woj_tek shares this
235
Wieczne Odpoczywanie Amen
160

1] Osoby biorące szczepionkę przeciw grypie miały 36% zwiększone ryzyko podatności na wirusa koronowego

„Ingerencja wirusa pochodzenia szczepionkowego była istotnie związana z zakażeniami koronawirusem i ludzkim metapneumowirusem”

Podsumowanie: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31607599
Pełny tekst: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X19313647
Szczepienia …More
160

1] Osoby biorące szczepionkę przeciw grypie miały 36% zwiększone ryzyko podatności na wirusa koronowego

„Ingerencja wirusa pochodzenia szczepionkowego była istotnie związana z zakażeniami koronawirusem i ludzkim metapneumowirusem”

Podsumowanie: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31607599
Pełny tekst: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X19313647
Szczepienia przeciwko grypie i ingerencja w wirusy układu oddechowego wśród personelu Departamentu Obrony w sezonie epidemicznym 2017-2018.

2] Badanie wskazuje, że zaszczepione dzieci są bardziej narażone na choroby układu oddechowego

„Zwiększone ryzyko zakażenia wirusem układu oddechowego innego niż grypa związane z otrzymaniem inaktywowanej szczepionki przeciw grypie”. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22423139

„Osoby, które zostały zaszczepione trójwalentną szczepionką przeciw grypie, miały o 440% większe ryzyko ostrej infekcji dróg oddechowych podczas dziewięciomiesięcznej obserwacji w porównaniu z uczestnikami badania, którzy otrzymali placebo z solą fizjologiczną.

„Nie tylko nie było dowodów na to, że szczepionka zrobiła cokolwiek w celu ochrony przed potwierdzonym zakażeniem grypą, ale znacznie zwiększyła częstość występowania ostrych infekcji dróg oddechowych innych niż grypa u zaszczepionych dzieci”.


3] Wywołane przez szczepionkę przeciwciała anty-HA2 sprzyjają fuzji wirusów i nasilają chorobę układu oddechowego wirusa grypy . https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23986398

4] Stwierdzono, że szczepionki przeciw grypie zwiększają ryzyko zawału serca (kilka badań)
„Związane z zapaleniem skutki adiuwantowego szczepienia przeciw grypie A na aktywację płytek krwi i funkcję autonomiczną serca” http://www.greenmedinfo.com/blog/studies-find-flu-shots-can-harm-your-heart-infant-and-fetus

„Badanie opublikowane w 2011 roku w International Journal of Medicine ujawniło fakt rzadko poruszany przez konwencjonalne władze zdrowotne lub w większości bezkrytyczne media głównego nurtu, a mianowicie: szczepionki przeciw grypie powodują zapalne zmiany sercowo-naczyniowe wskazujące na zwiększone ryzyko poważnych zdarzeń związanych z sercem, takich jak jak atak serca ”.

Badanie podsumowało: Szczepionka przeciwko grypie A wraz z reakcją zapalną wywołała aktywację płytek krwi i zaburzenia równowagi współczulno-błędnej w kierunku przewagi adrenergicznej. Stwierdzono istotne korelacje między poziomem białka C-reaktywnego (CRP) a parametrami HRV [zmienności rytmu serca], co sugeruje patofizjologiczny związek między zapaleniem a regulacją układu autonomicznego serca. Aktywacja płytek krwi związana ze szczepieniem i zaburzenie czynności układu autonomicznego serca mogą przejściowo zwiększać ryzyko incydentów sercowo-naczyniowych.

