Clicks778
szuirad1
15
Andrzej Wronka - Szukajmy prawdy i duchowego oparcia we Wszechmocy Pana Boga. Światowa psychoza jako narzędzie nowego porządku świata, szatan uderza poprzez międzynarodowe gremia. Andrzej Wronka…More
Andrzej Wronka - Szukajmy prawdy i duchowego oparcia we Wszechmocy Pana Boga.

Światowa psychoza jako narzędzie nowego porządku świata, szatan uderza poprzez międzynarodowe gremia. Andrzej Wronka, znany apologeta, teolog, specjalista od sekt, okultyzmu i magii. Prezes Stowarzyszenia Effatha (Stowarzyszenie Ruch Effatha im. św. Maksymiliana Marii Kolbego i św. Andrzeja Boboli – katolickie stowarzyszenie prowadzące działalność apologetyczno-ewangelizacyjną) od 1999 roku. Liczymy na Państwa ofiarność i wsparcie dalszego rozwoju Radia i Telewizji Chrystusa Króla. Prosimy o pomoc finansową w propagowaniu wartości prawdziwie Katolickich w tych jakże ciężkich czasach. Dokonywać przelewów możecie Państwo za pomocą zakładki PayPal na naszej stronie: telewizjachrystusakrola.pl Bardzo prosimy o oglądanie naszych filmów, polubienie ich, podzielenie się nimi ze wszystkimi znajomymi i subskrybowanie naszego kanału.
tepra shares this
778
Mądrego to i warto posłuchać.
jac505
PRAWDA jest zawsze TYLKO JEDNA a kłamstw (w temacie danej prawdy) może być nieskończenie wiele. Panie Jezu przyjdź !
wlowoj
Pan Wronka nie zawiódł, zawsze dobrze jest posłuchać mądrego.
Quas Primas
Bardzo dobra ocena rzeczywistości.
tekla
Jaka szkoda, że w Węgrowie nie odprawia się Mszy świętej trydenckiej. Znam osoby, które ubolewają z tego powodu. Czy nie można by zorganizować w tym mieście środowiska tradycji katolickiej? Czy miasta: Pułtusk, Wołomin czy wieś Brańszczyk są większe, pobożniejsze? Sadzę, że nie, ale widocznie miały kogoś, kto rozpoczął starania o powrót Mszy Wszech czasów.
Quas Primas
Oczywiście, że muszą się znaleźć osoby, które będą zabiegały o to. No i muszą mieć kapłana, by tę Mszę Świętą odprawiał.
Teraz, (tak myślę) jest łatwiej, ale jak ja z mężem staraliśmy się o Msze Wszechczasów w naszej miejscowości 10 lat temu, to było o wiele trudniej, choć proboszcz naszej parafii bardzo nam w tym pomógł. Przedtem jeździliśmy 60 km... Był okres, że mieliśmy Mszę co niedziela, …More
Oczywiście, że muszą się znaleźć osoby, które będą zabiegały o to. No i muszą mieć kapłana, by tę Mszę Świętą odprawiał.
Teraz, (tak myślę) jest łatwiej, ale jak ja z mężem staraliśmy się o Msze Wszechczasów w naszej miejscowości 10 lat temu, to było o wiele trudniej, choć proboszcz naszej parafii bardzo nam w tym pomógł. Przedtem jeździliśmy 60 km... Był okres, że mieliśmy Mszę co niedziela, ale zabrano nam Kapłana i mamy tylko w 3 niedzielę m-ca, ale za to od piątku do poniedziałku. Pozostałe niedziele jeździmy 60km od naszej miejscowości.