Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks311
Quas Primas
5

WIĘZIENIE PAPIEŻA BENEDYKTA XVI

WIĘZIENIE PAPIEŻA BENEDYKTA XVI

8 LIPCA 2019 R OD REDAKTORA RZYMSKIEGO

W tym artykule podsumuję przypuszczenia i analizy, które wypracowali w ostatnich dniach wolontariusze i członkowie Veri Catholici na temat tego, co naprawdę działo się w Watykanie w latach 2012–2013. Zrobię to na osi czasu, która pozwala zrozumieć, co było łatwiejsze. Będzie to recytacja faktów z interpretacją, która wyjaśnia je wszystkie elegancko.

2012

W marcu 2012 r. Papież Benedykt XVI powołał Komisję Kardynałów w celu zbadania wycieków zastrzeżonych i poufnych dokumentów w telewizji, gazetach i innych środkach masowego przekazu (w tak zwanym skandalu Vatileaks ). Spotkał się po raz pierwszy we wtorek, 24 kwietnia 2012 r. Kardynał Herranz był przewodniczącym, a towarzyszyli mu kardynałowie Józef Tomko i Salvatore De Giorgi . (Wikipedia: Vatican Leaks Scandal)

Fall

Ktoś przecieka wyniki Watykańskiej Komisji ds. Gejów w Watykanie do zespołu Bergoglio, który w odpowiedzi rozpoczyna gorączkową działalność w Rzymie (udokumentowane przez dr Sire'a w książce The Dictator Pope). To działanie ma na celu przymusowe abdykację Benedykta.

Początek listopada: wykluwa się zamach stanu. Zespół Bergoglio domaga się rezygnacji papieża Benedykta, aby zapobiec ujawnieniu Dossier przez Watykańską Komisję ds. Gejów w Watykanie. Treść dokumentacji będzie dotyczyć wszystkich kluczowych członków zespołu Bergoglio, a zatem należy dołożyć wszelkich starań, aby zatrzymać jej publikację.

Spisek obejmuje nie tylko zespół Bergoglio, ale wszystkie wymienione w aktach, których imiona są nadawane zespołowi Bergoglio przez osobę pracującą w Komisji.

Warunki zamachu stanu są następujące:

Papież Benedykt zrezygnuje
Papież Benedykt nie opublikuje treści Dossier
Papież Benedykt będzie stale zeznawał, że dobrowolnie zrezygnował

Jeśli papież Benedykt odmówi, zespół Bergoglio grozi papieżowi zabójstwem, powołując się na opublikowane oświadczenie włoskiego dziennikarza z 11 lutego 2012 r., Mówiąc, że zabójstwo nastąpi w ciągu 1 roku. Datę 11 lutego 2013 r. Wybrano na rezygnację, aby zasygnalizować lawendowej mafii na całym świecie, że abdykacja została właśnie zmuszona do obrony ich złej instytucji.

Papież Benedykt, nie zwracając się do nikogo o radę, ponieważ nikomu nie ufał, decyduje się iść naprzód, ale pozostawiając znaki ostrzegawcze dla świata katolickiego, aby każdy inteligentny obserwator rozpoznał, co się dzieje. Wyciąga warunek awansu swojego osobistego sekretarza na stanowisko Papieskiego Domostwa, wierząc, że to zapewni mu bezpieczeństwo i oznacza, że po rezygnacji nadal jest jedynym prawdziwym Papieżem.

23 listopada: James Michael Cardinal Harvey , który był prefektem domu papieskiego pod rządami Benedykta, został nazwany kardynałem kapłanem Świętego Pawła za Murami, pozornie nagrodą za rolę, jaką pozwolił Benedyktowi zdradzić w skandalu wycieków watykańskich i zrobić miejsce dla Ganswein.

7 grudnia: Ojciec Georg Gänswein, prywatny sekretarz papieża Benedykta od czasów kardynała, zostaje mianowany prefektem domu papieskiego.

17 grudnia: Papież otrzymał raport o „lobby watykańskim” przygotowany przez kardynałów Juliana Herranza , Salvatore De Giorgi , byłego arcybiskupa Palermo, i Józefa Tomko . Tego samego dnia papież postanowił zrezygnować. (Wikipedia: Watykan wycieki). Ta decyzja jest wymuszona i jest znakiem Benedykta dla Drużyny Bergoglio, że zaakceptował warunki podane w Zamachu stanu.

