tommy1
22782
22:18
WIECZÓR WYBORCZY - DZIEDZICZAK, WINNICKI - KONFEDERACJA POTRAFI TYLKO KRZYCZEĆ. www.youtube.com/watchMore
WIECZÓR WYBORCZY - DZIEDZICZAK, WINNICKI - KONFEDERACJA POTRAFI TYLKO KRZYCZEĆ.
www.youtube.com/watch
tommy1
franciszek44
12 sie
W "statutach" konfederacji o ochronie/obronie zycia ludzkiego od poczecia do naturalnej smierci NIC nie ma" /32 min./. "odwolywanie sie do "korzeni cywilizacyjnych" jest co najmniej UNIKIEM przed jasna i klarowna deklaracja. Bosak po prostu KLAMIE ! /zreszta nie pierwszy juz raz/.
Jesli juz na poziomie statutow/formul UNIKA sie slow wyraznych /wobec totalnej nienawisci wobec …More
franciszek44
12 sie
W "statutach" konfederacji o ochronie/obronie zycia ludzkiego od poczecia do naturalnej smierci NIC nie ma" /32 min./. "odwolywanie sie do "korzeni cywilizacyjnych" jest co najmniej UNIKIEM przed jasna i klarowna deklaracja. Bosak po prostu KLAMIE ! /zreszta nie pierwszy juz raz/.
Jesli juz na poziomie statutow/formul UNIKA sie slow wyraznych /wobec totalnej nienawisci wobec ZYCIA, jako Bozego Daru/, to narod nie ma podstaw, by wierzyc, iz pozniej, w fazie realizacji wladzy, "nowi wladcy" uszanuja OW DAR. Powyzsze sformulowanie staje sie wiec tzw. 500+, aby kupic sobie elektorat katolicki.
tommy1
Piotr2000
12 sie
Pokretne stanowisko Konfederacji i nasladownictwo tych, co niszczyli i niszcza ZYCIE,
....
Swiadczy to o tym, ze "dogadywanie sie" i rezygnacja z wczesniejszych klarownych postaw stalo sie FAKTEM.
-------------------
Dziwna ambiwalencja Piotra2000 czy może schizofrenia?
(
Jak chcesz tu pisać to mnie odblokuj)
Piotr2000
Przepraszam.
tommy1
oki
Piotr2000
Bogu niech beda dzieki za Konfederacje...
JEZUS i MARYJA
Doktor wiee
Biedny ten PIS już nie ma monopolu na patriotyzm kocesjonowany .Marsz Niepodległości też chcieli sobie przywłaszczyć specjaliści od tworzenia Polin i palenia świec chanukowych .Konfederacja nie jest idealna mam tego całkowitą świadomość ale spróbuj powiedzieć złe słowo choćby w dobrej wierze pod adresem PIS a licz się że odsądzą cię od czci i wiary bałwochwalczy wyznawcy idola.
Radek33
Niestety to działa w obie strony i nad tym ubolewam, zaslepienie jakąś partia to dramat człowieka choćby najlepszej intencji
pielgrzym55
Pilnować aborcjonistów i żydofilów z prawej strony
tommy1
Jedenastu posłów dla konfederacji, wybranych głosami uczniów i studentów, którzy oprócz krzyku i tak nic nie zrobią i za chwilę sami się rozejdą, przekreśliło kilkudziesięciu posłów dla PiSu. Należałoby chyba podnieść granicę wieku wyborczego.
annaz___
Krzyczą wszyscy. A współprowadząca zaprezentowała kwintesencję prostactwa dziennikarskiego. Na Konfederację nie głosowałam, ale jeszcze kilka takich wywiadów, tudzież komentarzy być może za cztery lata zagłosuję.
Radek33
I tak mają większość, musi być taka partia jak Konfederacja żeby patrzeć na ręce PiSowi, bo rozlezie się jak dziadowskie gacie z tego komfortu, Konfederacja przypomina o tym i walczy o to,o czym PiS zapomina albo nie chce pamiętać
tommy1
Mają większość ale z małym zapasem i do tego z mniejszością w senacie. To może spowodować, że mogą nie dać rady dokończyć kilku ważnych reform.
