Clicks1.8K
m.rekinek
13

Bill Gates przekroczył cyfrowy rubikon.

Robert Bridge 8 kwietnia 2020 r (tłumacz google)

Powtarzającym się tematem wśród teoretyków spiskowych jest to, że elity tylko czekają na odpowiedni moment, aby wprowadzić technologię „znaku bestii”, aby zdalnie zidentyfikować i kontrolować każdego człowieka na planecie, tym samym zamykając plany dotyczące jednego rządu światowego . A ponieważ wielu ludzi chce zrobić wszystko, aby wrócić do poczucia normalności, te obawy wydają się być bardziej uzasadnione z każdym dniem.

W Księdze Objawienia [13: 16-17] znajduje się fragment, który przyciągnął wyobraźnię wierzących i niewierzących na przestrzeni wieków, a być może nigdy bardziej niż teraz: „On powoduje wszystko, zarówno małe, jak i wielkie, bogaci i biedni, wolni i niewolni, aby otrzymać znak w prawej ręce lub na czołach: I aby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać, z wyjątkiem tego, który miał znak… ”

Czy był pierwszym teoretykiem spisków w historii Jana z Patmos, czy też po prostu oddajemy się dzisiaj przypadkowi samospełniającej się przepowiedni? Cokolwiek by nie było, wiele osób prawdopodobnie miałoby poważne zastrzeżenia do bycia oznakowanym kodem identyfikacyjnym, nawet gdyby nigdy nie było wspomniane w Piśmie Świętym. Ale to z pewnością nie powstrzymało Billa Gatesa, założyciela Microsoftu, który od lat ostrzega przed globalną pandemią, od narzucenia nam takich kontrowersyjnych technologii.

We wrześniu 2019 r., Zaledwie trzy miesiące przed pojawieniem się koronawirusa w Chinach, ID2020, firma biometryczna z San Francisco, która zalicza Microsoft do jednego z jej członków założycieli, po cichu ogłosiła, że podejmuje nowy projekt, który obejmuje „badanie wielu biometrycznych technologie identyfikacji niemowląt ”oparte na„ immunizacji niemowląt ”i wykorzystujące tylko„ najbardziej skuteczne podejścia ”.

Dla każdego, kto zastanawia się, jak może wyglądać jedno z tych „najbardziej udanych podejść”, zastanów się nad jednym z najlepszych pretendentów do zamówienia. Naukowcy z Massachusetts Institute of Technology (MIT) opracowali w zasadzie hi-tech „tatuaż”, który przechowuje dane pod niewidzialnym barwnikiem pod skórą. „Znak” zostałby dostarczony wraz ze szczepionką, najprawdopodobniej podaną przez Gavi , globalną agencję szczepionek, która również podlega parasolowi Fundacji Billa i Melindy Gatesów.

„Naukowcy wykazali, że ich nowy barwnik, który składa się z nanokryształów zwanych kropkami kwantowymi… emituje światło bliskiej podczerwieni, które może zostać wykryte przez specjalnie wyposażony smartfon”, donosi MIT News.

A jeśli czytelnik przewinie na sam dół artykułu, przekona się, że to badanie zostało sfinansowane przede wszystkim przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Dziś, gdy globalna gospodarka usługowa została zamknięta, aby zapobiec gromadzeniu się dużych grup zakaźnych ludzi, łatwiej jest wyobrazić sobie dzień, w którym ludzie będą musieli skanować swój „tatuaż” identyfikatora w podczerwieni w celu uzyskania dostępu do dowolnej liczby publicznych miejsc. Stamtąd potrzeba niewiele wyobraźni, aby zobaczyć, że ta sama nanotechnologia śledząca jest szeroko stosowana w światowej gospodarce, gdzie można ją wykorzystać do wyeliminowania wykorzystywania brudnych pieniędzy. W końcu, jeśli worki wielokrotnego użytku są zakazane w związku z paniką-demonią koronawirusa, dlaczego gotówka wielokrotnego użytku powinna uzyskać specjalne traktowanie?

Analityk geopolityczny Pepe Escobar, pisząc na początku tego miesiąca na tych stronach, przedstawił przekonujący argument, że koronawirus, który prowadzi świat w kierunku nowej wielkiej depresji, jest „wykorzystywany jako osłona przed pojawieniem się nowego, cyfrowego systemu finansowego wraz z wymuszoną szczepionką z nanochipem, tworząc pełną, indywidualną, cyfrową tożsamość.

