Młodzież musi umieć zakładać prezerwatywę po pijanemu

Warszawski ratusz właśnie sfinansował akcję "Lets talk about sex", gdzie nastolatki uczyły się w weekend, jak zakładać prezerwatywy po pijanemu. Edyta Gogół, przedstawicielka organizatorów, skomentowała …More
Warszawski ratusz właśnie sfinansował akcję "Lets talk about sex", gdzie nastolatki uczyły się w weekend, jak zakładać prezerwatywy po pijanemu.
Edyta Gogół, przedstawicielka organizatorów, skomentowała akcję dla TVN mówiąć, że dla celów wychowawczych młodzieży nie podawano alkoholu. „Uczestnicy też nie są "pod wpływem". Mamy taką nadzieję.”, stwierdziła niepewnie.
Akcja "Lets talk about sex" miała charakter gry miejskiej na ulicach Warszawy. Uczestnicy, zwłaszcza młodzież gimnazjalna biegała z jednego punktu do drugiego, w których dowiadywali się o seksie.
W jednym z takich punktów można było się dowiedzieć jak pierwszy raz i przyjemnie założć prezerwatywę. I dalej jak założyć kondom jeśli się jest pod wpływem alkoholu.
Fronda.pl kieruje pytanie do organizatorów: czy następnym razem lewicowcy i antywychowawcy zaproponują młodzieży jak szybko i przyjemnie usunąć ciążę?
fronda.pl
radek1973
13 października to ostatni dzień pracy wałszawianki w łatuszu.
aniomax
Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie.
Łapmy za różańce puki czas
bpr
Warszawski ratusz okrył się hańbą.
Anja39
Ktoś kiedyś napisał Warszawa siedliskiem zła, i gdyby tak pokusic sie o zestawienie to zaiste coś jest na rzeczy 🙏
annaaurelia
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
paul0
Ludzie !
Kardynal Hlond powiedzial: "Jedyna bronia, ktorej Polska uzywajac odniesie zwyciestwo jest Rozaniec"
Zlapcie za te bron i proscie o oddalenie tego zla poki jest jeszcze czas.
pczyszczon
Panie Boże! Miej ten kraj w swojej opiece!