Lekár Andrej Janco šokuje: Očkovať sa nedám! Toto nie je vakcinácia, ale skôr génová terapia.

Prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov Andrej Janco sa nechať zočkovať proti koronavírusu nemieni. zdroj YouTube (@Politika na Slovensku)

Mnohí Slováci prehodnotili svoj postoj k očkovaniu proti koronavírusu a ich záujem oň pomaly opadá. Niektorí, ako doktor Andrej Janco, sú však od začiatku proti nemu. Vysvetľuje to aj vo videu, ktoré na sociálnej sieti zverejnil Rastislav Ilčík.

Rastislav Ilčík sa zhoduje s myšlienkami doktora Janca a v statuse uvádza, že lekár by mal chodiť priamo do diskusií o vakcínach s odborníkmi a poskytovať aj iné, komplexnejšie informácie ako tie, ktoré nám poskytujú prívrženci očkovania. „Bol by dobrý na vyvážené diskusie,“ píše v statuse Ilčík.

V Nemecku už zomrelo v súvislosti s očkovaním asi tritisíc ľudí

Video, ktoré zverejnil na sociálnej sieti je z relácie televízie TA3 Téma dňa. V jeho úvode sa moderátor doktora Janča spýtal, či je ešte stále odporcom očkovania, a či ho ešte stále odmieta. „Samozrejme, nemám dôvod to meniť svoj názor. Dospel som k nemu na základe poznatkov, pretože o tejto téme zo svojej praxe niečo viem. A práve preto, že som si aj o imunológii niečo naštudoval odmietam očkovanie ďalej,“ hovorí v úvode prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov, ktorý sa venuje celý život liečeniu infekčných chorôb a atestovaný je z imunologickej témy. „Keby to bola v pravom zmysle slova vakcína, tak to by bola iná vec, ale ono sa to podobá skôr na génovú terapiu ako na nejakú vakcináciu. Ak by sme to chceli nazvať vakcínou, tak by sme museli zmeniť definíciu vakcíny,“ dodáva doktor Janco.

„Tu nejde o nejaké percento zavakcinovaných ľudí, ale cieľom je potlačiť epidémiu, potlačiť veľmi nebezpečný vírus. Tu ale ide aj o zodpovednosť toho kto to indikuje, kto to urobí a čo s tým pacientom bude ďalej. Či ho vystavujeme nejakým aktuálnym akútnym komplikáciám, alebo chronickým komplikáciám. To sú všetko veci, ktoré treba zvážiť,“ upozorňuje Jančo, podľa ktorého nemecké úrady jasne povedali, že u nich zomrelo v súvislosti s očkovaním asi tritisíc ľudí. „V našich médiách nikde nepadla jediná zmienka o tom, že by po vakcinácii bolo v prepočte zomrelo nejakých 270 Slovákov, a vôbec sa nehovorí o tom, koľko komplikácií to spôsobuje,“ pridáva skúsený lekár.

To, čo sa stalo s medicínskou a lekárskou etikou je katastrofa

Keďže ľudia vedia, že je proti bezhlavému očkovaniu, tak mu ľudia posielajú ľudí s komplikáciami, ktoré u nikoho nie sú priznané v súvislosti s očkovaním. „Prečo?“ pýta sa Jančo, podľa ktorého je vakcína to, že zbaví vírusu vyvolať chorobu, ale nezbaví ho schopnosti vyvolať imunitnú odpoveď. „Jedna vec je to, čo chcete vidieť a druhá je, či chcete vidieť aj pravdu. A mám taký dojem, že pravda sa nám v tejto súvislosti nechce vidieť,“ šokuje doktor Janco. „Okrem toho po prvej vakcinácii sa asi u 20 až 25% ľudí vôbec nevytvoria protilátky, ale percento narastá až po druhej dávke. Lenže, dáte niekomu vakcínu, urobíte mu slobodu a on nakazí ďalších ľudí. Keby sa tieto veci pacientovi vysvetlili a keby bol niekto, kto za to zoberie zodpovednosť, lebo keď podpisujete informovaný súhlas s vakcínou, tak pacient na seba prakticky preberá celú zodpovednosť. Preto si môžu dovoľovať hoci aj lekárnici navrhovať a hovoriť o nejakých zručnostiach. A kde je zodpovednosť za to, keď sa pacientovi niečo stane,“ pýta sa Janco.


„Je jasné, že nemusí byť zodpovednosť pokiaľ poprieme akúkoľvek súvislosť všetkého, čo sa po vakcinácii stane,“ pridáva lekár, podľa ktorého je to veľmi citlivá vec, ktorej sme mali venovať oveľa viac. To, čo sa stalo s medicínskou a lekárskou etikou je katastrofa, pretože stále viac podlieha politickým tlakom,“ neprestáva šokovať Jančo. „Zaočkovať sa nedám, pretože nemám dôvod aby som bol presvedčený, že vakcína je bezpečná. Naopak, začína sa hovoriť o tom, že práve v súvislosti s vakcínami sa objavujú nové varianty ochorenia,“ vypúšťa Andrej Janco na samý záver doslova bombu.

