Clicks8
lv.news

Scalfari: Muļķīgais Francisks atkal devās uz grēksūdzi

Francisks 83 gadu vecumā atkal saņēma absolūcija no antibaznīcas žurnālista Eugenio Scalfari, kuram ir 96 gadi un kurš viņu ir mulsinājis jau daudzas reizes.

Tāpat kā Francisks, arī Scalfari vienmēr ir bijis pie varas esošajiem. Viņš bija fašistu partijas biedrs un Romas Fascista galvenais redaktors. Pēc kara viņš ātri apprecējās ar ebreju sievieti. Ar divu sociālistu oligarhu naudu viņš nodibināja viltus ziņau izdevumu.

1. augustā Scalfari informēja Repubblica.it, ka gandrīz stundu Strasbūrā viņš tikās ar Francisku, tas notika 30. jūlijā Santa Martā - kamēr Franciskam nebija laika saviem kardināliem. Bezdievīgais turpina saukt Francisku par "mūsu pāvestu", pat par "Viņa Svētību".

Izklaidējoties ar Francisku, Scalfari raksta, ka Francisks "pēdējos mēnešos" atklāja "zemes klimata" problēmu. Franciska klimata enciklikas datētas ar 2015. gada maiju.

Scalfari atklāj, ka kopš viņu tikšanās viņi apmainījās ar daudzām vēstulēm: "Mēs esam patiesi draugi." Neskatoties uz koronavīrusu, viņi “apskāva viens otru fiziski un garīgi”.

Viņu saruna virzījās uz trivialitātēm: klimatu, “modernismu”, Franciska noslieci uz sociālismu, Itālijas politiku.

Francisks Scalfari teica, ka baznīcai ir jārūpējas par "klimata izmaiņām" un izglītotai attiecībā uz apkārtējo vidi." Acīmredzot Francisks nezina, ka daudzviet pasaulē "baznīca" pat nespēj iemācīt bērniem mūsu Tēva lūgšanu.

Plus: Kad Francisks vairs nebūs pāvests, Vatikāna apsēstība ar "klimata izmaiņām" būs beigusies.

Francisks izbrīnījās par "bioloģiskās daudzveidības" nozīmi Amazones un Kongo upju baseinos. Atkal Scalfari ņirgājas par "draugu", citējot viņu: "Liela nozīme ir tādām vietām kā šī planēta un cilvēces nākotne."

Turpinot ņirgāšanos, Scalfari Francisku sauc par ne tikai katoļu baznīcas, bet arī “visu pasaules baznīcu un reliģiju” balstu. Iepriekšējās Scalfari intervijās Francisks atzinās, ka netic ne Kristus dievišķībai, ne ellei.

Par laimi "nabadzīgajiem" nav piekļuves rakstam, jo Scalfari par to vēlas naudu.

Attēls: © wikicommons, CC BY-SA, #newsHazvluetjn