Clicks815
Edward7
1

DR JUDY MIKOVITS: Jeśli nie zatrzymamy tego teraz , to zginie wielu ludzi

DR JUDY MIKOVITS: Pod koniec 2019 r. We Włoszech szczepiono nową niesprawdzoną szczepionką (firmy Gatesa) przeciw grypie z 4 szczepami grypy, w tym wysoce zjadliwą H1N1. Szczepionka została wyhodowana w linii komórek psa. Białka i wirusowe zanieczyszczenia zostały wprowadzone do populacji ludzkiej poprzez zakażone szczepionki.

fromrome.info br. Alexis Bugnolo
Dr Mikovitsa . Ujawniła że; używają tkanek zwierzęcych i płodowych w produkcji szczepionek powodujących pandemie raka i chorób;

Zostałam aresztowana za ujawnienie prawdy o szczepionkach.Przez 5 lat byłem pod rozkazem kneblowania, grożąc mi grzywnami za mówienie prawdy.
Nie byłam w stanie przyprowadzić 97 świadków, obrońców w moim imieniu.
Byłem przetrzymywany w więzieniu bez zarzutów, oznaczona jako zbieg, bez sprawiedliwości, bez nakazu, wyciągnięto mnie z domu, przeszukano mój dom bez nakazu.
Szukali informacji, które, jak twierdzili, mam, a kiedy ich nie dowiedli, podrzucili je w moim domu.
Mogę bez cienia wątpliwości udowodnić, że byłam niewinna.
Szefowie NIH, FBI byli w zmowie przeciwko mnie.
Wszystkie należne prawa procesowe zostały mi odebrane. Sprawa była zamknięta, aby moi prawnicy nie mogli nawet przyznać, że istniała. Nie mogłem nawet powiedzieć, że potrzebuję prawnika.

„JEŚLI NIE ZATRZYMAMY TEGO TERAZ, NIE TYLKO MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O NASZEJ REPUBLICE, I NASZEJ WOLNOŚCI, ALE MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O LUDZKOŚCI JAKA ISTNIAŁA, PONIEWAŻ ZGINIE WIELU LUDZI PRZEZ TĄ AGENDĘ”

Firma Gates nie ma wiedzy specjalistycznej ...Zabiją miliony szczepionką COVID.

Wirus ten nie występuje naturalnie, ta rodzina wirusów została zbadana i zmanipulowana. Wirus ten nie przechodził z zwierzęcia na człowieka. Naturalnie może to się stać przez 800 lat. Stało się to od Sars 1 w ciągu jednej dekady. Gdzie powstał ten wirus: Wiem gdzie: między laboratoriami NC, Ft. Detrick i laboratorium Wuhan. W 1999 roku pracowałem w Ft. Detrick. Moim zadaniem było nauczyć Ebolę infekować ludzi. Wcześniej nie mógł zarażać ludzi.

Epidemia została zgłoszona na podstawie klasyfikacji (prognoz) ofiar, bez badań infekcji. Dr Brix; 13 000 $ z Medicare jest przyznawane każdemu szpitalowi, jeśli podłączy pod respirator, a 39 000 $ chorych na koronawirusa - A jeśli umieścisz go na respiratorze, zabijesz ich, ponieważ jest to niewłaściwe leczenie. Włochy mają bardzo starą populację, bardzo chorą na zaburzenia zapalne. W 2019 r. Podano im niesprawdzoną nową szczepionkę przeciw grypie z 4 szczepami grypy, w tym silnie zjadliwą H1N1. Szczepionka została wyhodowana w linii komórkowej psa.

