Clicks562

Papież Franciszek skrytykował wątpiących w szczepionki i oświadczył, że w przyszłym tygodniu sam się zaszczepi

Papież Franciszek w wywiadzie dla włoskiej stacji Canale 5 wyraził swoje zdanie na temat szczepionki przeciw COVID. Mimo, że w powstawaniu dostępnych preparatów stosowano linie komórkowe z dzieci poddanych aborcji, Ojciec Święty uznał, że z etycznego punktu widzenia wszyscy powinni się zaszczepić. Przywódca Kościoła katolickiego dodał, że podda się szczepieniu już w przyszłym tygodniu.

Swój sposób pojmowania etyczności przyjmowania preparatu, który powstał w rekordowo krótkim czasie i bazuje na namnażanych ludzkich komórkach, papież objaśnił następująco.
Uważam, że z etycznego punktu widzenia wszyscy powinni się zaszczepić. To opcja etyczna, bo stawką jest zdrowie, życie, także życie innych – oświadczył Franciszek.
Głowa kościoła zakłada chyba, że po zaszczepieniu nie będzie się mogło zachorować na COVID-19, ani nie będzie się mogło zarażać koronawirusem innych. Te twierdzenia to obecnie fake news. Światowa Organizacja Zdrowia oficjalnie stwierdza, że nie ma żadnych dowodów, że szczepionki zatrzymają transmisję wirusa. Dlatego mimo zaszczepienia nadal trzeba być stale zamaskowanym. Jedyne co się rzekomo uzyskuje to możliwość lżejszego przejścia choroby COVID-19, jest to jednak trudne do zweryfikowania, zwłaszcza, że zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 w 99,99% przypadków przechodzi właśnie lekko.

We wspomnianym wywiadzie papież Franciszek wyjaśnił też co sądzi o szczepionkach i o ludziach, którzy je krytykują.
"Pamiętam, że kiedy byłem dzieckiem, był kryzys z zachorowaniami na polio, a wiele dzieci pozostało sparaliżowanych z tego powodu i panowała desperacja, by się zaszczepić. Wiele matek było zdesperowanych. My dorastaliśmy w cieniu szczepionek, przeciwko odrze, przeciwko innym chorobom, szczepiono dzieci. Nie wiem, dlaczego ktoś mówi, że szczepionka jest niebezpieczna. Bo jeśli lekarze przedstawiają ją jako coś dobrego, co nie stanowi specjalnego zagrożenia, czemu jej nie przyjąć? – powiedział papież
Aktualny przywódca kościoła oświadczył również, że już w przyszłym tygodniu zaszczepi się przeciwko koronawirusowi. Wyraził przy tym bezgraniczną wiarę w lekarzy i dodał, że odrzucanie szczepionki to "samobójczy negacjonizm".
Źródło
zmianynaziemi.pl/…ki-i-oswiadczyl-ze-w-przyszlym
Piotr Pater
Fałszywy prorok dobrze wykonuje swoje zadanie przygotowując świat na nadejście Antychrysta.
Posoborowe absurdy
Piotr Pater - Żeby Antychryst ujawnił się światu to musi być osłabiony zrujnowany, rozmydlony w New Age Kościół Katolicki. Antychryst jest już w Izraelu wolna-polska.pl/…ieliczni-wybrani-wideo-2020-02
jac505
Dzięki za wstawienie tego tematu ! Króluj nam Chryste !
BAH
Wierzę w Boga a nie w szczepionki.

Jak się ma ta krytyka do Pierwszego i Ósmego Przykazania?
Tymoteusz
(PS Oczywiście pamiętam nasze różnice zdań, pozdrawiam, z Panem Bogiem :-) ).
Wieczne Odpoczywanie Amen
Kto popiera te szczepionki jest za zabijaniem dzieci.

Współczesna medycyna, która żywi się częściami dzieci, jednocześnie pchając szczepionki zawierające poronioną ludzką tkankę płodową - zamieniając każdą szczepionkę w rytuał krwi z kanibalizmu.
Posoborowe absurdy
TWARZ NIEWOLNIKA I SŁUGI DIABŁA