Clicks2.9K
Edward7
14

Alarmująca liczba zgonów osób starszych po "szczepionkach" mRNA, przestępcza zmowa milczenia mediów

Czterdziestu sześciu mieszkańców domów opieki w Hiszpanii, którzy otrzymali pierwszą dawkę szczepienia Pfizer-BioNTech przeciwko COVID-19 na początku stycznia, zmarło do końca miesiąca, podały hiszpańskie media.

W Norwegii wkrótce po szczepieniu Pfizer zmarło 29 starszych osób . 13 zgonów wśród 40 mieszkańców po szczepieniach w domu opieki w Niemczech uznano za „tragiczny zbieg okoliczności”.

Dziesięć zgonów wśród niemieckich pacjentów opieki paliatywnej w ciągu godzin do czterech dni po szczepieniu COVID-19 uznano za „ zbieg okoliczności ”.

22 z 72 mieszkańców domu opieki w Basingstoke w Anglii zmarło po szczepieniu.

Dwadzieścia cztery starsze osoby w domu opieki w Syracuse w stanie Nowy Jork zmarły na COVID-19 9 stycznia, mimo że były szczepione 22 grudnia.

28 stycznia odnotowano 10 przypadków COVID-19 wśród seniorów, którzy otrzymali obie dawki szczepionki firmy Pfizer w domu opieki w Sztokholmie w Szwecji. Mieszkańcy zostali zaszczepieni 27 grudnia i ponownie 19 stycznia.

Liczba ofiar śmiertelnych COVID-19 w małej brytyjskiej enklawie Gibraltaru wynosiła 16, zanim 10 stycznia rozpoczęła kampanię szczepień przeciwko Pfizerowi, a następnie wzrosła do 53 zgonów 10 dni później i 70, siedem dni później. Według raportu Reutera , Gibraltar Health Authority stwierdził, że „nie ma dowodów na istnienie związku przyczynowego” między 6 zgonami, które były przedmiotem dochodzenia, a szczepionką Pfizer, pomimo faktu, że ludzie przed szczepieniem mieli negatywny wynik testu na obecność COVID, ale wynik pozytywny „w dniach bezpośrednio po”.

4.500 przypadki COVID-19 w Izraelu wystąpiło u pacjentów po podaniu dawki szczepionki Pfizer i 375 tych szczepionych pacjentów wymagało hospitalizacji, są zgłaszane do mediów ,które komunikują 12 stycznia.

Siedem osób dorosłych mieszkających w domu opieki w Saskatoon miało pozytywny wynik testu na koronawirusa tydzień po szczepieniu mieszkańców w Sherbrooke Community Centre, donosi CBC. W czasie szczepienia nie było żadnych pozytywnych przypadków.

Siedmiu mieszkańców zakładu opieki długoterminowej w Montrealu uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID w ciągu 28 dni od zaszczepienia szczepionką Pfizer, co skłoniło prowincję Quebec do opóźnienia podania drugiej dawki preparatu Pfizer.

Abercorn Care Home w Szkocji, który rozpoczął szczepienia COVID-19 14 grudnia, był miejscem wybuchu epidemii wirusa 10 stycznia, a krajowa służba zdrowia odmówiła komentarza na temat tego, czy szczepieni mieszkańcy są chorzy. Założyciel grupy pracowników domów opieki powiedział Scottish Daily Record : „ członkowie naszej grupy, których rodzice zostali zaszczepieni, a dwa tygodnie później uzyskali pozytywny wynik testu na koronawirusa”.

Wszyscy mieszkańcy domu w Inverness w Szkocji zostali zaszczepieni przeciwko COVID na początku stycznia, ale 17 zostało zarażonych wirusem po pierwszej dawce.