5] Podstawowa immunizacja wcześniaków w wieku ciążowym <35 tygodni
Powikłania sercowo-oddechowe i odpowiedzi białek C-reaktywnych były związane z jednoczesnym podawaniem jednej i wielu szczepionek. http://www.greenmedinfo.com/article/crp-level-infants-elevated-48-hours-following-immunization
Związany z zapaleniem wpływ adiuwantowego szczepienia przeciw grypie A na aktywację płytek krwi i autonomiczną funkcję serca. http://www.greenmedinfo.com/article/influenza-vaccination-containing-adjuvant-causes-cardiac-autonomic-dysfunction

6] Badania sugerują, że dzieci, które otrzymały szczepionkę przeciw grypie, są trzykrotnie zagrożone hospitalizacją z powodu grypy

http://www.sciencedaily.com/releases/2009/05/090519172045.htm
U dzieci chorych na astmę ryzyko hospitalizacji było istotnie wyższe u osób, które otrzymały trójwalentną szczepionkę przeciw grypie, w porównaniu z osobami, które jej nie otrzymały. Jednak żadne inne mierzone czynniki - takie jak plany ubezpieczeniowe lub ciężkość astmy - nie wydają się wpływać na ryzyko hospitalizacji.

7] Badanie z 2017 r. Pokazuje, że wrażenie, że niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia narażają swoich pacjentów na wielkie zagrożenie grypą, jest przesadzone.
http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0163586
Wniosek : „Aktualne dane naukowe są niewystarczające, aby wesprzeć etyczne wdrożenie przymusowych szczepień przeciwko grypie pracowników służby zdrowia…”.

8] Zapalne reakcje na trójwalentną szczepionkę przeciw grypie wśród kobiet w ciąży

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21945263

9] Badanie z 2017 r .: szczepionka przeciw grypie powiązana z poronieniem samoistnym u kobiet w ciąży

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X1730866610.
Istnieje związek między samoistnym poronieniem a otrzymaniem inaktywowanej szczepionki przeciw grypie zawierającej H1N1

10] Naukowiec z Johns Hopkins opublikował raport o szczepionkach przeciw grypie w British Medical Journal 2013

„Grypa: Marketing Vaccine by Marketing Disease”
https://doi.org/10.1136/bmj.f3037
Dr Peter Doshi zarzuca, że chociaż szczepionki są narzucane opinii publicznej w bezprecedensowych ilościach, są one mniej skuteczne i powodują więcej skutków ubocznych niż twierdzi Centers for Disease Control and Prevention (CDC).

11] Szczepionka przeciw grypie była i nadal jest najbardziej kompensowaną szkodą, wynikającą z szczepień w kraju

https://www.hrsa.gov/sites/default/files/vaccinecompensation/data/statisticsreport.pdf
Na dzień 3 października 2016 r. Do federalnego programu odszkodowań za obrażenia wywołane szczepieniami (VICP) zgłoszono 2954 roszczenia dotyczące urazów i zgonów po szczepieniu przeciw grypie, w tym 109 zgonów i 2845 poważnych obrażeń.
Korzystając z wyszukiwarki MedAlerts, na dzień 30 czerwca 2016 r. Odnotowano ponad 128194 zgłoszeń reakcji, hospitalizacji, urazów i zgonów po szczepieniach przeciw grypie przekazanych do federalnego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), w tym 1270 zgonów z tego powodu, 10780 hospitalizacje i 2377 związanych z tym niepełnosprawności.

(Należy pamiętać, że jest dobrze znaną i akceptowaną statystyką, że tylko 1% do 10% obrażeń wywołanych szczepionką jest kiedykolwiek zgłaszanych do VAERS, a znacznie mniej nawet wie, że w Stanach Zjednoczonych istnieje specjalny sąd do składania wniosków o odszkodowanie za obrażenia lub śmierć.

https://www.nvic.org/nvic-vaccine-news/j January-2015/cdc-changes-restrict-vaccine-reaction-reports.aspx

(Uwaga: system VAERS jest pracochłonny, powolny, w ogóle nie jest finansowany przez korporacje zajmujące się szczepionkami, a większość ofiar dowiaduje się o tym dopiero po wygaśnięciu terminu przedawnienia! Ponadto system jest finansowany z dopłat na każdej szczepionce podanej w USA - opłaconej przez osoby zaszczepione!)

