Clicks3.2K
apvs
3
Dziewczyna wykładał ... Mahometa i muzułmanów! Świadectwo Nida Al-Ahdal, 11, Jemenu, które uciekają się do ucieczki "małżeństwo" praktykowane przez Mahometa ... ... i oczywiście, ustanowiony "alla"…More
Dziewczyna wykładał ... Mahometa i muzułmanów!

Świadectwo Nida Al-Ahdal, 11, Jemenu, które uciekają się do ucieczki "małżeństwo" praktykowane przez Mahometa ... ... i oczywiście, ustanowiony "alla"! (Koran 65,4)

Witam wszystkich, być wszystkim pobłogosławił, dziękuję Mokthar Pan i pani Ash-Charfi profesora Amal
Dziękuję wszystkim dziennikarzom i dziękuję wszystko razem.
Prawdą jest, że uciekłam, to prawda! Nie chcę mieszkać z rodzicami.
Chcę żyć z moim wujkiem. Co to jest dzieciństwo niewinność?
Co to jest wina dzieci, dlaczego dobrze wyjść za mąż?
Udało mi się znaleźć rozwiązanie, ale wszystkie te dzieci, które nie mogą zrobić? Mogą umrzeć, popełnić samobójstwo, i wszystko, co przychodzi do głowy, dzieci, które nie wiedzą, bez wykształcenia, bez wykształcenia, nic! Gdzie jest nasza niewinność?
Nie jestem jedyny. Może okazać się, że wszystkie te dzieci - jest wiele -. Niektóre zostały wyrzucone za burtę Co to jest niewinność dzieciństwa? Nie ma niewinności.
To prawda, ja uciekłam do wujka. To nie był dostępny. Skontaktowałem Abdul - Jabbar mnie zabrać. Przysłał mi towarzysza iść Hadidiyya. Kiedy mój wuj wiedział, jak to się stało, moja matka skontaktowała się z policją, aby nas wydać.
Miałam jedenaście lat, i chce się ożenić! Bezwstydnie! Bez wykształcenia, bez litości w ich sercach? Co to jest edukacja do nich? Śmierć jest bardziej miękka! Wolałbym umrzeć niż zostać ... Wolę żyć z moim wujkiem, a nie w domu. Zabiją mnie, grożą mi:
"Jeśli uciec od wujka, zabijemy cię!" To co, te zagrożenia? Grożenie i dzieci? Nie przeszkadza Ci za mnie, gdy byłem dzieckiem? W każdym razie, śmierć mnie nie przeraża. Nie będę z nimi żyć! Nie żyje!
Zabili nasze marzenia i wszystko, co jest w nas. Nic więcej.
To nie jest edukacja: jest to ... zbrodnia, zbrodnia!
Moja ciotka, ciotka tak było 13, przebywała w roku z mężem, była przesiąknięta gazu zapaliła się i zmarł. Jej mąż wędrował, że był pijany, chory, cierpi ... Nie przeszkadza ci, że się żenię! To pasuje do Ciebie! Mamo, nie zapomnij mnie, rodzice, zapomnij o mnie! Nie chcę cię, że to wystarczy. Zniszczyłeś moje marzenia, zostały zniszczone w całości!