Brytyjski Alliance for Medical Freedom, grupa lekarzy, naukowców, prawników i innych specjalistów opowiadających się za świadomą zgodą w Wielkiej Brytanii, opublikowała pilny list otwarty do Nadhima Zahawiego, ministra ds. Wdrażania szczepionek przeciwko COVID. Matt Hancock, sekretarz stanu ds. Zdrowia i opieki społecznej; oraz dwie agencje monitorujące szczepionki wzywające do natychmiastowej kontroli zgonów poszczepiennych w Wielkiej Brytanii. Grupa odwołuje się do wykresów pokazujących wzrost liczby zgonów w domach opieki i cytuje dane z Urzędu Statystyk Krajowych, które wskazują, że zgony mieszkańców potroiły się w ciągu dwóch tygodni między 8 a 22 stycznia w czasie, gdy nastąpił ogromny wzrost wskaźnika szczepień w domach opieki .

Podobne wykresy są dla Izraela, Irlandii, Bahrajnu i Jordanii - pokazują podobną korelację.

Brytyjski Alliance for Medical Freedom wskazuje na „nieistotne statystycznie” dane dotyczące bezpieczeństwa starszych osób, które, jak mówią, były „niedostatecznie reprezentowane” w badaniach klinicznych szczepionek. „Postulujemy, że może nastąpić wzrost skutków ubocznych szczepionek w tej grupie, co będzie widoczne dopiero wtedy, gdy wiele tysięcy z nich otrzyma szczepionki” - czytamy w liście... cienciaysaludnatural.com/…e-recibir-la-vcun-contra-c0vd/

***
Wielka Brytania: Eksperymentalne mRNA spowodowały 1716 przypadków zaburzeń wzroku i 22 oślepnięcia

Lance D. Johnson Rząd Wielkiej Brytanii "gromadzi" krytyczne dane dotyczące bezpieczeństwa dotyczące „szczepionek” firmy Pfizer / BioNTech i Oxford / AstraZeneca, ale najnowszy raport nie przedstawia prawdziwego obrazu sytuacji.

Pierwsza dawka eksperymentalnej „szczepionki” firmy Pfizer / BioNTech została wprowadzona w ramiona 5,4 miliona obywateli, z których 500 000 otrzymało drugą dawkę.
Do 24 stycznia pojawiło się prawie 50000 zgłoszeń obrażeń wywołanych tą konkretną szczepionką, w tym nagłej śmierci siedmiu obywateli Wielkiej Brytanii:

W Wielkiej Brytanii co najmniej 1 osoba na 333 cierpi z powodu poważnych zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepieniami
Obywatele Wielkiej Brytanii otrzymali kolejne 1,5 miliona dawek „szczepionki” Uniwersytetu Oksfordzkiego / AstraZeneca, powodując kolejne 21 032 zdarzenia niepożądane. Te zdarzenia niepożądane zostały zarejestrowane do 24 stycznia 2021 r. W programie Żółtej Karty Agencji Regulacji Leków i Produktów Zdrowotnych i nie obejmują wszystkich istotnych, aktualnych obrażeń.

Obecny wskaźnik obrażeń spowodowanych szczepieniami (zgłaszane) wynosi 1 na 333 osoby . Ten wskaźnik obrażeń spowodowanych szczepieniami jest prawdopodobnie znacznie większy, ponieważ ludzie często wahają się i / lub wstydzą zgłaszać obrażenia wywołane szczepionką; wiele osób postrzega szczepienia jako w 100% bezpieczne i skuteczne rozwiązanie i nie ośmiela się go kwestionować. Wielu lekarzy nie chce zaakceptować faktu, że obrażenia wywołane szczepionką są prawdziwe .

CDC wstrzymujące informacje: 1170 zmarłych po zastrzykach z COVID - prawie dwa razy więcej zgonów niż w VAERS
Niepożądane zdarzenia również nie są drobnymi problemami, które można rozwiązać w ciągu jednego dnia. Te działania niepożądane mogą mieć wpływ na życie, powodując udar, zapalenie serca, porażenie mięśni, ślepotę i wstrząs anafilaktyczny.

