TomaszBiał
Rok temu na Wielkanoc stałem pod kościołem z żoną i 3 dzieci przed zamkniętym kościołem. Tylko 3 osoby mogły wejść , trzeba było stać przy drzwiach aby coś usłyszeć bo głośnik nie działał.
Jota-jotka
Rok temu .
Ku ścisłości manipulacja PP.

Gietrzwałd...wiedzieliście o tym?
Patrz komentarz
Wszystko jest pisane w czasie teraźniejszym ,jak można tak ?
V.R.S.
Jak ktoś lubi stać pod miejscem zgromadzeń modernistów to stał i stać dalej będzie. Jak ktoś szukał możliwości dotarcia do kapłanów katolickich to znalazł.
Jota-jotka
Jest Pan orginalny w swoich komentarzach ,ale jeśli ktoś szukał, chciał znalazł .
Nie było to normalne ,ale tak trzeba było.
V.R.S.
@Jota-jotka
Dla mnie ostatni rok jest normalny, poza tym że był krótki okres katakumb w okolicy Wielkanocy 2020 wtedy gdy Morawiecki i Szumowski razem z Gądeckim, Polakiem et consortes wspólnie i w porozumieniu dokonali zamachu stanu świeckiego i duchownego, odrzucając i pogwałcając prawa podstawowe państwa i Kościoła. Wynikiem tej zmowy i nasłania na kościoły aparatu represji trzeba było …More
@Jota-jotka
Dla mnie ostatni rok jest normalny, poza tym że był krótki okres katakumb w okolicy Wielkanocy 2020 wtedy gdy Morawiecki i Szumowski razem z Gądeckim, Polakiem et consortes wspólnie i w porozumieniu dokonali zamachu stanu świeckiego i duchownego, odrzucając i pogwałcając prawa podstawowe państwa i Kościoła. Wynikiem tej zmowy i nasłania na kościoły aparatu represji trzeba było zachowywać ostrożność. Niemniej dostęp do Mszy Św. i sakramentów był, podobnie jak takie zwyczajowe dodatki jak święcenie pokarmów.
Jota-jotka
Tak najlepiej jest mówić za siebie🙂.
Ten rok był bardzo ważny ,nie żałuję ,że żyłam w tym czasie .
Czasy są zawsze dobre tylko ludzie zawodzą😔
Dziecko
Elkam słyszał ??
TomaszBiał
Elkam słyszy ale i tak wie najlepiej
Miquedem Miquedem
Stina Kri
Gdyby biskupi kochali i wierzyli w Boga nie ograniczaliby liczby wiernych w kościele nie zmuszaliby do noszenia masoneczek i woda święcona też byłaby na swoim miejscu, poznacie ich po czynach. Panie Jezu przyjdź.
V.R.S.
Gdyby wierni kochali Boga i Mu wierzyli to nie chadzaliby tam gdzie Bóg jest obrażany, lecz tam gdzie oddaje się należne Mu miejsce. Wtedy i woda święcona jest na swoim miejscu.
BeatkaS
Bogu dzięki za Księdza, Bogu dzięki że obdarzył Księdza tak wielką odwagą i siłą!!!! Niech Bóg w Trójcy Jedyny Księdzu błogosławi!!!! Módlmy się wszyscy za Księdza!
Posoborowe absurdy
Takich księży jak ksiądz Guz nam trzeba. Teraz hierachowie i żydzi chcą mu kneblować usta i skazać na "medialną śmierć" - milczenie, Chcą go usunąć z Uczelni Katolickiej.
Wniosek nasuwa się jeden. Hierarchowie to krypto-żydzi, komuniści jak np. bp Skworc, który był agentem SB
V.R.S.
@Posoborowe absurdy
Ks. Guz ma błyskotliwy i zarazem pracowity intelekt. Tym bardziej zastanawia że nie zauważa "kardynalnych", jak lubi mówić, przyczyn obecnej sytuacji i nie zauważa jakie jest rzeczywiste ratio "Kościoła Nowego Adwentu".
Posoborowe absurdy
Za te słowa ks. Tadeusz Guz jest prześladowany przez Episkopat praz przez żydo-lewactwa
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
V.R.S.
Trochę to pomylone: gdyby biskupi kochali Boga - mówiliby prawdę i miłowali wiernych.