Clicks294

Jesteśmy gotowi.

biniobill
4
Ewa Kopacz zgodziła się na przyjęcie 100 tysięcy imigrantów? Decyzja już zapadła!pl.blastingnews.com/…/100-tysiecy-imi…
tahamata
Przegrywać? Jak wytrzeźwiejesz to sobie poczytaj twoją twórczość.
wojciechowskikrzysztof
22Cecylia nie wtrącaj się gdy mężczyzna rozmawia z gówniarzem i nie wyrywaj z kontekstu rozmowy cytatów bo wtedy całkiem co innego wychodzi niż autor komentarza miał na myśli.
tahamata jesteś naprawdę gówniarzem co nie potrafi po męsku przegrywać.
wojciechowskikrzysztof
"Tuż przed I wojną światową, siły amerykańskie na Filipinach padły ofiarą ataków ze strony muzułmańskich ekstremistów. Generał Jack Pershing wpadł na iście szatański pomysł zwalczania terroryzmu - na jego rozkaz złapanych 50 terrorystów przyprowadzono na plac celem rozstrzelania. Jednak cóż znaczy śmierć dla mudżahedina? Jako święty męczennik trafi do raju, a tam wiadomo - balangi i dziewic. …More
"Tuż przed I wojną światową, siły amerykańskie na Filipinach padły ofiarą ataków ze strony muzułmańskich ekstremistów. Generał Jack Pershing wpadł na iście szatański pomysł zwalczania terroryzmu - na jego rozkaz złapanych 50 terrorystów przyprowadzono na plac celem rozstrzelania. Jednak cóż znaczy śmierć dla mudżahedina? Jako święty męczennik trafi do raju, a tam wiadomo - balangi i dziewic. Należało leżało ukarać przeciwnika czymś gorszym niż śmierć. Na oczach skazańców zarżnięto dwie świnie (według muzułmanów zwierzęta te są nieczyste i należy unikać kontaktu z nim, gdyż grozi to wiecznym potępieniem), a następnie w ich krwi umoczono naboje, które potem trafiły do karabinów. Ciała 49 rozstrzelanych w ten sposób terrorystów wrzucono do dołu i przykryto świńskimi wnętrznościami Na wszelki wypadek wszystko obficie polano świńską krwią. 50 skazańca puszczono wolno, by opowiedział kumplom, co widział. przez następne 42 lata na świecie nie zanotowano żadnego ataku terrorystycznego."
www.facebook.com/photo.php
biniobill
Jakżesz wymowny dziś jest ten obrazek. Zrobić zamieszanie, najlepiej wojnę domową z pomocą barbarzyńców i z powrotem zająć miejsce na stołkach. Ciotka Merkel pomoże.