Clicks5
lv.news

Pārsteigums: kardināls Markss piedāvā atkāpties

Antikatoliskais kardināls Reinhards Markss (67 gadi) 21. maija vēstulē, kuru viņš piektdien publicēja kopā ar Francisku, piedāvāja atkāpties no Minhenes arhibīskapa amata. atļauju. Francisks atbildēja, ka Marksam jāturpina Minhenē līdz lēmuma pieņemšanai un arī jāpaliek Franciska kardinālu padomnieku padomes daļai

Turpmākos savas kalpošanas gadus Markss vēlas veltīt "pastorālajai aprūpei" - lai arī viņš nekad dzīvē nebija draudzes priesteris - un darbam Novus Ordo baznīcas "garīgai atjaunošanai". Marksam [Novus Ordo] baznīca [Vācijā] atrodas “mirušajā brīdī” - kas ir taisnība.

Viņš arī vēlas “dalīties atbildībā” par iespējamo “garīdznieku seksuālās vardarbības katastrofu pēdējās desmitgadēs” un “izjūt” personīgu vainu un līdzatbildību klusēšanas, izlaidības un pārāk lielas koncentrēšanās uz [savu un] reputāciju dēļ. iestādes. Citiem vārdiem sakot: Markss ir pilnībā pakļauts oligarhu mediju nepatiesajam stāstījumam.

Tāpēc Markss pauž nožēlu, ka bīskapu “reputācija” baznīcas un laicīgajā sfērā, iespējams, ir sasniegusi zemāko punktu - kaut arī Vācijas bīskapi dara visu visu, lai iepriecinātu oligarhu plašsaziņas līdzekļus, kuri nosaka, kā baznīcas un laicīgā sfēra ” domā. "

#newsWoveegodds