(Część druga)
Jak wiesz, że uciekł z małżeństwa i ignorancję, aby kontynuować badania. Nie uciekaj tylko z powodu przymusowych małżeństw ... ale z powodu ignorancji i dlatego, że chciałem studiować.
- Ile miałeś lat, gdy jesteś żonaty?
- 10 lat
- Ile lat był człowiekiem, który chciał się z tobą ożenić?
- 26 lat
- Kiedy mówiłem, że chciał się ożenić, czego nie wiesz o małżeństwie?
- Mówią, że to była gra, ale to nie jest prawda, zwrócą się w niewolnika i umieścić ciężar na was, że jest zbyt wiele do zniesienia
- Twoi rodzice powiedzieli, że małżeństwo to gra?
- Tak
- Jak długo pozostać z człowiekiem, z którym jesteś żonaty?
- Ja nie ożenił, obiecano mi do niego.
- Więc uciekł po ślubie?
- Na tydzień przed.
- Masz uciekł wujka?
- Tak.
- Mąż był Jemen lub inny nationnalité?
- Był Jemenu.
- Kto zachęcił cię do ucieczki przed ślubem?
- Nikt!
- Czułeś, że musiał odejść?
- Tak. Myślałem, że mogę zadzwonić Abd Al-Jabbar, a jeśli on nie może mi pomóc, bym nazwał kogoś innego, czy to byłby koniec mojego życia!
- Kto ci powiedział, że jesteś żonaty? Twój ojciec? Twoja matka?
- Zarówno.
- Co ci powiedzieli?
- Mówili: "Jesteś ślub, będziesz miał nową sukienkę," takie rzeczy.
- Czy jesteś biedna rodzina?
-W Pewnym sensie tak ...
- Czy wiesz, jak mąż zapłacił swoich rodziców?
- Tak.
- Jak bardzo?
- $ 2000.
- Moja matka powiedziała policji, że został porwany, ale to ja uciekłam do domu.
- Al-Salam Abd, Nada schronił się w domu. Jak to jest, że nie sądzę, jak twój brat ... kiedy zdecydował się poślubić jego córkę?
- Ponieważ jest bardzo powszechne, Nada nie mieszka z rodzicami ... Gdyby żył z nimi, ona by skończyło się jak jej siostry, którzy byli małżeństwem ...
- Siostry Ona którzy są małżeństwem?
- Siostra, która ma 12 lat, poślubi wkrótce po wakacjach. Innym, w wieku 14, poślubi w czwartek. Nada mieszkał ze mną od dwóch lat i chciałbyś spędzić swoje letnie wakacje ze mną, tak, że można poświęcić więcej czasu na jego edukacji i kultury.

(Muzułmanin)
Tak długo, jak dziecko się urodzi, bierze pierwszy oddech, a nazwa, jej opiekunem, który jest tylko jego ojciec, i nie ma na niej konsensusu w świecie muzułmańskim, dopuszcza się do małżeństwa. Jest przyjętą praktyką
(Inne)
Prorok Muhammad jest przykładem do naśladowania. Zabrał się do żony Aisha, gdy miała 6 lat, ale miał stosunki z nią była aż 9 lat.
(dziennikarz)
... Parada z tysięcy czarnych kobiet, które chcą utrwalić tradycję początku małżeństwa.
"Nie chcemy prawa zakazującego małżeństw dzieci, ponieważ jest przeciw" Sunny ", w praktyce Proroka i przeciw Koranu!"

(Dziewczyna)
- Moje ostatnie słowa kierowane są do świata arabskiego. Mam nadzieję, że wszystkie dziewczyny będą robić to, co zrobiłem, ale nie ma nikogo, kto by im pomóc. Mam nadzieję, że organizacja będzie na miejscu za 90% dziewcząt, aby uciec przed przymusowym małżeństwem. Nastąpi to, jeśli nie jest organizacją, aby chronić dzieci i nie działają przeciwko nim. Należy chronić je przed wszystkim, nie tylko ślub. To wszystko, co mam do powiedzenia ...

Wspaniała dziewczyna, mądrzejszy od wszystkich muzułmanów, których zeznania potępia także kompromis ludów chrześcijańskich z islamem!
(Mt 13, 24-30, 36-43)

"Jeśli ktoś powinien zgorszył jednego z tych małych, którzy wierzą, że będzie lepiej dla niego, aby zobaczyć, przechodząc na szyi jednego z tych kół, które z kolei osły, a być wrzuconym do morza ..." ( Mk 9,42)
Marana tha
C'était justement l'évangile de ce dimanche 27 septembre 2015.
Oui, la compromission avec l'islam rend complice de toutes leurs exactions.
Que Dieu leur vienne en aide.
malgorzata__13
Ja wam mówię,islam załatwią te właśnie dziewczynki gdy dorosną,będzie koniec muzułmaństwa bo przyjdzie czas na odpłatę za te niegodziwości.Niech piorun trzaśnie w takie tradycje.Nie będą swoich dzieci wychowywać na nawiedzonych proroków tylko na normalnych ludzi.I nie pozwolą więcej sobą poniewierać,będą walczyć o swoją godność.
apvs
Ta dzielna dziewczynka jest przykładem dla wszystkich! 🙏