Przed wypuszczeniem eksperymentalnych szczepionek mRNA firmy farmaceutyczne podpisały kontrakty z każdym większym rządem na świecie, aby podważyć praworządność i zabezpieczyć swoją firmę przed wzięciem odpowiedzialności za wszystkie nieuniknione obrażenia spowodowane szczepionkami, o których wiedziały, że mogą wystąpić.
Najbardziej szokujące doniesienia dotyczą chorób oczu [zaktualizowane liczby]:

U 978 osób zdiagnozowano zaburzenia wzroku po zastrzykach Pfizer-BioNTech

U 738 osób zdiagnozowano zaburzenia wzroku po wstrzyknięciach AstraZeneca (łącznie 1716)

łączna liczba 22 osób, które stały się ślepe

Źródło: Assets.publishing.service.gov.uk

Źródło: Assets.publishing.service.gov.uk

Źródło: Assets.publishing.service.gov.uk
Pfizer / BioNTech spowodował sześćdziesiąt dziewięć przypadków porażenia Bella , stanu, który paraliżuje mięśnie po jednej stronie twarzy.

Rząd nadal bagatelizuje szerzące się obrażenia I śmierć spowodowane szczepionkami, popełniając ludobójstwo

Eksperymentalne szczepionki mają również tendencję do wywoływania ataków autoimmunologicznych w układzie sercowo-naczyniowym. U dwudziestu jeden osób po przyjęciu szczepionki wystąpiły incydenty naczyniowo-mózgowe (udary).

Wystąpiły inne poważne zdarzenia sercowo-naczyniowe, w tym zawał pnia mózgu, zawał móżdżku, udar móżdżku, niedrożność tętnicy mózgowej, krwotok mózgowy, zawał mózgu, krwotok wewnątrzczaszkowy, udar niedokrwienny i krwotok podpajęczynówkowy.

Według organów regulacyjnych kobiety w ciąży nie powinny być szczepione takimi eksperymentalnymi szczepionkami. Według producentów istnieje ograniczona ilość danych dotyczących stosowania szczepionki COVID-19 mRNA BNT162b2 u kobiet w ciąży.

Nie zakończono badań toksyczności reprodukcyjnej zwierząt, dlatego szczepionka nie jest zalecana w okresie ciąży.

Jednak system zgłaszania Żółtej Karty ujawnia, że niektóre kobiety w ciąży omijały ten proces badań przesiewowych i cztery kobiety w ciąży doznały samoistnej aborcji po szczepieniu Pfizer, a dwie spotkały ten sam los po szczepieniu AstraZeneca .

Zamiast wstrzymywać ten masowy eksperyment ze szczepionkami, organy regulacyjne nadal bagatelizują te obrażenia i obwiniają je za „starszy wiek” pacjenta lub „podstawowe schorzenia”. Rząd Wielkiej Brytanii, broniąc firm zajmujących się szczepionkami:

„Jak dotąd duży odsetek osób zaszczepionych w ramach kampanii szczepień to osoby w podeszłym wieku, z których wiele będzie również cierpieć na wcześniej istniejące schorzenia. Starszy wiek i przewlekłe choroby podstawowe zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia przypadkowych zdarzeń niepożądanych, zwłaszcza biorąc pod uwagę miliony zaszczepionych ludzi. Dlatego ważne jest, abyśmy dokładnie przeanalizowali te raporty, aby odróżnić możliwe skutki uboczne od chorób, które wystąpiłyby niezależnie od szczepienia ”.

Jak na ironię, miesiące temu, kiedy starsze osoby z podstawowymi chorobami zmarły w szpitalach, ich przyczyna śmierci została automatycznie zakodowana jako „COVID-19”. To socjopatyczne oszustwo medyczne nigdy nie było bardziej przerażające, okropne i ludobójcze.
Źródła : DailyExpose.co.uk ; Gov.uk ; Vaccine Analysis Profile - Pfizer / BioNTech (kopia zapasowa tutaj ); Vaccine Analysis Profile - Oxford University / AstraZeneca (kopia zapasowa tutaj );

***
Hiszpania: Druga dawka Pfizera wstrzymana , po tym, jak 46 mieszkańców domów opieki zginęło po pierwszej szczepionce

LOS BARRIOS, HISZPANIA - Dom opieki Nuestra Señora del Rosario (Matki Bożej Różańcowej) "burzy się" z powodu masowych zgonów po szczepieniu mRNA.

