Bos016
224K

List od matki.

DAWID, 21 LAT

List od matki

„Nasz syn Dawid miał marzenie, aby dostać się na studia na AWF we Wrocławiu, kierunek fizjoterapia. Udało mu się. W roku akademickim 2020/2021 większość nauki spędził ONLINE przed komputerem jak wszyscy studenci. Był bardzo smutny i zmęczony tą sytuacją, gdyż nie mógł się spotykać z kolegami i koleżankami.

Zachętą była informacja na stronie uczelni, aby zdać „egzamin z odpowiedzialności” i zaszczepić się.

Nasz kochany syn Dawid wszedł w to. Pierwsza dawka była 11.04.2021, druga 23.05.2021. Prosiłam błagałam, aby poczekał, nie spieszył się…

Odpowiedział, że chce mieć kontakt z uczelnią, kolegami i koleżankami.

Rektor apelował: skorzystajcie z tej możliwości, aby móc powrócić do zajęć stacjonarnych. Nasz syn Dawid wziął sobie do serca apel. Zdał „egzamin”…

4 grudnia grając na turnieju piłki nożnej nagle zasłabł, przewrócił się, koledzy reanimowali go do czasu przyjazdu pogotowia, bezskutecznie. Pogotowie również nie pomogło.

Gdy przyjechałam z mężem już nie mogłam nic zrobić. Nasz syn leżał przykryty czarnym workiem. Mogłam jedynie paść na kolana, wycałować, przytulić wykrzyczeć mój ból, pomasować zimną rękę i nic więcej. Serce mało nie pękło.

Mogę tylko, albo aż powiedzieć, że nasze dziecko zabił ten preparat.

Był zdrowym, młodym, wysportowanym mężczyzną, chodził na siłownię. Był mądry, miał dziewczynę, grał w piłkę nożną?

Teraz dopiero się zaczyna umierać NAGLE! Nasz syn Dawid też tam pośpieszył.

Na koniec chciałam powiedzieć, że jeszcze dwa miesiące temu, pytałam syna, czy będzie brał trzecią dawkę, powiedział że nie będzie!

Musiał widzieć na portalach że odchodzą młodzi ludzie. NAGLE!

Apeluje do naszego rządu o natychmiastowe zaprzestanie przymusu i nachalnej zachęty, która jest również praktykowana na całym świecie, jak również w Polsce. Zadaniem polskiego rządu jest dbanie o obywateli w każdym wieku i zgoda na jakiekolwiek leczenie i profilaktykę powinna być całkowicie dobrowolna, bez żadnych gróźb, ograniczeń i represji. Tam gdzie jest ryzyko, powinien być wybór!

Przy użyciu tych preparatów zachodzi ogromne ryzyko. Odpowiedzialność rządu i firm produkujących te specyfiki są znikome, a nacisk ogromny. Informacje związane z bezpieczeństwem tych preparatów są słabo dostępne, niejasne, oraz często niezgodne z informacjami z rzetelnych źródeł.
anna.maria shares this
855
Iwona Sękowska-Kielar shares this
190
Maciej Marczyński
Wtedy w podobnym czasie zmarł tez inny ze studentów, tez wcześniej szczepiony, ale natrafiłem w sieci na info że ponoć dzień wcześniej studenci mieli suto zakrapianą imprezę. Niestety nie pamiętam czy to dotyczy tego przypadku, czy tego drugiego. Może mógłby ktos zdementować?? Przede wszystkim powinni sie wypowiedzieć studenci z grupy do której te osoby chodziły, czy była faktycznie taka impreza …More
Wtedy w podobnym czasie zmarł tez inny ze studentów, tez wcześniej szczepiony, ale natrafiłem w sieci na info że ponoć dzień wcześniej studenci mieli suto zakrapianą imprezę. Niestety nie pamiętam czy to dotyczy tego przypadku, czy tego drugiego. Może mógłby ktos zdementować?? Przede wszystkim powinni sie wypowiedzieć studenci z grupy do której te osoby chodziły, czy była faktycznie taka impreza czy nie.
Jota-jotka
😔😢🙏