Clicks832

Dziesięć znaków, że społeczeństwo zachodnie to kult szatański

Dziesięć znaków, że społeczeństwo zachodnie to kult szatański

Wielu Żydów, masonów, liberałów, socjalistów i feministek nieświadomie zostali wprowadzeni do szatańskiego kultu opartego nażydowskiej kabale. Społeczeństwo coraz bardziej przypomina kult szatański, którego wyznawcami są iluminaci.

Szatański kult odwraca wszystko na wzór, że to wszystko co jest zdrowe, przekręca no to co jest niby niezdrowe, naturalne obraca w nienaturalne, na przykład heteroseksualność jest traktowana jako patologia, podczas gdy homoseksualizm jest naturalny. Podobnie odwraca piękno i brzydotę, prawdę i kłamstwa, sprawiedliwość i niesprawiedliwość, czyniąc zło dobrem. To sprawia, że kontrolują swoich członków przez zgorszenie i czyniąc ich chorymi. Ich członkowie są dysfunkcyjni i identyfikują się z ich stanem. Prawdziwe okultystyczne znaczenie „rewolucji” zastępuje Boga Lucyferem, odwracając rzeczywistość do góry nogami.

Dr Henry Makow

Dziesięć znaków, że zachodnie społeczeństwo to szatański kult:

1. Istnieje rozróżnienie między „inicjowanymi”, a ogólną populacją, która jest utrzymywana w ciemności. Nie powiedziano im prawdziwych celów kultu (wykorzystywania i zniewolenia), ale zamiast tego są oszukiwani szlachetnie brzmiącymi frazesami. Przywódcy (część z nich to „inicjowani”) rutynowo kłamią ludziom, jak w przypadku fałszywych flag, zabójstw i wojen. Fałszywe flagi to forma masowego prania mózgu, wzbudzające masową sympatię dla domniemanej ofiary i nienawiści do domniemanego sprawcy.

2. Symbole kultu są wszędzie, a jego zabytki (obeliski) kropkują nasze miasta. Motywy iluminatów są również widoczne w logo firm. Bankierzy iluminatów kontrolują większość korporacji.

3. Zaprzeczają, że ludzie mają boską duszę, która jest związana z porządkiem duchowym i moralnym. Wzmianka o „Bogu” i uniwersalnym projekcie i inteligencji jest tłumiona. „Bóg” jest brudnym słowem. Wierzący w Boga są prześladowani. Zaprzeczając naszej Boskiej duszy, określają nas jako po prostu zwierzęta, które mogą być udomowione lub wybite. Zachęcają nas do poniżania siebie, oddając się naszej zwierzęcej naturze.

4. Próbują uchylić naturę i zachęcić do nienaturalnych i perwersyjnych zachowań. Doskonałym przykładem jest dziwaczna okultystyczna nienawiść do płci (męskiej i żeńskiej) oraz ich zachęta do zamieszania między płciami, homoseksualizmu, transgenderizmu i androgyny. Uczą dzieci w wieku szkolnym eksperymentować z zabawkami erotycznymi i homoseksualizmem. Jest to usankcjonowane przez państwo wykorzystywanie seksualne dzieci. Homoseksualizm jest zaburzeniem rozwojowym, jego oficjalna promocja jest dowodem na to, że społeczeństwo przeszło na ciemną stronę.

5. Zachodnie społeczeństwo to kult seksu, jest oblegany seksem i „gorącymi” kobietami. Iluminaci promują rozwiązły i anonimowy seks , aby degradować ludzi do zwierząt. Normalizują seksualne dewiacje, by przeciwstawić się Bogu i służyć swojemu bogu Lucyferowi. Obsesja seksu jest przewyższana tylko przez miłość do pieniędzy. Miliony są zaangażowane w hazard na giełdzie. Kult (społeczeństwo) zachęca zarówno do uzależnień, jak i zachowań uzależniających ogólnie. Kult kontroluje nas, sprawiając, że jesteśmy chorzy fizycznie lub psychicznie. Kult sprawia, że jego członkowie są chorzy, a następnie sprzedaje im „lekarstwo”. Opieka zdrowotna to przemysł o wartości 1,7 biliona dolarów w USA, przewyższający nawet „obronę”. Jeden na dziesięciu Amerykanów przyjmuje leki przeciwdepresyjne; wśród kobiet w wieku 40 i 50 lat liczba ta wynosi jedna na cztery.

