaggi della Madonna nel Mondo 17 h MESSAGGI DI CARBONIA - COLLE DEL BUON PASTORE
ROMA, ROMA, ROMA, … PERCHÉ TI SEI SUICIDATA? Carbonia 31-10-2020 – ore 16.50…
ZPRÁVY CARBONY - DOBRÉ PASTORY ŘÍM, ŘÍM, ŘÍM, ŘÍM... PROČ JSTE SEBEVRAŽDILI?
Carbonia 31-10-2020-16.50 odpoledne
Řím, Řím, Řím, Řím,... proč jsi spáchal sebevraždu?
'' Tady jsem jako Madonna posledních časů.
Mé nejdražší děti, vše se podařilo, dobročinnost Boha našeho Pána je pro své lidi. Brzy se projeví ve své velikosti, aby si vzal s sebou všechny Jeho, všechny, kteří s láskou, pravdou a věrností následovali Ho, sloužili, uctívali a milovali Ho.
Jsem s tebou v této vzácné sbírce v očích Boha Boha! Jeho projekt na tomto místě je nekonečné velikosti, odstraní veškeré zlo a položí své nebe zde na Zemi a vládne nad touto sbírkou navždy.
Moje vlast moje milovaná co se ti stalo?
Proč jsi se prodal mému nepříteli?
Proč jste se neukryli v křídlech svého Pána Boha?
Dnes budete pít hořkou sklenici bolesti, budete zničeni a budete spáleni.
Řím, Řím, Řím, Řím,... proč jsi spáchal sebevraždu?
Proč jsi se, má dcero, zotročila nepříteli?
Proč jste se ozdobili zlatem a diamanty?
Teď je po všem, ztratíš všechno, horlivost je tady, všechno najednou přestane... Jak říkám, stane se to teď!
Čekací doba je u konce, moje děti musí mít mou odměnu, ale vy, kteří jste si mysleli, že jste mi světelní do očí, navždy ztratíte svou velikost.
Itálii udeří blesk, nebeské pokroky, už nebude podvod, tady musí skončit všechno zlo.
Věřte těmto mým slovům a modlete se nebo vy, kteří jste si ještě nezasloužili kleknout na kolena před krucifixem, protože teď budete mít soucit.
Svatý František brzy povstane k vidění tohoto lidstva a prohlásí svou skutečnou svatost :... je synem Boha a ne Satana!
Bůh zná člověka a zná svého Syna, zná zlo a zná dobro, takže vpravdě vám říkám: Jsem tu s vámi a oznamuji pravdu. Svatý František je svatý par excelence, on je ten, kdo poslouchal Boha a položil svůj život v chudobě za spásu svých bratrů, za naplnění kresby spásy.
Kdo dnes reaguje jako svatý František? ... možná ten, kdo dnes vede církev?
Jsem znepokojen lidskou bezbožností, už mě nebaví klam, který dává do mých lidí, dost! ... je to sebevražda. Toto lidstvo je nyní na konci, jeho bůh je v tom, kdo se dnes kreslí v Petrově církvi.
Petr však nyní zasáhne na pomoc Benediktu XVI, s ním prohlásí podvod a řekne, že Ježíš je zpět, že se vše v sobě zotaví,... aby život restartoval v lásce, charitě, věrnosti a pravdě.
Postavte se před krucifix a padejte k Němu, prohlašujte se za Boží muže, žádejte Boha o odpuštění za všechnu hrůzu, kterou jste spáchali, jindy není, tady jsem. Amen
na to.
Požehnání a milost tobě, všem mým dětem. Amen."
Peter Potocky
Presne sa napĺňa scénar, ktorý realizuje sluha satanistov a murárov Matovič. Tu už nepomôže nič iné iba ukázať osobnú statočnosť a postaviť sa proti tomuto teroru. Je určite nadmieru žiadúce modliť sa, ale aj pracovať. Kde je treba musíme použiť aj fyzickú silu proti teroru. Oni dotiaľ neprestanú pokiaľ nepocítia, že narazili. Keď pocítia tvrdý odpor, tak sa stiahnu. Čo sa týka tohoto prípadu, …More
Presne sa napĺňa scénar, ktorý realizuje sluha satanistov a murárov Matovič. Tu už nepomôže nič iné iba ukázať osobnú statočnosť a postaviť sa proti tomuto teroru. Je určite nadmieru žiadúce modliť sa, ale aj pracovať. Kde je treba musíme použiť aj fyzickú silu proti teroru. Oni dotiaľ neprestanú pokiaľ nepocítia, že narazili. Keď pocítia tvrdý odpor, tak sa stiahnu. Čo sa týka tohoto prípadu, tak by bolo potrebné, aby sa zorganizovalo pár dobre cvičených chlapov a navštívilo túto BILLU. Samozrejme v maskách. Po príchode by mali dôrazne "dohovoriť" týmto sbs- károm. Ak by zjavne nepochopili, tak následne s nimi trochu povytierať v BILLE podlahy a ušetriť tak upratovačkám prácu. Celé to natočiť a zavesiť na internet. Myslím, že by viac ani jedného sbs-kára nenapadlo, aby fyzicky napádal zákazníkov. Obávam sa, že inak sa to bude iba stupňovať.