Doktor Lakota varuje: Očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19 je potrebné okamžite zastaviť!

Vedec Ján Lakota tvrdí, že očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19 je potrebné okamžite zastaviť! Zdroj: screenshot ZVTV

Celý svet bojuje s koronavírusom už viac ako rok a pol, lenže zatiaľ to na veľké víťazstvo nad zákernou chorobou nevyzerá. A to napriek mohutnej vakcinácii za ostatné mesiace. Peter Lipták zverejnil status, v ktorom právnik Peter Weis priblížil veľmi zaujímavý názor doktora Jána Lakotu.

Slováci sa síce pustili s vervou do očkovania proti COVID-19, lenže teraz ale ich záujem opadá. Určite k tomu prispievajú aj protichodné názory a tvrdenia rozličných „expertov“, ktorí ale nie vždy hovoria k veci, a najmä nie pravdivo. Tvrdenia doktora Jána Lakotu z Virologického ústavu SAV, ktoré opísal právnik Peter Weis a v statuse zverejnil doktor Peter Lipták, ale môžu mnohým ľuďom otvoriť oči.

Ľudské bunky obsahujú enzým, ktorý je schopný prepísať RNA do DNA

Ján Lakota priznáva, že sa takmer polstoročie venuje svojej vedeckej kariére a bol presvedčený, že biológia a medicína sú úžasné a on sa doslova hrá pri odhaľovaní ich tajomstiev. „V biológii platí tzv, centrálna dogma: DNA sa prepisuje do RNA a RNA sa prepisuje do bielkovín. Táto dogma trochu „dostala“ na frak objavom enzýmu, ktorý sa nazýva reverzná transkripáza (RT). Tá je schopná prepísať RNA do DNA,“ uvádza v úvode Lakota, podľa ktorého je však reverzná transkripázaprítomná len u niektorých vírusov a u človeka jej prítomnosť nebola nikdy dokázaná.

„Teda dovtedy, kým sa na scéne neobjavil HIV a následne AIDS. Všetky reči o tom, že mRNA vakcín proti koronavírusu SARS-COV-19 sa môže prepísať do DNA človeka, som až do 17. júna považoval za, mierne povedané, nemiestne. Moje sebavedomé tvrdenie sa rozsypalo ako domček z kariet,“ priznáva Ján Lakota.

Názov „Discovery Shows Human Cells can Write RNA sequences into DNA“ (Objav ukazuje, že ľudské bunky môžu zapísať RNA sekvencie do DNA) ale Lakotovi doslova vyrazil dych. „Doktor Pomerantz so svojím tímom študoval veľmi neobyčajnú polymerázu, ktorá sa volá polymeráza theta (polymeráza θ (Polθ)). V sérii elegantných experimentov autori ukázali, že polymeráza θ bola schopná convertovať (prepísať) RNA „správy“, teda sekvencie do DNA. Urobila to rovnako dobre, ako reverzná transkriptáza vírusu HIV. Zároveň jej to šlo lepšie ako, keď „len duplikovala“ DNA do DNA,“ uvádza zložito doktor Lakota.

Vedec a virológ vzápätí vysvetľuje: „Inými slovami funkcia reverznej transkriptázy jej jednoducho „svedčí“ viac ako funkcia DNA polymerázy. Čo z toho vyplýva? Ľudské bunky jednoznačne, bez akýchkoľvek pochýb, obsahujú enzým, ktorý je schopný prepísať RNA do DNA. A? A očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19 je potrebné okamžite (najradšej so spätnou platnosťou) zastaviť,“ šokuje doktor Ján Lakota, ktorý na samý záver dodáva: „Nebezpečenstvo zabudovania vírusového proteínu do ľudského genómu je vo svetle súčasných vedeckých poznatkov reálne a vysoké.“

Advokát Weis: Vakcíny nie sú vakcínami, očkovanie je experiment, ide o vojnové zločiny.

Advokát Peter Weis / Fotokoláž HD (via self)

Vakcíny proti COVID-19 sa nachádzajú v tretej fáze testovania. Nazývať však tieto látky vakcínami je sporné. Je to skôr experimentálna génová terapia. Hovorí advokát Peter Weis v rozhovore pre Online magazín 40plus.sk

Testovanie bolo podľa Weisa plánované ako vedecký experiment. Existuje právny základ pre stíhanie zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov predstaviteľov exekutívy SR. Pokračuje advokát vo svojich veľmi odvážnych avšak odborných vyjadreniach v súvislosti s riešeniami pandemickej krízy, ktoré sú nám bežne ponúkané.

Weis verejnosti dlhodobo predostiera také riešenia a právne názory, ktoré sú takmer vždy v príkrom rozpore s bežne šíreným, ale faktologicky deravým pandemickým naratívom. Prináša skutočné kritické myslenie, odbornosť a zdravý rozum presne tam, kde by sme ho prirodzene čakali. Paradoxne však tam dnes najviac chýba.