6. Oni próbują zniszczyć instytucje małżeństwa i rodziny nuklearnej tak, że kult (społeczeństwo) będzie na pierwszym miejscu lojalności, a ostatecznie przejmie płodzenie i wychowywanie dzieci. Przyjęcie homoseksualności jest krokiem w tym kierunku.

7. Tworzą klimat strachu i wykorzystują go jako pretekst do usunięcia praw obywatelskich i stworzenia państwa policyjnego zdolnego do zapewnienia kontroli nad sektą.

8. Istnieje szeroki nadzór, aby kontrolować każdą osobę za pomocą szantażu . Dyrektor generalny Mozilli został zmuszony do rezygnacji po przekazaniu dotacji grupie, która sprzeciwia się małżeństwom homoseksualnym. Ta wymuszona zgodność, która staje się powszechna, jest charakterystyczna dla komunizmu, który jest kultem iluminatów z pochodzenia i charakteru. Termin „poprawny politycznie” pochodzi z partii komunistycznej.

9. Tłumią prawdę. Prawdziwa historia, sztuka, muzyka i literatura są tłumione. Zaprzeczają nawet, że obiektywna prawda istnieje i jest poznawalna. Używają rozrywki jako okultystycznego rytuału. Niszczą nas i odwracają od rzeczywistości, tworząc alternatywny świat fantasy. Artyści rozrywkowi są często kontrolowanymi agentami kultu. Nowy program szkolny „Wspólny rdzeń” zamienia ludzi w gadżet.

Uniwersytety tłumią wolność słowa i skupiają się na indoktrynacji komunistycznej.

10. Nieustannie skupia się na dysfunkcyjnych ludziach, mniejszościach i „słabszych”, a nie na silnych, skutecznych, szczęśliwych i naprawdę zdrowych. Pozbawieni wsparcia rodziny, co raz więcej ludzi nie może sobie poradzić i przypominają zombie, rozczochrane, skupione na smartfonach, ze słuchawkami w uszach, z kolczykami, a na skórze pełno tatuaży.

Wreszcie kult ma zazwyczaj charyzmatycznego przywódcę podobnego do Boga, którego osąd nigdy nie jest kwestionowany. Pomyśl Hitler lub Stalin. Na Zachodzie wciąż czekamy na pojawienie się tej liczby. Kiedy on (lub ona) się pojawi, kult będzie kompletny.

Źródło: www.henrymakow.com

Tłum. Sobrius
Weronika....S
Globalne odwrócenie biologicznej funkcji ludzkiego organizmu to nakaz masek, paraliżujących układ oddechowy. Także ,,zamknięcie,, czyli zakaz przemieszczania się i aktywności powoduje, że człowiek traci motywacje. Nawiązując do treści Pisma Świętego Pan Bóg po grzechu pierworodnym nakazał człowiekowi ,,pracę w znoju,,. Jednocześnie można dostrzec w tym Boży fenomen, bo praca daje warunki życia i …More
Globalne odwrócenie biologicznej funkcji ludzkiego organizmu to nakaz masek, paraliżujących układ oddechowy. Także ,,zamknięcie,, czyli zakaz przemieszczania się i aktywności powoduje, że człowiek traci motywacje. Nawiązując do treści Pisma Świętego Pan Bóg po grzechu pierworodnym nakazał człowiekowi ,,pracę w znoju,,. Jednocześnie można dostrzec w tym Boży fenomen, bo praca daje warunki życia i satysfakcję człowiekowi.
Odwrócenie naturalnego i społecznego porządku to nakaz wzajemnego oddalania się. Oddalenie się ludzi od siebie powoduje pustkę przestrzenną jak również duchową, która to ,,pustka,, człowiekowi jest szczególnie niewygodną i destrukcyjną, człowiek jest bowiem istotą społeczną i jednocześnie duchową.
Chrystus powiedział ,,przyjdźcie do mnie wszyscy,, a współczesny świat nakazuje oddalanie się i rozproszenie, co jest w istocie burzeniem jedności społecznej i religijnej w obecnej rzeczywistości i o to im chodzi. Ażeby to zrealizować użyto odpowiedniego kija...
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
NR 85.

