csk.news
723

Gaystapo: Vatikán NEblokuje Zákon, Ktorý Potláča Slobodu Slova

Ľahostajná Vatikánska intervencia „v žiadnom prípade nežiadala o blokovanie“ represívneho Talianského zákona Zan, uviedol Vatikánsky Štátny Tajomník Parolin pre VaticanNews.va (25. Júna). Zákon …More
Ľahostajná Vatikánska intervencia „v žiadnom prípade nežiadala o blokovanie“ represívneho Talianského zákona Zan, uviedol Vatikánsky Štátny Tajomník Parolin pre VaticanNews.va (25. Júna).
Zákon Gaystapo Zan, ktorý dostal meno po Neokomunistickom Talianskom poslancovi Alessandrovi Zanovi, sa snaží chrániť homosexuálnu propagandu pred odhalením.
Parolin sa ospravedlnil tým, že poznámka Vatikánu zaslaná Talianskemu veľvyslancovi pre Svätú Stolicu bola „interným dokumentom“, ktorý bol údajne zverejnený. "Sme proti akémukoľvek postoju alebo gestu neznášanlivosti alebo nenávisti voči ľuďom z dôvodu ich sexuálnej orientácie," protestoval.
Zbabelý prelát iba poznamenal, že koncept diskriminácie uvedený v návrhu zákona je „príliš nejasný“ a hrozí, „že bude možné potrestať akékoľvek možné rozlíšenie medzi mužom a ženou, s dôsledkami, ktoré sa môžu ukázať ako paradoxné a ktorým sa podľa nás treba vyhnúť, pokiaľ je na to čas.“
Parolin hovorí, že v oblasti trestného práva musí byť dobre určené, čo …More