Jako jeden z możliwych scenariuszy na przyszłość Escobar wyobrażał sobie „klastry inteligentnych miast połączone sztuczną inteligencją, z ludźmi monitorowanymi w pełnym wymiarze godzin i należycie mikroukładami, które robią to, czego potrzebują, dzięki ujednoliconej walucie cyfrowej…”

Te obawy nabrały większego znaczenia, gdy Bill Gates usiadł w weekend na zapierającej dech w piersiach rozmowie z CBS dziś rano. Gates powiedział gospodarzowi Anthony'emu Masonowi, że masowe spotkania mogą być zabronione w wieku koronawirusa, chyba że i dopóki nie zostanie wprowadzony program szczepień na szeroką skalę.

„Jak wygląda„ otwarcie ”- zapytał retorycznie Gates, zanim istotnie zmienił cały społeczny i kulturowy skład Stanów Zjednoczonych. „Które działania, takie jak szkoły, przynoszą taką korzyść i mogą być wykonane w taki sposób, że ryzyko przeniesienia jest bardzo niskie, a które działania, takie jak masowe spotkania, w pewnym sensie są bardziej opcjonalne. I dopóki nie zostaniesz powszechnie zaszczepiony, te [działania] mogą w ogóle nie wrócić ”[Wywiad można obejrzeć w całości tutaj ].

Według Gatesa wszystko, co można by zdefiniować jako „masowe zgromadzenie” - od widzów zapakowanych na stadionie na imprezę sportową po protestujących na ulicy w demonstracji - byłoby uważane za akt nieposłuszeństwa obywatelskiego bez szczepionki. Nic dziwnego, że Gates wybrał koncepcję „masowego zgromadzenia”, aby złapać nas wszystkich, bo czym jest współczesne społeczeństwo demokratyczne, jeśli nie jedno wielkie wydarzenie masowe po drugim? Rzeczywiście, ponieważ nikt nie będzie chciał przegapić kolejnego wielkiego wydarzenia, takiego jak Super Bowl lub Comic-Con, lub, nie daj Boże, Eurowizja, miliony ludzi, jak można przewidzieć, ustawią się w promieniu wielu kilometrów, aby uzyskać szczepienie obsługiwane przez Microsoft, nawet jeśli zawiera technologie śledzenia.

Wszystko to wydaje się czystym szaleństwem, gdy się pamięta, że istnieją inne możliwości pokonania koronawirusa niż obowiązkowy globalny reżim szczepień.

W zeszłym miesiącu dr Anthony Fauci, dyrektor ds. Alergii i chorób zakaźnych, powiedział podkomisji senackiej, że ponad 80 procent osób zarażonych koronawirusem „spontanicznie wraca do zdrowia” bez jakiejkolwiek interwencji medycznej. To sprawia, że zastanawiasz się, dlaczego globalna blokada została zaprojektowana dla wszystkich, a nie tylko dla chorych i starszych. Tymczasem lek hydroksychlorochina, który został lekceważony w mediach, mimo że został nazwany najbardziej skutecznym leczeniem koronawirusowym wśród lekarzy w dużej ankiecie, zaczyna nabierać świeżego wyglądu.

Właśnie w tym tygodniu, podążając za przykładem Nevady, Michigan właśnie zmieniło kurs i jest teraz drugim stanem demokratycznym, które zażądało leku przeciwmalarycznego od administracji Trumpa.

Wygląda więc na to, że wyruszamy na wyścigi, aby zobaczyć, jaka będzie zatwierdzona metoda walki z globalną pandemią - pospiesznie opracowana szczepionka, która może faktycznie pogorszyć skutki choroby u tych, którzy ją zarażają, lub już udowodniona, że jest niedrogi lek hydroksychlorochina.

Jeśli zwycięzca okaże się globalną szczepionką, być może zawierającą nanotechnologię identyfikacyjną, nie oczekuj, że bogaci będą w kolejce z dziećmi jako pierwsi. W 2015 r. American Journal of Public Heath przeprowadził ankietę wśród około 6 200 szkół w Kalifornii - epicentrum badań biometrycznych ID - i stwierdził, że zwolnienia ze szczepionek były dwukrotnie częstsze wśród przedszkolaków zapisanych do prywatnych instytucji.

Wygląda na to, że elity mocno stawiają na opracowanie szczepionki śledzącej tożsamość, która zgromadziłaby wszystkie rasy i instytucje pod jednym wielkim, szczęśliwym dachem, ale najwyraźniej nadal będą żyć w swoim odgrodzonym sąsiedztwie w tym jednym rządzie światowym. To, czy otrzymają „specjalną przepustkę” po otrzymaniu znaku nowej ery, to kolejne pytanie.

www.strategic-culture.org
woj_tek shares this
1.8K
m.rekinek
Ujawniamy: 18-10-2019 roku, miesiąc przed wybuchem pandemii, odbyło się szkolenie pandemiczne Billa Gates’a, dla osób z grona ścisłej globalnej elity.

Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów zorganizowało 18 października 2019 roku w Nowym Jorku wydarzenie określone mianem „201”, będące ćwiczeniem …More
Ujawniamy: 18-10-2019 roku, miesiąc przed wybuchem pandemii, odbyło się szkolenie pandemiczne Billa Gates’a, dla osób z grona ścisłej globalnej elity.

Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów zorganizowało 18 października 2019 roku w Nowym Jorku wydarzenie określone mianem „201”, będące ćwiczeniem pandemicznym i obejmujące osoby z wysokiego szczebla. A zatem miesiąc przed wybuchem globalnej pandemii, której źródło ulokowano w Chinach.

W ćwiczeniu zilustrowano obszary, w których partnerstwa publiczno-prywatne będą konieczne w reakcji na poważną pandemię w celu zmniejszenia skutków gospodarczych i społecznych na dużą skalę. Bill Gates był gospodarzem tego spotkania, które de facto odbyło się za zamkniętymi drzwiami, a jego adresatami była ścisła globalna elita. Reasumując, ćwiczenia pandemiczne, pod przewodnictwem Billa Gates’a „przypadkowo” miały miejsce kilkadziesiąt dni przed tym jak tysiące osób na całym świecie już nie żyło w związku z pandemią Covid-19.

Drodzy Czytelnicy w taki sposób witamy w Nowym Porządku Świata. Ponad to, wszyscy, którzy wzięli udział w wydarzeniu „201” otrzymali uroczą pluszową zabawkę obrazującą koronawirus COVID-19, tę, którą zamieszczamy na zdjęciu poniżej. Fakt, że sam Bill Gates był gospodarzem tego wydarzenia, nie zaskakuje nikogo, kto jest, chociaż trochę zorientowany w kwestii New World order. Pamiętajmy, że proces depopulacji to jedna z podstaw powołania nowego ładu globalnego.

Z kolei sama geneza działalności Billa Gates’a w kwestii medycznej jest pokrótce następująca: w 1999 roku Gates przekazał Centrum Zdrowia Johns Hopkins ponad 20 milionów dolarów na założenie skrzydła szpitala, w którym narodziła się Fundacja rodziny Gates’ów. Oficjalnie celem fundacji była współpraca z dużymi firmami farmaceutycznymi w celu stworzenia szczepionek dla mas w biednych krajach trzeciego świata. De facto niema jedzenia czy wody dla dzieci z Afryki, ale za to szczepionki od Billa Gates’a otrzyma każde Afrykańskie dziecko, od taka niewinna zależność.

Przez lata obserwowaliśmy, jak założyciel Microsoftu, Bill Gates, który przeszedł na emeryturę, wykorzystuje swoje miliardy, by oferować „bezpłatne szczepienia” ludziom w krajach trzeciego świata. Teraz Bill został partnerem innej firmy, która nazywa się Sojusz ID2020, a jej celem jest nadanie każdemu człowiekowi na Ziemi cyfrowego identyfikatora. Jak planują dokonać tego wyczynu? Łącząc obowiązkowe szczepienia z wszczepialnymi mikroczipami.

Powróćmy jednak do wydarzenia „201”, o którym to informowało na swojej stronie Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins. Jest to istotna informacja, gdyż to sama organizacja oficjalnie oświadcza, że do tego typu eventu dojdzie w październiku 2019 roku.

Na koniec warto odnotować jeszcze jeden aspekt, otóż w ostatnich latach na świecie obserwuje się rosnącą liczbę epidemii, których liczba wynosi około 200 rocznie. Wydarzenia te narastają i są szkodliwe dla zdrowia, gospodarki i społeczeństwa. Eksperci są zgodni, że to tylko kwestia czasu, zanim jedna z tych epidemii stanie się globalna z potencjalnie katastrofalnymi konsekwencjami. Zatem raz jeszcze, dlaczego Bill Gates i przyjaciele zebrali 4,3 miliarda dolarów, aby zaszczepić 80 milionów dzieci w krajach Trzeciego Świata?

Priorytetem powinno być zniwelowanie niewystarczającego zaopatrzenia w żywność i czystą wodę pitną. Co dobrego ma zdrowy układ odpornościowy, jeśli umrzesz z głodu lub zostaniesz otruty wodą? Prawdziwy program działań polega na realizacji Agendy Sterylizacyjnej, realizowanej po przez szczepienia, które zapobiegną posiadaniu dzieci w przyszłości populacji na przykład Afryki. Naprawdę wcale nie chodzi tutaj o ochronę zdrowia. Chodzi o kontrolowanie populacji.

globalne-archiwum.pl/ujawniamy-18-10…
bielas
BOSAK 2020, Bosak, Karina normalna rodzina !