Clicks175
Edward7
1

Od 1 stycznia do 1 maja br. w wyniku aborcji zabito prawie 14,2 mln dzieci.

Łączna liczba ofiar koronawirusa i takich chorób jak malaria, rak i zakaźne, jak również samobójstw, ruchu drogowego i głodu jest na świecie znacznie niższa niż dzieci zabijanych w łonach swych matek – podał 5 czerwca hiszpański katolicki portal internetowy ForumLibertas.com.
Według jego danych, opartych na materiałach ONZ, w okresie od 1 stycznia do 1 maja br. z wymienionych powyżej powodów śmierć poniosło około 12,2 mln osób, podczas gdy w wyniku aborcji zabito prawie 14,2 mln dzieci.
Z przedstawionych danych wynika, że wskutek wirusa COVID-19 zmarło w omawianym okresie na świecie 237 469 osób, na malarię – 327 267, samobójstwa popełniło 357 785 osób, wypadki drogowe pociągnęły za sobą śmierć osób a z powodu różnych chorób zakaźnych 4 331 251. Daje to łączną liczbę 12 175 780 ofiar.

Tymczasem w tym samym okresie odnotowano na świecie oficjalnie 14 184 388 zabiegów przerywania ciąży; przy czym rzeczywista ich liczba może być nawet wyższa, i to znacznie, zważywszy na to, że w wielu krajach aborcje są albo formalnie zakazane, albo ich dokonanie jest poważnie ograniczone, toteż zabijanie poczętych dzieci odbywa się pokątnie i nie ogłasza się ich prawdziwej wielkości.
więcej - tvp.info/48422454/liczba-ofiar-ko… przez - dakowski.pl/index.php


Urzędnicy Ds. Planowanego Rodzicielstwa w zeznaniach pod przysięgą przyznają się do Sprzedaży Poronionych części dziecięcych z aborcji

Urzędnicy planowanego rodzicielstwa od dawna utrzymywały że tak naprawdę nie sprzedają części ciał dzieci z aborcji . Zamiast tego twierdziły, że po prostu je przekazują i otrzymują rekompensatę za wydatki, co nie jest tak naprawdę większą różnicą - ale jest legalne (w USA). Jednak ich kłamstwa wreszcie ich dopadły, gdy pojawiły się nowe filmy ukazujące urzędników zeznających pod przysięgą, że rzeczywiście sprzedają te części ciał, co jest zdecydowanie nielegalne.

Film odnosi się do umów e-mailowych, które zostały wysłane do Planned Parenthood Gulf Coast od fałszywej firmy biotechnologicznej utworzonej przez Centrum Postępu Medycznego (CMP) znanej jako Bio Max, obejmujące płatności w wysokości 1600 USD za wątrobę płodową i parę grasicy oraz 750 USD za samą wątrobę płodową.

Planowane rodzicielstwo powiedział New York Times, że odrzuciły przedmiotową umowę, ale w nowym filmie ich starszy dyrektor ds. Dostępu do aborcji, Tram Nguyen, przyznał, że zamierza kontynuować prace nad umową finansową.
Filmy są zeznaniami z procesu odwetowego wniesionego przez Planowane Rodzicielstwo w związku z tajnym materiałem filmowym, który wcześniej opublikowała CMP; ich zeznanie zostało otwarte tej wiosny. Filmy pokazują również, że fundusze nie były, jak twierdzono, jedynie zwrotem kosztów poniesionych przez Planowane Rodzicielstwo w związku z przekazaniem materiału.


Świadectwo wskazało, że płatność zostanie wypłacona grupie przez StemExpress tylko wtedy, gdy uzyskają „użyteczne” części ciała z centrum aborcji "Planowane Rodzicielstwo". Prawo zezwala na zwrot określonych kosztów przy oddawaniu narządów płodowych, takich jak czas i koszty pracowników, ale zeznanie to ujawnia, że zbierali oni pieniądze, przekazując firmie dane części ciała na sprzedaż.