W nowym sejmie jest już wystarczająca liczba nowych awanturników i POP-ów.
Radek33
Jakby PiS wywiązywał się ze wszystkich swoich powinności, choćby m. in ochrona chorych poczetych dzieci, napietnowanie banderyzmu na Ukrainie, ochrona Polski przed żydowskimi roszczeniami, delikatnie mówiąc bierność i tolerancja wobec dewiantow bluźniercow na marszach, brak obiecanej przyzwoitej, a nie śmiesznej kwoty wolnej od podatku, czy wreszcie wznowienie śledztwa morderstwa ks Popiełuszki,…More
Jakby PiS wywiązywał się ze wszystkich swoich powinności, choćby m. in ochrona chorych poczetych dzieci, napietnowanie banderyzmu na Ukrainie, ochrona Polski przed żydowskimi roszczeniami, delikatnie mówiąc bierność i tolerancja wobec dewiantow bluźniercow na marszach, brak obiecanej przyzwoitej, a nie śmiesznej kwoty wolnej od podatku, czy wreszcie wznowienie śledztwa morderstwa ks Popiełuszki, to Konfederacja nie byłaby potrzebna
tommy1
Już widzę jak konfederacja załatwia wszystkie te sprawy. 😉
Radek33
A co można 11-ma posłami? Można być tylko wyrzutem sumienia i walczyć o to co najważniejsze
Radek33
Uczniowie i studenci też wybierali najczęściej PiS, to taki sam argument jak to, że na PiS głosowali najczęściej ludzie po podstawówce. Szukanie przyczyn porażki z PiSem przez liberałów i lewakow, np nazywając ludzi potomkami chłopów folwarcznych, czy umniejszanie sukcesu Konfederacji jest żałosne
tommy1
Co można z 11. posłami? Zgadza się, że nic. Powalczyć można tylko o ...pietruszkę.
System liczenia głosów D'Hondta premiuje największe partie. Jedenaście mandatów dla konfederacji przełożyłoby się na około 30 dla PiS w przypadku nie przekroczenie przez konfederację progu 5%. Różnica, czyli około 20 mandatów przeszła na lewaków tylko dlatego, że konfederaci wpadli na pomysł powalczyć o pietruszkę …More
Co można z 11. posłami? Zgadza się, że nic. Powalczyć można tylko o ...pietruszkę.
System liczenia głosów D'Hondta premiuje największe partie. Jedenaście mandatów dla konfederacji przełożyłoby się na około 30 dla PiS w przypadku nie przekroczenie przez konfederację progu 5%. Różnica, czyli około 20 mandatów przeszła na lewaków tylko dlatego, że konfederaci wpadli na pomysł powalczyć o pietruszkę (i o 7 mln subwencji). Dlatego też TVN tak bardzo was wsparł.
I tak wygląda w praktyce walka Konfederacji "z dewiantami".
walecka elzbieta
Ale was ta Konfederacja boli! Co jesteście w stanie zrobić żeby ją zniszczyć?
Anieobecny
Nie krzyczeć... nie...
Winnicki dynamicznie podkreśla prawdę...
Szkoda, że nie ma więcej takich polityków w ,,naszym", ,,polskim" sejmie czy senacie...
franciszek44
posel DZIEDZICZAK /PIS/: w r. 2015 /maj/ w Sejmie RP zalozyl LOBBYING na rzecz Izraela /utworzyl grupe poslow, dzialajacych/glosujacych w interesie Izraela/ . Informacja ta 'wyszla" kilka tygodni pozniej ze zrodel izraelskich ! wierutny KLAMCA i DEZINFORMATOR i ZDRAJCA POLSKI!
Allegro
Brawo Winnicki !! Tylko prawda nas wyzwoli !! Zaorać media zdrajcy Sakiewicza !!
tommy1
Informacja ze źródeł izraelskich? To chyba mało wiarygodna?!? 😀