AMA groziło lekarzom wycofanie ich licencji, jeśli zastosują hydroksychlorochinę. Nieopatentowane leki nie są opłacalne - dla lekarzy . "Gra"(udawanie leczenia) ma zapobiegać terapiom, dopóki wszyscy nie zostaną zainfekowani. I wiedząc, że stosowanie szczepionek zwiększa o 39% podatność na koronawirus. Noszenie masek dosłownie zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na wirusy, które już masz.
Dlaczego zamknęli plażę? To jest szaleństwo. W piasku i wodzie morskiej znajdują się lecznicze mikroby. Nie można zrozumieć, że społeczeństwo może zostać tak oszukane przez propagandę, która ma nas nawzajem zarazić nienawiścią.
Mam nadzieję, że jest to sygnał alarmowy dla wszystkich, aby zdać sobie sprawę.... cieszę się, że lekarze budzą się i zabierają głos....

www.naturalnews.com
Biolog molekularna Judy A. Mikovits, w 2009 roku pracowała nad autyzmem i powiązanymi chorobami neurologicznymi. Odkryła, że wielu badanych ma raka, zaburzenia neuronu ruchowego i zespół przewlekłego zmęczenia (CFS). Uważała, że wirus mógł być odpowiedzialny za te objawy, i poprzez swoje badania wyodrębniła wirusy, które okazały się pochodzić od myszy.
Wkrótce zdała sobie sprawę, że te białka i wirusowe zanieczyszczenia zostały wprowadzone do populacji ludzkiej poprzez zakażone szczepionki.
„Dwadzieścia pięć milionów Amerykanów jest zarażonych wirusami, które wyszły z laboratorium… na ludzi poprzez skażoną krew i szczepionki”.

W odpowiedzi na to odkrycie została zwolniona z pracy, postawiona w stan oskarżenia, oskarżona, osadzona w więzieniu i nakazano wycofać swoje badania i publicznie twierdzić, że „wszystko to wymyśliła”. Odmówiła ukrycia dowodów naukowych i została zaatakowana i ukarana przez zakład „głębokiego stanu szczepionkowego”. Została wtrącona do więzienia. „Właśnie wyciągnięto mnie z domu w kajdanach… Odmówiłem wydania danych… mamy dane… w zasadzie powiedzieli wszystkim, że wszystko wymyśliliście, i możecie iść do domu. Jeśli tego nie zrobisz, zniszczymy cię. I zrobili to. ”


Wirus dostarczany przez szczepionki
W 2011 r. Inny badacz AIDS, w czasopiśmie Frontiers in Microbiology napisała artykuł ; jaki mysie wirusy związane z wirusami białaczki, te typy wirusów, dostały się do ludzi, poprzez szczepionki .

Kiedy zaczęliśmy szczepić? 1953, 1934, dokładnie w latach 30. z chorobą Heinego-Medina, i to, co robiliśmy, aby osłabić , aby wirus był mniej patogenny, mniej toksyczny, to że przepuszczaliśmy je przez mózgi myszy, więc przepuszczaliśmy je przez mózgi myszy, i każdy naukowiec, który pracuje z tymi wirusami i pracował w National Cancer Institute, uznał możliwość, że jeśli połączysz ludzką tkankę i mysią tkankę, istnieje możliwość, że złapiesz wirusa, który milczy w myszy, to znaczy, że nie rani myszy, ale zabija człowieka lub powoduje u niego poważne choroby.

Niedługo po tym, jak implikacje z artykułu stały się jasne, a Deep State dostrzegło zagrożenie dla przemysłu szczepionkowego, że uruchomiono ich potężne mechanizmy ukrywania, zaciemniania i oszukiwania:

Zostałam zwolniona, uwięziona, bez powodu, bez przesłuchania, w ogóle bez praw obywatelskich, pewnego dnia po prostu z mojego domu w kajdanach, 18 listopada 2011 r. Odmówiłem wydania danych, odmówiłem powiedzenia, że to pomyłka, mam dane, pokazałem dane, pokazałem wszystkie dane, w zasadzie chcieli abym powiedziałam wszystkim, że wszystko wymyśliłam, i mogę iść do domu. A jeśli tego nie zrobisz, zniszczymy cię. I zrobili.