Žiadna vakcína, ale experimentálna génová terapia

Peter Weis v rozhovore s Martinou Valachovou pre online magazín povedal, že vakcíny proti covid-19 sa aktuálne nachádzajú celosvetovo v tretej fáze testovania (podľa pravidiel FDA). Podľa neho existuje rozdiel v legislatívnom poňatí pojmu „vakcína“ na území Európskej únie. Forma však nemení obsah pojmu. To platí tak pre vedu, ako aj pre právo.

Preto nazývať tieto látky vakcínami je minimálne sporné. Nespĺňajú totiž základné legislatívne podmienky, aby mohli byť vôbec vakcínami nazývané. Marketingovo však pojem vakcína znie určite bezpečnejšie ako trebárs experimentálna génová terapia, ktorú by ste nechceli ani keby vám zaplatili. „Vakcína je sloboda“, znie určite lepšie ako naporíklad „Génová terapia oslobodzuje“, myslí si Weis.

PRÁVNIK WEIS ŠOKUJE: „VAKCÍNY“ KTORÝMI OČKUJÚ ĽUDÍ SÚ NEREGISTROVANÉ A IBA NA NÚDZOVÉ POUŽITIE! (VIDEO)


Celoplošné testovanie bolo plánované ako experiment a financované zahraničím

„Ľudia, ktorým sa tieto látky podávajú, sa zúčastňujú experimentu (fázy testovania látok a reportovania vedľajších účinkov) a situácia je z právneho pohľadu dosť podobná tej, ktorú sme zažili pri celoplošnom testovaní. To bolo evidentne plánované ako vedecký experiment, financované ako vedecký experiment zo zahraničia a ukončené publikovaním vedeckých prác v časopisoch medrXiv a Science. To znamená bolo dokončené ako vedecký experiment,“ uviedol v rozhovore advokát.

Toto je aj predmetom podania Iniciatívy advokátov za právny štát na Medzinárodný trestný súd (ICC) v Haagu. Podľa advokáta stav, v akom sa aktuálne svet nachádza aj z pohľadu práva, by sa asi najlepšie dal vyjadriť citátom Alberta Einsteina v znení: „Svet riadia tri veľké sily – ľudská hlúposť, strach a chamtivosť.“

Zdravotný apartheid a diskriminácia

V prípade podania na súd v Haagu, na ktorý sa obrátili aj Dáni a Nóri, verí, že šancu na úspech majú. V opačnom prípade by sa naň neobrátili. Aktuálne finalizujú ďalšiu časť podania. Spolu s ňou zašlú trestnému súdu množstvo konkrétnych rozpracovaných negatívnych prípadov, ktoré im nahlásili obyvatelia Slovenska. Je ich už viac ako sto a priebežne pribúdajú.

Prípady sa týkajú apartheidu na zdravotnom základe a diskriminácie skupiny občanov v rôznych situáciách (napr. zamedzenie vstupu do obchodov bez testu, prekročenie štátnej hranice, neposkytnutie základnej zdravotnej starostlivosti bez testu, ukončenie pracovných pomerov netestovaných a pod.). A to všetko napriek tomu, že testovanie bolo deklarované ako dobrovoľné. Fakticky však (pri neúčasti) bolo nepopierateľne sankcionované.

Sankcionovanú falošnú dobrovoľnosť nemožno nazvať inak ako právnou povinnosťou. Opäť sa teda dostávame k tomu, že zmena formy nezmení obsah. Aj Archimedes vedel, že ak meď natrieme zlatou farbou, nestáva sa celá tehlička zlatou, hovorí.

Organizované zločiny proti ľudskosti a vojnové zločiny

Ako ďalej dodáva, podanie do Haagu bolo krajným právnym riešením a v zásade sa mu dalo predísť. Stačilo, aby si slovenské orgány činné v trestnom konaní riadne plnili svoje zákonné povinnosti a zasiahli voči organizátorom akcie Spoločná zodpovednosť riadne a včas.

Práve nezasiahnutím sa iba rozšíril okruh podozrivých osôb a skutkov, čo viedlo k potrebe riešiť tento problém až na medzinárodnej úrovni. Vnútroštátna úroveň zlyhala a existujú indície, že zlyhanie malo organizovanú podobu a obzvlášť zavrhnutiahodné ciele.

Prvá časť podania sa týkala celoplošného testovania, ktoré podľa signatárov porušilo jednak Norimberský etický kódex, a tiež Oviedský dohovor, ktorými je Slovenská republika viazaná. Tým je, podľa nás, daný právny základ pre stíhanie zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov niektorých predstaviteľov exekutívy Slovenskej republiky a ďalších osôb, smerujúcich voči vlastnému obyvateľstvu.

Je tu vysoká pravdepodobnosť, že organizácia pomyselnej protiprávnej činnosti siaha aj mimo hranice Slovenskej republiky.

Dôkazy o existencii medzinárodného prvku dokladajú najmä precízne podania Dánov a Nórov.

Rozhovor má pokračovanie, stojí za to prečítať si ho celý a učiniť tak môžete TU.

Očkovanie proti covid-19 predstavuje väčšie riziko ako samotný vírus – Ján Lakota.
Public domain
Zuz S