2013

6 stycznia:
Święto Trzech Króli. Ojciec Gänswein zostaje wyświęcony na arcybiskupa Urbs Salvia . Staje się jedynym posiadaczem urzędu Prefekta Domu Papieskiego, który kiedykolwiek cieszył się godnością arcybiskupa. Kolejny papieski znak, że wyrzeczenie będzie nieważne i że Benedykt zachowa prawdziwą godność papieża. Wybór posiadacza to: Urbs Salvia, która była ośrodkiem kultu cesarskiego Augusta, Pontifex Maximus, to kolejny znak dla świata katolickiego, że rezygnacja Benedykta byłaby nieważna, ponieważ prefekt będzie dbał o Pontifex Maximus. (To, że Bergoglio nie ma opiekuńczego urzędnika Domu Papieskiego, to kolejny znak, że nie jest papieżem.)

11 lutego 2013 r .: Papież Benedykt XVI, jako biskup Rzymu i następca św. Piotra, zrzeka się „posługi, którą otrzymałem z rąk kardynałów” i wzywa Konklawę do wyboru nowego Najwyższego Papieża. Alternatywne użycie tytułów Następca Świętego Piotra dla siebie i Najwyższego Papieża dla tego, który pójdzie za nim, jest kolejnym znakiem dla katolickiego świata zamachu stanu i przymusowej rezygnacji. Ale w swojej rezygnacji, rezygnując z ministerium, a nie z munusa, czyni kanonicznie nieważną swoją rezygnacją i wysyła WIELKĄ KANAŁOWĄ WIADOMOŚĆ do Kościoła, ostrzegając ich przed tym, co się dzieje (por. Kanon 332 § 2). Zawiera także kilka błędów po łacinie w tekście napisanym i wypowiedzianym, aby pokazać, że jest zmuszany i nie działał swobodnie.

Po zakończeniu czytania Benedykta Non Solum Propter kardynał Sodano, główny spiskowiec w Zamachu stanu, wstaje i krzyczy: To nas zaskakuje, jak błyskawica z nieba. Następnie nakazuje wszystkim w Watykanie, aby nic nie mówili o tym, co oznacza akt papieża Benedykta, ponieważ zauważa, że zrzeczenie się jest ministerium, a nie Munus, zgodnie z ustaleniami. Nie chcąc pokazać, że jest członkiem zamachu, powstrzymuje się od powiedzenia, że Benedykt rezygnuje. Rozkazuje ojcu Lombardi porozmawiać z dziennikarzami i znaleźć takiego, który uważa, że oznacza to abdykację. Po znalezieniu Giovanny Chirri Lombardi daje jej prawo do rozpowszechniania fałszywych wiadomości, a po tym, jak dziennikarze świata (przygotowani przez zespół Bergoglio) sprawiają, że jest to faktem, Watykańskie Biuro Prasowe potwierdza fałszywe wiadomości po południu. - To jest marksistowska taktyka polegająca na stosowaniu pogłosek do tłumienia prawdy. Ta pogłoska jest obecnie niekwestionowanym dogmatem lawendowej mafii na całym świecie. Znak, że kapłani, biskupi i kardynałowie, a także świeccy, nie będą kwestionować, jest namacalnym dowodem ich przylgnięcia do zamachu stanu lub znieważenia go.

28 lutego: Papież Benedykt, zaniepokojony, że nikt nie zrozumiał znaków, które dał, podaje swój ostatni adres, wyraźnie zaznaczając, że zrezygnował z czynnej posługi, a nie z munusa, w ostatniej desperackiej próbie powstrzymania przymusowej rezygnacji. Brak odpowiedzi ze strony kardynałów powoduje, że Benedykt wierzy, że nie ma wśród nich przyjaciół i że oni także są częścią lawendowej mafii. Leci do Zamku Gandolfo, gdzie ma nadzieję na uratowanie go przez Siły Katolickie, które uznają jego rezygnację za nieważną.