NUMERUJĘ KOMENTARZE, PONIEWAŻ SĄ KASOWANE

Joanna Modzelewska: Morawiecki i Spółka dążą do likwidacji polskich kopalń i linii lotniczych LOT


www.youtube.com/watch
Nemo potest duobus dominis servire !
.

8. Istnieje szeroki nadzór, aby kontrolować każdą osobę za pomocą szantażu.

Dyrektor generalny Mozilli został zmuszony do rezygnacji po przekazaniu dotacji grupie, która sprzeciwia się małżeństwom homoseksualnym.

Ta wymuszona zgodność, która staje się powszechna, jest charakterystyczna dla komunizmu, który jest kultem iluminatów z pochodzenia i charakteru. Termin „poprawny politycznie” …
More
.

8. Istnieje szeroki nadzór, aby kontrolować każdą osobę za pomocą szantażu.

Dyrektor generalny Mozilli został zmuszony do rezygnacji po przekazaniu dotacji grupie, która sprzeciwia się małżeństwom homoseksualnym.

Ta wymuszona zgodność, która staje się powszechna, jest charakterystyczna dla komunizmu, który jest kultem iluminatów z pochodzenia i charakteru. Termin „poprawny politycznie” pochodzi z partii komunistycznej.
Nemo potest duobus dominis servire !
.
5. Zachodnie społeczeństwo to kult seksu, jest oblegany seksem i „gorącymi” kobietami.

Iluminaci promują rozwiązły i anonimowy seks , aby degradować ludzi do zwierząt.

Normalizują seksualne dewiacje, by przeciwstawić się Bogu i służyć swojemu bogu lucyferowi.

Obsesja seksu jest przewyższana tylko przez miłość do pieniędzy.

Miliony są zaangażowane w hazard na giełdzie.

Kult (społeczeństwo) …
More
.
5. Zachodnie społeczeństwo to kult seksu, jest oblegany seksem i „gorącymi” kobietami.

Iluminaci promują rozwiązły i anonimowy seks , aby degradować ludzi do zwierząt.

Normalizują seksualne dewiacje, by przeciwstawić się Bogu i służyć swojemu bogu lucyferowi.

Obsesja seksu jest przewyższana tylko przez miłość do pieniędzy.

Miliony są zaangażowane w hazard na giełdzie.

Kult (społeczeństwo) zachęca zarówno do uzależnień, jak i zachowań uzależniających ogólnie.

Kult kontroluje nas, sprawiając, że jesteśmy chorzy fizycznie lub psychicznie.

Kult sprawia, że jego członkowie są chorzy, a następnie sprzedaje im „lekarstwo”.

Opieka zdrowotna to przemysł o wartości 1,7 biliona dolarów w USA, przewyższający nawet „obronę”.

Jeden na dziesięciu Amerykanów przyjmuje leki przeciwdepresyjne; wśród kobiet w wieku 40 i 50 lat liczba ta wynosi jedna na cztery.
One more comment from Nemo potest duobus dominis servire !
Nemo potest duobus dominis servire !
.
9. Tłumią prawdę.

Prawdziwa historia, sztuka, muzyka i literatura są tłumione.

Zaprzeczają nawet, że obiektywna prawda istnieje i jest poznawalna.

Używają rozrywki jako okultystycznego rytuału.

Niszczą nas i odwracają od rzeczywistości, tworząc alternatywny świat fantasy.

Artyści rozrywkowi są często kontrolowanymi agentami kultu. Nowy program szkolny „Wspólny rdzeń” zamienia ludzi w …
More
.
9. Tłumią prawdę.

Prawdziwa historia, sztuka, muzyka i literatura są tłumione.

Zaprzeczają nawet, że obiektywna prawda istnieje i jest poznawalna.

Używają rozrywki jako okultystycznego rytuału.

Niszczą nas i odwracają od rzeczywistości, tworząc alternatywny świat fantasy.

Artyści rozrywkowi są często kontrolowanymi agentami kultu. Nowy program szkolny „Wspólny rdzeń” zamienia ludzi w gadżet.