Nejlepší voják speciálních sil o Nibiru - Příběhy odtamtud (weebly.com)
špičkový voják speciálních sil o nibiru
Nejlepší voják speciálních sil na Nibiru - Příběhy odtamtud (weebly.com)
Nejlepší voják speciálních sil na Nibiru

8/4/2022
0 Komentáře
John Moore poprvé bojoval proti terorismu v roce 1967. Bojuje s tím dodnes. Pěší hlídka ve Vietnamu, v noci, sám, hledal teroristické nástražné pasti. …More
Nejlepší voják speciálních sil o Nibiru - Příběhy odtamtud (weebly.com)
špičkový voják speciálních sil o nibiru
Nejlepší voják speciálních sil na Nibiru - Příběhy odtamtud (weebly.com)

Nejlepší voják speciálních sil na Nibiru


8/4/2022

0 Komentáře

John Moore poprvé bojoval proti terorismu v roce 1967. Bojuje s tím dodnes. Pěší hlídka ve Vietnamu, v noci, sám, hledal teroristické nástražné pasti. Hledal teroristické bomby ve svém džípu a viděl, co se stalo s těmi, kteří je nenašli.

J.R. odlétal 57 bojových misí (jako člen posádky) nad Vietnamem a Kambodžou, mnoho z nich bylo zasaženo nepřátelskou palbou. John se připojil k Zeleným baretům ve Fort Bragg, kde trénoval invazi na Blízký východ. Dělal také tajné studie teroristů ze Středního východu pro speciální jednotky.

Speciální operace, tajné operace, psychologické operace, tajné operace, sledovací operace, bodyguard pro vedoucí pracovníky a hvězdy jako velvyslanec Alan Keyes, Jane Fonda (Jan zpočátku odmítl úkol. Poté, co se dozvěděl, že může zabránit vedlejším škodám nevinných stran, přijal úkol.) Charlton Heston a Pat Buchanan, soukromý detektiv a detektiv vražd: to jsou práce, které J.R. zaměstnávaly.

John viděl důsledky terorismu z první ruky. Slyšel křik raněných a ucítil kouř bomb.

Ve výzkumu, který se zabýval problematikou planety "X", alias Nibiru, hovořil s desítkami veteránů ponorek a povrchových flotil amerického námořnictva na téma rychlého globálního vzestupu hladiny moře, sbíral informace z otázek, které klade, což jsou otázky, které se hlavní proud médií bojí položit. Jeho investigativní zdatnost mu umožnila vytvořit dvě hlavní videa na téma Planeta "X"; videa, která jsou podpořena pečlivým výzkumem, zdokumentovanou historií a vědeckými fakty.

John Moore také zveřejnil příběh v alternativních médiích o skutečném zastavení Golfského proudu v červnu 2010. Webové stránky: thelibertyman.com

Témata zahrnutá v této přednášce: Johnův výzkum Planety X, vláda ví, že Planeta X přichází již mnoho desetiletí, dostat se z pobřeží, připravenost, démonizace výzkumníků Planety X, 3. tajemství Fatimy, účinky Planety X na Golfský proud, Slunce atd., Komunikace / emp, role geoinženýrství ve změnách počasí, kde je bezpečné? USA se rozdělily na dvě části a přišly dvě nové hlavní města? Planeta Devět dis-info, nejnovější změny Země a mnohem více!

Top Special Forces Soldier on Nibiru

John Moore first fought terrorism in 1967. He is still fighting it today. Walking patrol in Vietnam, at night, alone, he searched for terrorist booby traps. He …
TerezaK
Keď sa Niburu približuje k Zemi, nebezpečné osvetlenie, na ktoré sa nedá pozerať, rozjasní oblohu. Znamenia pripravujú cestu
TerezaK
Navíc tato zpráva obsahuje úžasné, nové informace o tom, co musí být „smyslem vize“, ale která není obsažena ve vizi samotné. Poté, co naše Paní dala Lucii svolení sepsat vidění, Lucia říká:
„Cítil jsem, jak je můj duch zaplaven tajemstvím světla, kterým je Bůh, a v Něm jsem viděl a slyšel: hrot kopí jako plamen, který je oddělen, dotýká se osy země a chvěje se: hory, města, města. a vesnice s …More
Navíc tato zpráva obsahuje úžasné, nové informace o tom, co musí být „smyslem vize“, ale která není obsažena ve vizi samotné. Poté, co naše Paní dala Lucii svolení sepsat vidění, Lucia říká:

„Cítil jsem, jak je můj duch zaplaven tajemstvím světla, kterým je Bůh, a v Něm jsem viděl a slyšel: hrot kopí jako plamen, který je oddělen, dotýká se osy země a chvěje se: hory, města, města. a vesnice s jejich obyvateli jsou pohřbeny. Moře, řeky, mraky překračují své hranice, zaplavují a tahají s sebou ve víru domy a lidi v počtu, který nelze spočítat. Je to očištění světa od hříchu, do kterého je ponořen. Nenávist, ctižádost, vyprovokovat destruktivní válku. Poté, co jsem pocítil, jak se mi rozbušilo srdce, v duchu mi tichý hlas řekl: „Časem jedna víra, jeden křest, jedna církev, svatá, katolická, apoštolská. Ve věčnosti, nebe!' Toto slovo „Nebe“ naplnilo mé srdce mírem a štěstím takovým způsobem, že jsem si, téměř aniž bych si toho byl vědom, dlouho opakoval:

(Tech.překlad z angličtiny, přelož do správného rodu.)

Astonishing New Revelations from Sister Lucia of Fatima