Święto Świętego Józefa, Obrońcy Kościoła: 19 marca : Podczas papieskiej inauguracji papieża Franciszka kardynał Tomko, członek Komisji ds. Działalności gejowskiej w Watykanie, był jednym z sześciu kardynałów, którzy publicznie wykonali akt posłuszeństwa w imieniu kolegium kardynałów nowemu papieżowi podczas jego inauguracji papieskiej. (Wikipedia: Cardinal Tomko) - W akcie oczywistej zgody na zamach stanu. Być może znak, że to on ujawnił informacje o śledztwie zespołowi Bergoglio późnym latem 2012 roku. - Wybrano datę 19 marca, aby wskazać mafii lawendy, że zamach stanu chronił ich złą instytucję.

23 marca: Bergoglio, ostrzegając, że rezydencja Benedykta w Castel Gandolfo może uciec przed warunkami zamachu stanu, spotyka się tam z nim i nakazuje jego powrót do Watykanu jako więzień.

2014

12 czerwca:
Bergoglio nagradza kardynała Herranza za jego milczenie, podnosząc go z godności kardynała diakona do godności kardynała kapłana. (Wikipedia: kardynał Heranz).

2016 r

Kwiecień:
Papież Benedykt zatwierdza nadchodzącą mowę abp. Gänsweina na Papieskim Uniwersytecie św. Grzegorza Wielkiego, w której arcybiskup potwierdza, że Benedykt zachowuje petrine munus i posługę, jako kolejną desperacką próbę nakłonienia katolików do studiowania harmonogramu wydarzeń . Bergoglio odpowiada siłą i nakazuje im obu uciszyć te kwestie.

2019

Od lutego do maja: Benedykt, który otrzymał kanoniczny komunikat potwierdzający jego wyrzeczenie, był nieważny w odniesieniu do petrine munus, milcząco przyjmuje go, aby kanonicznie wskazać, że wie, że nadal jest papieżem, a politycznie, że jest pod przymusem, aby nie mówić.

+ + +

W porządku: Jego Świątobliwość Papież Benedykt XVI pozostaje więźniem w Watykanie, cierpliwie czekając, że ktoś w świecie katolickim przeczyta ten harmonogram i zrozumie, co to znaczy.

źródło
pmichal
No to w końcu jak to jest z tym Gansweinem? Jedni wierzą, że on jest gestapowiec, który spartolił sprawę i nie dopilnował Benedykta przy książce z Sarahem.
Ci z kolei piszą, że to jest prawa ręka Benedykta, który doskonale z nim współpracuje, wysyłając wspólnie różne mniej lub bardziej zaszyfrowane informacje dla katolików, którzy ponoć wiedzą jak jest naprawdę...
Przynajmniej wiadomo, że ktoś …More
No to w końcu jak to jest z tym Gansweinem? Jedni wierzą, że on jest gestapowiec, który spartolił sprawę i nie dopilnował Benedykta przy książce z Sarahem.
Ci z kolei piszą, że to jest prawa ręka Benedykta, który doskonale z nim współpracuje, wysyłając wspólnie różne mniej lub bardziej zaszyfrowane informacje dla katolików, którzy ponoć wiedzą jak jest naprawdę...
Przynajmniej wiadomo, że ktoś tutaj ewidentnie bredzi.
Apb Ganswein nie może być jednocześnie zerem i bohaterem...
Anieobecny
Kto patrzy ten widzi...
Jeśli chce...
Bo i patrzą, i nie widzą...
PRAWDA jest zbyt prosta...
ANTYPAPIEŻ FRANCISZEK
Quas Primas
Od lutego do maja: Benedykt, który otrzymał kanoniczny komunikat potwierdzający jego wyrzeczenie, był nieważny w odniesieniu do petrine munus, milcząco przyjmuje go, aby kanonicznie wskazać, że wie, że nadal jest papieżem, a politycznie, że jest pod przymusem, aby nie mówić.
Quas Primas
"Warunki zamachu stanu są następujące:

Papież Benedykt zrezygnuje
Papież Benedykt nie opublikuje treści Dossier
Papież Benedykt będzie stale zeznawał, że dobrowolnie zrezygnował"