Procesję pogrzebową gada prowadzi kozioł pewnie przypadek,

Czy wszyscy zastanawialiście się, dlaczego w procesji pogrzebowej królowej prowadził kozioł — Symbol oddania hołdu ich Bogu! Dla tych, którzy mają …
Jolanta Nagielska
Najprawdopodobniej jest to fejk, nigdzie nie znalazłam potwierdzenia (może ktoś ma?), a tzw. Elżbieta II i tak miała wiele za uszami, nie trzeba jej na siłę dokładać.
darek104
Benjamin Fulford w jednym z cotygodniowych komentarzy zwrócił uwagę na zdjęcie z wizyty Merkelowej u Elżbiety. Kanclerz miała palce dłoni w znak piramidy, a Elżbieta miała dłonie na znak pass. Możliwe że się nawróciła przed śmiercią.
Zygmunt Bronislaw Polatynski shares this
453
anna.maria shares this
16
Witold Stolarczyk shares this
28
Małgorzata Klimek shares this
22.3K
kazik0804
Trevignano Romano 17 września 2022 r.
Moje ukochane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie waszego serca. Moje dzieci, czekają was straszne czasy, ale musicie walczyć i nadal być wojownikami światła, nie bójcie się, strach niszczy wiarę, ale miłość i zaufanie ją wzmocni. Umiłowane dzieci, walczcie o miłość Boga, a zwyciężycie w Jego miłości. Błagam was, dzieci, nie poddawajcie …More
Trevignano Romano 17 września 2022 r.

Moje ukochane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie waszego serca. Moje dzieci, czekają was straszne czasy, ale musicie walczyć i nadal być wojownikami światła, nie bójcie się, strach niszczy wiarę, ale miłość i zaufanie ją wzmocni. Umiłowane dzieci, walczcie o miłość Boga, a zwyciężycie w Jego miłości. Błagam was, dzieci, nie poddawajcie się podstępom diabła, to są czasy próby. Módlcie się za Anglię, gdzie rozpoczął się jej upadek. Teraz zostawiam was z moim błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen.
Jolanta Nagielska
W Trevignano Romano - kolejne szemrane "objawienia".