csk.news
176.4K

Žiadna „Ekumenická“ Modlitba: Františkove Sny Sa Rozpúšťajú Vo Vzduchu

Gréckopravoslávni „nechceli“ ekumenickú slávnosť s Františkom, povedal pre Aleteia.org (3. December) Aténsky Katolícky Arcibiskup Theodoros Kontidis SJ (65).

Vysvetľuje, že spoločná modlitba pre nich znamená plnú jednotu a nechcú sa jej zúčastniť,

"Keďže neexistuje zhoda vo všetkých bodoch, majú pocit, že nemožno predstierať, že rozdiely neexistujú."

#newsRjeghkqard

paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
RKC sa neustále vtiera ostatný denomináciam, pritom tie o ne nemajú záujem. Mala radšej zostať tak ako pred 2 Vat. koncilom, vtedy si aspon zachovala svoju česť a identitu, no po 2VK sa len ostatným vtiera, svoje zákony ktér vyznávala prisposobila nekatolíckym denomináciam, a výsledok toho je taký, že aj napriek všetkým ústupkom nekatolícke denominácie odmietajú vstúpiť do RKC.
Martina Bohumila Lutherová
MOžná , možná to bude důležitý akt, kdy papež
předá řkc pod Pravoslaví/Armenské, Tak to mají
v plánu.
apredsasatoci
Aký je rozdiel medzi ekumenickou rkc a ostatnými denominaciami?
Sedevakantistický kanál
Jaško, si úplny heretik, ktorý pletie ľudí a ktorý nie je povolaný viesť ostatných ohľadom katolíckej viery. Pletieš RKC, ktorá je teraz na púšti, so sektou po II. vatikánskom koncile. RKC sa nevtiera nekatolíckym denomináciam, to je rúhanie, čo ty hovoríš. Zákony neprispôsobuje nekatolíckym denomináciam, to je heréza, čo hovoríš, pretože zákony, ktorými ak RKC za pomoci pápeža zaväzuje …More
Jaško, si úplny heretik, ktorý pletie ľudí a ktorý nie je povolaný viesť ostatných ohľadom katolíckej viery. Pletieš RKC, ktorá je teraz na púšti, so sektou po II. vatikánskom koncile. RKC sa nevtiera nekatolíckym denomináciam, to je rúhanie, čo ty hovoríš. Zákony neprispôsobuje nekatolíckym denomináciam, to je heréza, čo hovoríš, pretože zákony, ktorými ak RKC za pomoci pápeža zaväzuje všetkych veriacich v otázkach viery a morálky sú neomylné.
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
@Sedevakantiskcý kanál RKC je to kde je pápež, apoštolská postupnosť a biskupi. Sedevakantisti to nesplnaju, takže vy nie ste RKC.
@apredsasatoci
Akože aký ? No ved predsa v rozdielnosti teologickej viery
@Martina Bohumila Lutherová
Ale prečo by také niečo robil ?More
@Sedevakantiskcý kanál RKC je to kde je pápež, apoštolská postupnosť a biskupi. Sedevakantisti to nesplnaju, takže vy nie ste RKC.

@apredsasatoci

Akože aký ? No ved predsa v rozdielnosti teologickej viery

@Martina Bohumila Lutherová

Ale prečo by také niečo robil ?
apredsasatoci
Žiadny! Toho istého pána majú!
Hermenegild
Kedˇpôjde František do Moskvy, posolstvá hovoria, že vypukne vojna a hneď varovanie. Pápež dáva svetu lekciu - neuhádli by ste, kam sa chystá cestovať | Hlavný Denník (hlavnydennik.sk)
Július7
Je to hodne pravdepodobné, tiež som o to čítal. Jedno z proroctiev tiež hovorí, že sa predtým odstráni z mauzolea múmia Lenina...
Laco Bajzo
Žiadneho varovania sa vám neviestkárom už nedostane. Čakajú vás už len časné a potom večné tresty.
Hermenegild
Lenže varovanie pocítiš aj ty LB, potom sa pochváľ.
Laco Bajzo
Zlé a skazené pokolenie žiada znamenie ako jeho starozákonní predchodcovia,pritom sa vám tiež plní Písmo na očiach. A tiež sa vám iného nedostane ,ako tým farizejom pred vami .
dyk
Samson1
No, už by ho měl Pán zastavit.
Metod
Boh je nekonečne milosrdný ale aj spravodlivý!
Laco Bajzo
Samson -Kresťania by mali vedieť prečo to Boh dopúšťa ,aj kedy a ako to zastaví. Ty nič z toho nevieš,preto si myslíš ,že by to mal Boh už zastaviť. To je osud zaslepencov.
Sv.Prokop
Nato řekli: „Nuže, vybudujme si město a věž, jejíž vrchol bude v nebi. Tak si učiníme jméno a nebudeme rozptýleni po celé zemi.“ I sestoupil Hospodin, aby zhlédl město i věž, které synové lidští budovali. Hospodin totiž řekl: „Hle, jsou jeden lid a všichni mají jednu řeč. A toto je teprve začátek jejich díla. Pak nebudou chtít ustoupit od ničeho, co si usmyslí provést. Nuže, sestoupíme a …More
Nato řekli: „Nuže, vybudujme si město a věž, jejíž vrchol bude v nebi. Tak si učiníme jméno a nebudeme rozptýleni po celé zemi.“ I sestoupil Hospodin, aby zhlédl město i věž, které synové lidští budovali. Hospodin totiž řekl: „Hle, jsou jeden lid a všichni mají jednu řeč. A toto je teprve začátek jejich díla. Pak nebudou chtít ustoupit od ničeho, co si usmyslí provést. Nuže, sestoupíme a zmateme jim tam řeč, aby si navzájem nerozuměli.“ I rozehnal je Hospodin po celé zemi, takže upustili od budování města. Proto se jeho jméno nazývá Bábel (to je Zmatek) , že tam Hospodin zmátl řeč veškeré země a lid rozehnal po celé zemi. (Gn 11, 4-9)