12] W określonych przypadkach, u dzieci, szczepionki przeciw grypie były związane z poważnymi szkodami, takimi jak narkolepsja i drgawki gorączkowePrzegląd Cochrane 2012

13] „Ryzyko narkolepsji u dzieci i młodych ludzi otrzymujących szczepionkę przeciw grypie A / H1N1 2009 z adiuwantem AS03: analiza retrospektywna” Elizabeth Miller i in., BMJ, 26 lutego 2013 r., Https://www.bmj.com/content/346/bmj.f794

14] „Narkolepsja po szczepieniu przeciwko grypie Pandemrix w Europie”
https://www.cdc.gov/vaccinesafety/concerns/history/narcolepsy-flu.html

15] „Zespół Guillain-Barré po szczepieniu przeciw grypie”,
https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/199859

16] Jeremy Hammond cytuje dodatkowe informacje o szczepionkach, historię i badania.
https://www.jeremyrhammond.com/2019/01/11/how-youre-being-lied-to-about-the-risks-of-getting-a-flu-vaccine-annually/

UWAGA: Związek między szczepionką przeciw grypie a zespołem Guillain-Barre (GBS) został po raz pierwszy zidentyfikowany podczas pandemii „świńskiej grypy” w latach 1976-1977, a alarmująca liczba zgłoszonych przypadków GBS po szczepieniu doprowadziła do zatrzymania kampanii szczepień przeciwko grypie.

17] 6 Studia przypadków rabdomiolizy / rabdonecrozy (martwicy mięśni / śmierci) spowodowanych szczepionkami przeciw grypie


https://academic.oup.com/ndt/article/21/2/530/1850671

Rabdomioliza wywołana szczepionką przeciw grypie prowadząca do ostrej dysfunkcji przeszczepu nerki

2016: Zapalenie mięśni i mięśnia sercowego po szczepieniu u wcześniej zdrowego mężczyzny


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4751718/

2015: Rabdomioliza prawdopodobnie wywołana przez szczepionkę przeciw grypie i terapię fibratami

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5047234/

2010: Rabdomioliza z ostrą niewydolnością nerek wywołaną sezonowym szczepieniem przeciw grypie u pacjenta przyjmującego symwastatynę

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22778082
2017: Ciężka niewydolność nerek wywołana rabdomiolizą po szczepieniu przeciw grypie u pacjenta leczonego statynami

http://www.ijcasereportsandimages.com/archive/2017/003-2017-ijcri/CR-10775 -…

2017: Rabdomioliza wtórna do szczepionki przeciw grypie sezonowej u biorcy przeszczepu nerki

http://www.anzsnasm.com/3090 Najlepsze z Gary G. Kohls, MD
Wieczne Odpoczywanie Amen
158

Cały świat został nam zjednoczony,
jedną chorobą - covidem objawionym

jednym przestępstwem - brakiem maseczki,
jedynym pragnieniem - wszystkich zaszczepieniem.

Strach i głupota narzędziem zjednoczenia
ziemianie zaorani, witajcie covidiani!

Czy taki ma być koniec historii tej ziemi?
dlatego, że źli psychopaci ogłosili plan-demii?

Nie przewidzieli jednego, aktu bardzo ważnego
pobudki …
More
158

Cały świat został nam zjednoczony,
jedną chorobą - covidem objawionym

jednym przestępstwem - brakiem maseczki,
jedynym pragnieniem - wszystkich zaszczepieniem.

Strach i głupota narzędziem zjednoczenia
ziemianie zaorani, witajcie covidiani!

Czy taki ma być koniec historii tej ziemi?
dlatego, że źli psychopaci ogłosili plan-demii?

Nie przewidzieli jednego, aktu bardzo ważnego
pobudki narodu niepokornego

- Sławian sercem, miłością i braterstwem przebudzonego
do walki ze złem zjednoczonego!