Pilne! 15 maja wszyscy wychodzimy z Różańcami na ulice naszych miast i wsi! Wybiła dla nas ostatnia godzina, by błagać Pana Boga o Miłosierdzie, o oddalenie wojny, która jest już bardzo blisko.


W piątek 13.05 w Warszawie na placu Zamkowym o godz. 18.00 będziemy protestować przeciwko zniewoleniu przez WHO, które chce przejąć władzę w służbie zdrowia, państw od jesieni. Przekaz dalej.
**********************************


Drodzy Polacy! 15 maja wszyscy łączmy się i chociaż w najmniejszej wspólnocie wychodzimy z Różańcami na ulice naszych miast i wsi. Odmówmy cały Różaniec, Litanie do Św. Andrzeja Boboli, Akt Zawierzenia Bożemu Miłosierdziu i inne modlitwy - na stronie: www.rozaniec24.pl. Wybiła dla nas ostatnia godzina, by błagać Pana Boga o Miłosierdzie, o oddalenie wojny, która jest już bardzo blisko. Decyzje w Rosji już zapadły. Potrzebna pokuta. Kto może -chodzić, wychodzimy na ulice i prosimy o cud na miarę 1920 r. Jeszcze jest czas na zorganizowanie się. W procesji, nawet 5 osób, nieśmy obraz Św. A. Boboli, proszę o zgłoszenie procesji do Marii 791577901. Pozdrawiam. Urszula Strynowicz