Wszyscy mieszkańcy i pracownicy placówki otrzymali pierwszą dawkę mRNA Pfizera na początku stycznia, według hiszpańskiego głównego nurtu mediów ABC de Sevilla.

Większość mieszkańców wkrótce po zastrzykach poważnie zachorowała. Uważa się, że wielu zachorowało na COVID-19, mimo że zostali „zaszczepieni przeciwko niemu”.

Andaluzyjska służba zdrowia podała, że od stycznia zmarło co najmniej 46 mieszkańców. Patrząc z perspektywy, ten dom opieki może pomieścić maksymalnie 145 mieszkańców.


Junta de Andalucía (rząd regionalny) interweniowała na początku lutego, aby zmniejszyć liczbę zgonów. Ale ludzie nadal umierali. Za łagodzenie skutków odpowiada obecnie hiszpańskie Ministerstwo Zdrowia. Sytuacja pozostaje tragiczna, ponieważ co najmniej 28 mieszkańców i 12 pracowników było w zeszłym tygodniu pozytywnych na COVID-19. Urzędnicy służby zdrowia wstrzymali wszystkie dalsze szepienia mRNA rezultacie ...

Związek pracowników powiedział, że reakcja była niewystarczająca po śmierci ośmiu osób do 18 stycznia. Do 28 stycznia liczba zgonów wzrosła do 30.

W Hiszpania jest nieustannie w wiadomościach tematyka dotycząca zastrzyków mRNA. Minister zdrowia Salvador Illa powiedział w grudniu, że jego agencja prowadzi bazę danych wszystkich obywateli, którzy odrzucają mRNA. Powiedział, że lista zostanie udostępniona wszystkim członkom UE.

Pracownik służby zdrowia w Hiszpanii również niedawno poinformował, że kilku biorców mRNA zostało przyjętych do szpitali w regionie Murcia z powodu zapalenia mózgu. Źródło: TheCovidBlog.com / Źródło: Sevilla.abc.es

źródło -humansarefree.com

***
Selekcja depopulacyjna
W stalinowskiej Rosji wypracowano specyficzną metodę mordowania ludzi teoretycznie mogących zagrozić dyktatorskiej władzy towarzysza Stalina. Zbrodniczym ramieniem partii uczyniono NKWD, funkcjonariusze tej organizacji dokonywali selekcji „podejrzanych”, by następnie wymordować ich lub umieścić w łagrach.

Towarzysz Stalin był jednak przewidujący: NKWD mogło tak urosnąć w siłę, że i on sam mógłby skończyć jako „podejrzany”. Na to zagrożenie znalazł prosty sposób! Każdy śledczy NKWD po kilku miesiącach „pracy” zostawał „podejrzanym” i kończył swój żywot z kulą w głowie!

Podobną taktykę zastosowała światowa oligarchia finansowa planując akcję depopulacji ludności Ziemi! Zbrojnym ramieniem Rządu Światowego (którego nie ma, jak przekonują nas mądrzy i roztropni) ) uczynili oni ….lekarzy i całą służbę medyczną. To właśnie ci ludzie mają fizycznie mordować innych ludzi szczepionkami, za co są (ekstra) sowicie opłacani! W swojej głupocie medycy nie dostrzegają, że po wykonaniu swojego zbrodniczego zadania, sami zostaną wykończeni i pierwiastek śmierci już w sobie noszą!

Plan depopulacyjny został perfekcyjnie przygotowany! W pierwszej kolejności zaplanowano zaszczepienie lekarzy i pielęgniarek i ponad połowa z nich „połknęła haczyk” szczepiąc się.

Rozpatrując całą akcję depopulacyjną z punktu widzenia jej organizatorów, kluczem do jej powodzenia jest ...opóźnione o kilka lat od momentu zaszczepienia, śmiertelne działanie trutki zwanej szczepionką. Masowe zgony po zaszczepieniu powinny rozpocząć się nie wcześniej niż 3 do 4 lat po szprycowaniu! Dlaczego trutka ma działać z takim opóźnieniem? Gdyż tyle czasu wymaga zaszczepienie większości ludzi na świecie! Trutka nie może działać natychmiast (jak zastrzyk fenolu używany do mordowania więźniów w obozach koncentracyjnych) , gdyż wywołała by powszechną panikę i upadek całego planu!

