Clicks1.3K
Terezie
4

Sharon Stoneová: Nepotřebujeme muže,abychom byly matky!

Sharon Stoneová

30. ledna 2007 | 09:30

Hollywoodská herečka Sharon Stoneová vyzývá ženy, aby se vzepřely mužům. V životě žen jsou prý nepotřební

Hollywoodská hvězda Sharon Stoneová je přesvědčena, že muži jsou v životě žen nepotřební. Vyzývá všechny příslušnice svého pohlaví, aby se vzepřely a staly se svobodnými matkami. Podle hvězdy Základního instinktu mohou ženy samy vychovat děti lépe než ve vztahu s mužem. "Nečekejte na muže, který by vám dal dítě, jděte do toho samy. A potom, kdyby ten pravý Princ Charismatický přece jen přišel, vejde a řekne: Ach, to je to, co hledám, rodina, která na mě čeká," prohlásila Sharon nedávno. Osmačtyřicetiletá herečka zkoušela štěstí v manželství již třikrát. Na počátku osmdesátých let byla krátce vdaná za Goerge Englunda, poté žila tři roky s Michaelem Greenburgem. Od roku 1987 do roku 1998 si užívala svobody a odmítala potřetí udělat tu samou chybu. Novinář Phil Bronstein ji přeci jen přesvědčil. Vydrželi spolu ale pouze do roku 2004. Spolu si adoptovali dnes sedmiletého chlapce Roana Josepha Bronsteina. Dodnes je Sharon svobodná a tvrdí, že už nikdy žádnému muži neuvěří. Chce však adoptovat další sirotky. Po Roanovi si nechala v květnu 2005 porodit dnes téměř dvouletého Lairda. Loni v červnu pak adoptovala dalšího syna Quinna.
Popel
No tak, ta žena je asi chudák. Muž ani bez ženy, ani žena bez muže. Jen se podívejte do tváří lidí, kteří to delší dobu zkouší sami. A děti potřebují oba rodiče.
Terezie
Viléme,ženy bez mužů nemohou existovat a naopak,naštěstí to nejvyšší Šéf dobře vymyslel a tyhle rozumy jsou snůškou hloupostí.
TULÁK
Sharon Stoneová mluv za sebe
Terezie
Né jo,a díky komu teda se těmi matkami stanou?!