Została aresztowana bez nakazu i przetrzymywana w więzieniu przez 5 dni bez możliwości zwolnienia za kaucją jako zbieg od sprawiedliwości i otrzymała 4-letni "nakaz na knebel". Jej kariera została zniszczona. Jej historia jest udokumentowana w książce Plaga: nieustraszone poszukiwania prawdy o ludzkich retrowirusach i syndromie chronicznego zmęczenia, autyzmie i innych chorobach .

Odważni ludzie, tacy jak dr Judy Mikovits, pokazują nam, że można zachować uczciwość nawet pod ogromną presją ze strony Deep State. Musimy usłyszeć i rozpowszechniać ich historie, ponieważ dostarczają one nam ważnych informacji na temat tego, jak naprawdę działa świat, i pomagają nam odróżnić tych, którzy szukają prawdy i tych, którzy ją ukrywają. Wszyscy razem pracujmy nad dalszym usuwaniem zasłon oszustwa w naszym świecie.
Wszystkie jej filmy są usuwane z YouTube ; tu z cda -
Światowej klasy ekspert - Judy Mikowits - SZOKUJĄCE INFORMACJE o COVID-19, SZCZEPIONKI, MASECZKI
www.cda.pl
Dr Judy Mikovits - szczepionki zanieczyszczone retrowirusami!
www.cda.pl2
Dr Judy Mikovits | Nosząc maski, zabijemy więcej ludzi niż ten cały wirus.
www.cda.pl

vaccines.news
Czciciele szczepionek z niepokojem nalegają na rozpoczęcie fazy III prób na ludziach .
Ponieważ czas ma zasadnicze znaczenie dla branży szczepionek, która może czerpać niezliczone miliardy z masowego podawania szczepionek koronawirusa Wuhan (COVID-19), badacze i naukowcy zajmujący się szczepionkami spieszą się, aby doprowadzić tych eksperymentalnych kandydatów na szczepionki do badań fazy III, ponieważ tak szybko jak to możliwe.
Dotarcie do tego punktu zajmuje zwykle kilka lat, ale ci, którzy pociągają za sznurki, w tym roku tak się dzieje, jeśli to możliwe, w ramach działań „Operacji Warp Speed” prezydenta Donalda Trumpa, aby dostarczyć komercyjną szczepionkę przeciw koronawirusowi Wuhan (COVID -19) przed końcem 2020 r.
Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) ocenia, w jaki sposób poradzi sobie z tym bezprecedensowym wysiłkiem, aby pominąć wszystkie normalne testy bezpieczeństwa i po prostu napełnić fiolki i rozpocząć ich podawanie tak szybko, jak to możliwe. „FDA formalnie ustali jakąkolwiek konkretną propozycję próby prowokacji na ludziach w kontekście wszystkich informacji dostępnych w tym czasie”, powiedział rzecznik FDA Michael Felberbaum.
Badanie III fazy, jeśli nie jesteś zaznajomiony, obejmuje podanie eksperymentalnej szczepionki dziesiątkom tysięcy ludzią, doświadczalny świnek morskich. Jest to ostatni krok, zanim szczepionka zyska komercyjne uznanie, a wyznawcy szczepionki mają nadzieję, że nastąpi to zgodnie z harmonogramem Trumpa „prędkości wybacza”.
„Badania fazy III są podstawowym źródłem danych, które pomagają nam dowiedzieć się, czy mamy szczepionkę, której możemy użyć na szeroką skalę”, mówi Jason Schwartz, profesor, który studiuje politykę szczepionek w Yale University of Public Health . W przypadku szczepionek przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) naukowcy dążą do przeprowadzenia Fazy I-III jednocześnie, zanim zażądają od FDA udzielenia "błogosławieństwa". Mówi się, że FDA ściśle współpracuje z każdą firmą zaangażowaną w próby wyprodukowania nowej szczepionki na nowego wirusa.
więcej - vaccines.news
Badanie CDC wykazało, że szczepionki przeciw grypie znacznie zwiększają ryzyko rozwoju przez dzieci ostrych chorób układu oddechowego innych niż grypa ...