Jednak nie ma rzeczy i planów doskonałych. Okazuje się, że trutka działa w niektórych przypadkach, jak zastrzyk z fenolu i uśmierca natychmiast! Dotyczy to „wyszczepionych” osób starszych i schorowanych, uczulonych na jakiś składnik trutki, lub po interakcji trutki z przyjmowanymi lekami. I tak poza planem, przed czasem ukatrupiono ogromną ilość ludzi, w tym ….medyków, którzy „gardłowali” za szczepieniami i próbowali szykanować osoby przestrzegające przed przyjmowaniem trutki.

Warto w tym miejscu wymienić dwa takie przypadki.

Jednym z żałosnych naiwniaków który po szczepieniu zmarł, był dr nauk medycznych Witold Rogiewicz. Zasłynął z tego, że przed szczepieniem szydził z tych którzy ostrzegają przed szczepieniami i filmik tego rodzaju zamieścił w internecie.

2 dni po zaszczepieniu umarł, został po nim tylko filmik:
youtube.com/watch?v=o-US0EQvU4I

Innym z medyków który agitował za szczepieniami a który zmarł po zaszczepieniu był profesor Marian Pardeli. Ten stracił przytomność już 30 minut po szczepieniu i zmarł po kilku dniach.
W statystykach powikłań poszczepiennych ujęto go jako...utrata przytomności, pacjent hospitalizowany.

O śmierci profesora nigdy byśmy się nie dowiedzieli , gdyby nie wdowa po profesorze. Odwiedziła ona redakcję lokalnego tygodnika i opowiedziała o zdarzeniu.

Dziennikarz tygodnika wielokrotnie na piśmie pytał lokalny Sanepid, dlaczego zgon profesora nie został ujęty w oficjalnych statystykach i odpowiedzi się nie doczekał!
więcej tutaj: wzabrzu.info/…ieniu-kilka-dni-pozniej-zmarl/

Ci wszyscy lekarze -którzy dla pieniędzy - mordują ludzi szczepionkami, niebawem przekonają się się, że sprawiedliwość ich dopadnie i to w krótkiej perspektywie, kilku lat! Każdy z nich który zaszczepił się dając tym samym wyraz swojej głupocie i ignorancji medycznej, skończy tak jak wymienieni wyżej medycy!
Drżyjcie zbrodniarze w białych kitlach: Anuszka już olej rozlała!

Anthony Ivanowitz 19.02.2021r. Www.pospoliteruszenie.org
przeciwherezjom
Rosjanom udało się wyjąć nanochipy ze szczepionki Pfizer i opublikowali schemat funkcji!
...wygląda na to, że nanochipy ze szczepionki Pfizer współpracują ściśle z wieżami 5G!!! Jak odpowiednia ilość ludzi się zaszczepi jednym kiwnięciem włączą wieże 5G i zrobią masowy mord. A słabsze, starsze organizmy od razu umierają (nawet nie potrzebują tego wsparcia 5G)
Mia82
W Norwegii na dzien dzisiejszy na sczepionke mrna zmarlo 93 osoby, czesto tez slychac ze osoby w domu starcow zachorowali Covidem po drugiej dawce
Weronika....S
I o to im chodzi, aby umierali. To realizacja zapowiadanej od lat depopulacji.
jac505
To jest ręcznie sterowana pandemia, jak z PRL. Wyniki są drukowane na zamówienie globalistów. Panie Jezu przyjdź !
woj_tek shares this
2.9K
Ta III fala "korona wirusa" to nic innego jak skutki uboczne po I fali szczepień. Rząd przygotowuje propagandę do wyjaśnienia masowej śmiertelności poszczepiennnej ...

Alarmująca liczba zgonów osób starszych po "szczepionkach" mRNA, przestępcza zmowa milczenia mediów