Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
02:12
L. E.
101.4K
333 rocznica Wiktorii Wiedeńskiej. RadioMaryja.plMore
333 rocznica Wiktorii Wiedeńskiej.

RadioMaryja.pl
biniobill
@Bogumil napisał:
Kiedy popatrzymy na to szerzej, to na mszę św. uczęszcza w Polsce, dwa razy mniej ludzi niż np. przed trzydziestu laty.
---------------------------------------------

Chciałbyś.... ale niestety twoje obliczenia są z d... wzięte. W ogóle to polecam myśleć mózgiem a nie tą częścią ciała skąd bierzesz te obliczenia.
Bogumil
Ale nara, bo muszę do sklepu.
Bogumil
W taki razie udzieliłem ci jej łaskawie.
3 more comments from Bogumil
Bogumil
jestem rzymskim katolikiem, jak miliony innych. A ty czyżbyś był tą zapowiadaną tajną bronią ???
Bogumil
Idąc dalej, kościoły przestają być potrzebne, więc są sprzedawane, a szaty liturgiczne, wyposażenie, naczynia liturgiczne są sprzedawane na kilogramy. Kraje , które pierwsze wprowadziły reformę , np. Holandia, mają katolicyzm na tak niskim poziomie, że utrzymywanie go, przestaje być w ogóle opłacalne. To są efekty. A ty Bracie Józefie , jak już ciągniesz, to wypij też i za moje zdrowie.
Bogumil
Każdy kij ma dwa końce , a już wszelkie wyliczenie na pewno. Kiedy popatrzymy na to szerzej, to na mszę św. uczęszcza w Polsce, dwa razy mniej ludzi niż np. przed trzydziestu laty. W Niemczech , gdzie rozwój duszpasterstwa był bardziej aktywny niż w Polsce, w wielu miejscowościach msza św. jest już odprawiana raz na dwa lub trzy tygodnie. nieraz zamiast księdza, wychodzi do ołtarza pan lub pani …More
Każdy kij ma dwa końce , a już wszelkie wyliczenie na pewno. Kiedy popatrzymy na to szerzej, to na mszę św. uczęszcza w Polsce, dwa razy mniej ludzi niż np. przed trzydziestu laty. W Niemczech , gdzie rozwój duszpasterstwa był bardziej aktywny niż w Polsce, w wielu miejscowościach msza św. jest już odprawiana raz na dwa lub trzy tygodnie. nieraz zamiast księdza, wychodzi do ołtarza pan lub pani , często w szatach liturgicznych i odprawia zamiennik , czyli coś podobnego do mszy, jednak bez przeistoczenia. Wiem, widziałem to na własne oczy.
wojciechowskikrzysztof
Rebelius a wiesz dlaczego tu na Glorii ukrywają się za pseudonimami? Jak by tak z imieniem i nazwiskiem swoim pisali to proboszcz by dawno ich na cztery wiatry przegonił. A tak w Niedzielę siedzą w pierwszych ławkach a za chwilę wylewają pomyje na Kościół i papieża.
wojciechowskikrzysztof
Rumunie mordo ty nasza, jeszcze przyjdziesz w łaski gdy po blokują ciebie ci, co im w d..ę włazisz.
One more comment from wojciechowskikrzysztof
wojciechowskikrzysztof
biniobill całymi daniami siedzą przed kompem i nie zauważyli że Bóg odmienił Polskę i dopuścił przegraną siłom które wszystko miły w rękach i na ludzki rozum co nie mogli przegrać. I to zasługa też tych mszy "NOM" tak pogardzanych przez nich
biniobill
@VRS chce zabłysnąć:
Ciekawe ile Polska wygrała bitew, przed którymi odprawiano NOM. Wie ktoś?
------------------------------------------

Jeżeli nie wiesz, a pewnie nie wiesz, bo do kościoła nie chodzisz, w Polsce od 50 lat odprawiana jest Msza św. nazywana przez was NOM. Uczęszczają na nią dziesiątki milionów Polaków w każda niedzielę w Polsce i a także w dni powszednie. W niedzielę jest co …More
@VRS chce zabłysnąć:
Ciekawe ile Polska wygrała bitew, przed którymi odprawiano NOM. Wie ktoś?
------------------------------------------

Jeżeli nie wiesz, a pewnie nie wiesz, bo do kościoła nie chodzisz, w Polsce od 50 lat odprawiana jest Msza św. nazywana przez was NOM. Uczęszczają na nią dziesiątki milionów Polaków w każda niedzielę w Polsce i a także w dni powszednie. W niedzielę jest co najmniej 6 Mszy a w dzień powszedni 3.
Dlaczego krytycznie się wypowiadasz na temat Mszy św.? Jeżeli jesteś sekciarzem to uprawiaj swoje "nabożeństwa" a nie wyciągaj brudnych łap w kierunku naszej Mszy.