uk.news
19

Дружина: Вийшовши заміж за іспанського єпископа "все ще єпископа" - був "консерватором" лише на словах

Одружений іспанський екс-єпископ Ксав'єр Новель "не такий ортодоксальний і консервативний", як здавалося, розповіла Antena3.com його дружина Сільвія Кабальйоль.

Вона є автором порнографічної літератури. "Одна справа - проповідувати, і зовсім інша - жити цим", - пояснила вона.

За її словами, Новелл не проти гомосексуальних гріхів, і в обох є "багато" друзів гомосексуалістів і трансвеститів. Кабальйо вважає, що Церква зробила "великий прогрес" [= регрес] в цих питаннях, "тому що тепер вони дають своє [псевдо] благословення", - каже Кабальйо.

Вона не заперечує, що сам Новелл відвідував сеанси гомосексуальної терапії. Infovaticana.com (18 травня) додає, що ці чутки широко поширені.

Цікаво: Кабальйо стверджує, і Infovaticana.com підтверджує, що тільки "пряме і явне втручання" Франциска призвело до вінчання, а необхідні процедури (лаїзація) були пропущені.

Кабальйо додає, що Новелл все ще "в підвішеному стані", тому що "він все ще єпископ, хоча він більше не є єпископом". "Церковна єрархія" [= Франциск] заборонила Новеллу давати пояснення і пригрозила покарати його, якщо він це зробить.

Тим часом іспанські єпископи стирають всі сліди Ксав'єра Новелла зі своїх сайтів, де він раніше згадувався як "почесний єпископ" Сольсони (2010-2021).

Переклад зі штучним інтелектом

27:09