Były satanista wysokiej rangi:
Wykonałem satanistyczne rytuały w klinikach aborcyjnych

Ojciec Billa Gatesa był głową „Planowanego rodzicielstwa” i zainspirował jego poglądy na kontrolę populacji

Duże Wypłaty Za Nienaruszone Narządy
W niektórych zeznaniach wielokrotnie można usłyszeć prawnika, który mówi swojemu klientowi, aby nie odpowiadał na pytania, ile pieniędzy "Planowane Rodzicielstwo" otrzymało ze sprzedaży tych części ciała.

Niektóre faktury wskazują, że planowane rodzicielstwo otrzymuje miesięcznie ponad 10 000 USD za poronione części dziecka.

Aborcjonistka Deborah Nucatola, starszy dyrektor ds. Usług medycznych w Planned Parenthood, przyznała pod przysięgą, że wiedziała, że "Planowane rodzicielstwo" w Los Angeles otrzymuje płatności za części ciała.Twierdziła, że nie zbadała, czy miesięczne płatności, które otrzymywali, były zgodne z prawem federalnym i polityką Planowanego Rodzicielstwa.

Jeśli imię Nucatoli brzmi znajomo, to dlatego, że jest aborcjonistką, która pojawiła się w wideo przechwalającym się podczas lunchu i wina o tym, jak nielegalnie zmieniła procedury aborcji, aby łatwiej było pobrać części ciała.

Opisała także, w jaki sposób przeprowadzają częściowe aborcje porodowe w klinikach, aby uzyskać firmom biotechnologicznym intratne nienaruszone narządy.

Ponadto zasugerowała, że procedury aborcji można dostosować w celu uzyskania określonych części, takich jak wątroba, płuca lub serce.

StemExpress, wcześniej zaangażowany w handel poronionymi częściami ciała niemowlęcia, przyznaje się do utrzymywania dzieci przy życiu, aby zebrać im głowy i wciąż bijące serca

Inną osobą, która pojawiła się w zeznaniu, była dr Mary Gatter, która wcześniej została przyłapana na tajnej działalności, mówiąc: „Chcę Lamborghini” podczas omawiania cen poronionych części dziecięcych.

W swoim zeznaniu przyznała się do zawarcia porozumienia z dochodową firmą do pobierania tkanek płodu Novogenix.

David Daleiden, dziennikarz śledczy CMP, powiedział w oświadczeniu:

„Planowane rodzicielstwo kłamało opinii publicznej i Kongresowi, ale teraz nie ma już żadnych uzasadnionych wątpliwości, że Planowane rodzicielstwo sprzedawało płodowe części ciała, komodując żywe dzieci w łonie matki i traktując kobiety w ciąży jak plony pieniężne".

Planowane rodzicielstwo chce, aby ludzie wierzyli, że dają kobietom wybór, ale prawda jest taka, że wykorzystują je w imię zarabiania pieniędzy, zmuszając je do zabicia nienarodzonych dzieci, aby mogły sprzedać ciała dzieci oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę.

Autorka: Isabelle Z. ,humansarefree.com Creative Commons

Globalna wojna z chrześcijaństwem
Aborcja - Największa zbrodnia - kliniki aborcyjne to rzeźnie. Cały przemysł aborcyjny funkcjonuje głównie jako świątynia ofiarna z dzieci, umożliwiając wyznawcom satanizmu odprawianie demonicznych rytuałów pod przykrywką „zdrowia kobiet”. Wielu pracowników planowanego rodzicielstwa praktykuje satanizm i modli się do szatana w ramach rytuałów morderstwa dzieci. Współczesna medycyna, która żywi się częściami dzieci, jednocześnie pchając szczepionki zawierające poronioną ludzką tkankę płodową - zamieniając każdą szczepionkę w rytuał krwi z kanibalizmu.
Edward7 and one more user link to this post