csk.news
124.3K

František navštívil náboženský supermarket

František sa 25. októbra na invalidnom vozíku zúčastnil na medzináboženskom stretnutí v Ríme s názvom "Volanie po mieri".

Logo podujatia tvorila víriaca homosexuálna vlajka s bielou holubicou. František sa pripojil k náboženským predstaviteľom na ekumenickej modlitbe v Koloseu. Medzi nimi bol aj metropolita Antonij Volokolamský, vedúci vonkajších vzťahov ruskej pravoslávnej cirkvi.

Medzitým zástupcovia moslimov, sikhov, hinduistov, budhistov, šintoistov a tenrikjó konali vlastné modlitby. Fotografie (nižšie) z týchto pohanských podujatí zverejnila na Twitter.com organizujúca komunita svätého Egídia.

Potom sa rôzne skupiny zhromaždili na príhovoroch na pódiu, ktoré bolo postavené pred Koloseom.

#newsMcjamvwrrkLaco Bajzo
Tento "učeník" pre istotu tiež vypol komentáre ,aby autora týchto "výkladov" nikto neusvedčil z bludov.
Nie príliš známe proroctvá, ktoré hovoria práve o dnešných časoch sú o…
Autor nezmyselne dosadzuje starozákonné proroctvá na štát Izrael ,vytvorený v roku 1948,ako keby išlo o požehnanie od Pána pre vyznavačov Talmudu. Talmudisti presne takto dosadzujú tieto starozákonné proroctvá ,aby …More
Tento "učeník" pre istotu tiež vypol komentáre ,aby autora týchto "výkladov" nikto neusvedčil z bludov.
Nie príliš známe proroctvá, ktoré hovoria práve o dnešných časoch sú o…
Autor nezmyselne dosadzuje starozákonné proroctvá na štát Izrael ,vytvorený v roku 1948,ako keby išlo o požehnanie od Pána pre vyznavačov Talmudu. Talmudisti presne takto dosadzujú tieto starozákonné proroctvá ,aby si všetci mysleli ,že Izrael je za 2000 ročnú vzburu voči Bohu stále pod požehnaním a preto mu dal Boh konečne vlastný štát. Ale toto je čas falošných prorokov a je ich ako mravcov.
Sedevakantistický kanál
František je antipápež. Tieto prejavy, sú prejavy nového falošného náboženstva po II. vatikánskom koncile. Viac tuná: Apokalypsa teraz vo Vatikáne
Agent0
To by ma zaujímalo ku komu sa vsetci spolocne modlili... Ekumenizmus je dosbolski vymyslel...
Agent0
...diabolsky vymyslel...
veritas18
Viz. Tajne dejiny jezuitu
Metod
Tento nešťastný jezuita ide po svojom....
Laco Bajzo
To ako hovoríš o vašom "svätom otcovi" ?
Agent0
Pokud je svobodozednar, nemůže být právoplatně zvoleným papežem..
Ester J B H
On nie je pápež! Slobodomurár nemôže byť ani katolíkom, ani kňazom a pápežom už vôbec nie!
rufff
Ale, ale, to je tady najednou odborníků a znalců členů zednářských lóží. Hovoříte zasvěceně, jakoby hlavní velmistr byl váš děda.
Laco Bajzo
ruff - ale sa vám to všetko motá v tých zatemnených neviestkárskych hlavách :) Každý z vás to tam máte inak ,ako babylončania ,keď im Boh zmietol jazyky. tak vám treba!
rufff
Laco Bajzo, máš v té hlavě i něco jiného než nevěstky? Nevím, možná se ve vaší církvi ničím jiným nezabýváte. Ještě, že jsem Římskokatolík, díky Bohu 😉.