PILNE ! Maski niebawem wracają. Wyciekła data!

Maski lada moment powrócą. Wyciekła nawet data, kiedy to się stanie. Do decyzji polityków dotarł niemiecki tygodnik „Spiegel”.

„Niemieccy ministrowie zdrowia i sprawiedliwości, Karl Lauterbach i Marco Buschmann, uzgodnili projekt nowych regulacji dotyczących koronawirusa w ustawie o ochronie przed zakażeniami” – podaje „Spiegel”.

Projekt przewiduje m.in. obowiązek noszenia maseczek w pomieszczeniach. Nowe przepisy mają obowiązywać od 1 października br. do 7 kwietnia 2023 roku.

Zgodnie z projektem, maseczki FFP2 lub porównywalne powinny być od października ponownie noszone w publicznie dostępnych pomieszczeniach. Z tej zasady zwolnione są dzieci poniżej szóstego roku życia, podobnie jak osoby, które nie mogą nosić maski ze względów medycznych. W szpitalach i placówkach opiekuńczych dodatkowo wymagany będzie test na obecność koronawirusa.

Obowiązek noszenia maseczek powinien nadal dotyczyć lokalnego transportu publicznego, a także podróży w pociągach dalekobieżnych oraz podróży lotniczych. W szkołach i świetlicach ponownie mają być noszone maseczki medyczne.

Jeśli sytuacja z infekcjami koronawirusem pogorszy się od października, maseczki będą obowiązkowe także w barach i restauracjach – dodaje „Spiegel”.

W Polsce także powoli można się szykować na powrót masek. Choć – tak jak w przypadku Niemiec – daty jeszcze nie ma, to Niedzielski przebąkiwał niedawno, iż taki scenariusz jest rozważany.

nczas.com/…i-juz-wiedza-maski-niebawem-wracaja-wyciekla-data/

====================================

NIE ZAKŁADAMY MASEK !!! WJAZD UKRAIŃCÓW DO POLSKI CHWILOWO ZATRZYMAŁ OBOSTRZENIA. NIE GODZIMY SIĘ NA SANITARYZM ANI UKRAINIZACJĘ POLSKI!

NIEMCY ZWRACJĄ NAM CUDZOZIEMCÓW!


nczas.com/…-do-polski-imigrantow-w-kolejce-setki-lub-tysiace/
Krystian N.
Doszło do zabawnej alternatywy - albo Ukraińcy albo maski.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Trzeba nam wcześniej uformować partyzantki samoobrony !!!
Bos016
józek Gziuk
a idźcie z tą sochą. przecie ona agnetka. wystarczy posłuchać co mówi "jesteśmy przeciwko przymusowi szczepień.. no chyba że w sytuacji pandemi to wtedy tak". a po drugie wygląda jak facet w peruce. a pod grzywką kryje się tatuaż QR
Krystian N.
józek Gziuk Socha jest "be" bo wygląda jak facet w peruce 😂 - całkiem rezolutny wniosek jak na górnolotnego koniosraja o niku rodem ze śmierdzącej obory.
S. Lem powiedział: - gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów.More
józek Gziuk Socha jest "be" bo wygląda jak facet w peruce 😂 - całkiem rezolutny wniosek jak na górnolotnego koniosraja o niku rodem ze śmierdzącej obory.

S. Lem powiedział: - gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów.
Agnieszka Gauza
Ja już po budowlanemu : W DUPIE ICH MAM I ICH IDIOTYZMY , to ja decyduję o sobie i NIKT mi nic nie będzie nakazywał. NIECH SE W DUPY POWSADZAJĄ WSZYSTKIE ZALECENIA , a ode mnie wara.
darek104
Mówią, że tarcza antykryzysowa jest przyczyną inflacji, a dodatki covidove dla szpitali, na fałszywe testy, na trujące szpryce wpisy o zachorowaniu i zgonu, za podłaczenie pod pompę gazu na pewną śmierć itp itd dla tych zakłamanych glutów ile kosztowały? Oczywiście nie wie nawet sejmowa komisja zdrowia. Tajne??
olek19801
Obostrzenia, cudzoziemcy i co jeszcze? Destabilizacja Polski bliska. W niektórych blokach w Krakowie mieszkańcy zauważyli, że ciepła woda w kranach jest chłodniejsza niż zwykle. Jeśli będzie zimno, a temperatura wody taka zostanie, kąpiel gorąca wykluczona.
jac05
Prof. Włodzimierz Gut w wywiadzie dla RMF zlew fm, powiedział, że grypa = przeziębienie = korona wirus. Po co więc te maski ? Chyba, że dla ozdoby ale nie dla ochrony przed czymś co ma siłę podobną do przeciętnych chorób przeziębieniowych.
trio plus
Jeśli, a na pewno to końcówka maski muszą być. W Piśmie Świętym jest zapis, że przyjdzie Pan i zdejmie zasłonę z naszej twarzy. Wszystko musi się wypełnić.
asia7
"Zdejmie zasłonę z naszej twarzy", może oznaczać, że ujrzymy prawdę.
józek Gziuk
no a co mówił Pinkass w radiu zet? "maski nie chronią nas ani ani innych przed zakażeniem ale musimy je nosić żeby przypominały nam, że mamy pandemię". to ja se na kartce napisałem "mamy pandemię" i noszę w kieszeni żeby nie zapomnieć zamiast maski. Efekt ten sam to po co przepłacać.
jac05
Gdyby Pinkas nie dostawał dodatkowych dochodów za głoszenie szczepień, pandemii, na 1000 % mówiłby CO INNEGO ! To samo inni łasi na pieniądz "profesorowie"- agenci, którzy zdrowej, trzeźwej nauce się sprzeciwiają !
darek104