Bos016
8
Stop Ustawie 1846. Petycja.

Stop ustawie 1846 - stop zmuszaniu do szczepień! - Twoje Petycje

LICZBA PODPISÓW: 16079 Rządzący zapowiadali, że eksperymentalne szczepienia przeciwko COVID-19 nigdy nie będą obowiązkowe. Było to kłamstwo.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
wacula25wp.pl
Czy było to kłamstwo--Nie zmienia to jednak faktu, że trudno nie dostrzec korelacji pomiędzy tymi tragicznymi statystykami oraz szalejącym obecnie koronawirusem. W roku 2020 liczba zgonów także była bowiem bliska miliona. W Niemczech, podobnie jak w Polsce, problemem jest zresztą nie tylko COVID-19, ale także to, że wielu ludzi umiera z powodu odłożonych operacji i badań profilaktycznych, na co …More
Czy było to kłamstwo--Nie zmienia to jednak faktu, że trudno nie dostrzec korelacji pomiędzy tymi tragicznymi statystykami oraz szalejącym obecnie koronawirusem. W roku 2020 liczba zgonów także była bowiem bliska miliona. W Niemczech, podobnie jak w Polsce, problemem jest zresztą nie tylko COVID-19, ale także to, że wielu ludzi umiera z powodu odłożonych operacji i badań profilaktycznych, na co wpływ miała konieczność reorganizacji oddziałów szpitalnych, w celu przyjęcia pacjentów zakażonych SARS-CoV-2.
wacula25wp.pl
Nie dla depopulacji przez szcz Piszesz -[ to co wyprawia nasz, rząd i Niedzielski.]==Z pewnością to jest wina rządu-kacz-prezesa który nic nie robi żadnych kontroli
Artur Tomaszewski
Jestem za.
Jacek Narodowiec
Podpisane
Bos016
Szanowni Państwo Posłowie!

Piszę do Was z przypomnieniem, abyście nie zapomnieli komu jesteście zobowiązani służyć i dla kogo pracować. Głosując za przyjęciem ustawy z druku nr 1846 "o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19" przyłożycie rękę do łamania ludzkich sumień. Do odebrania własnym obywatelom wolności. I to w …
More
Szanowni Państwo Posłowie!

Piszę do Was z przypomnieniem, abyście nie zapomnieli komu jesteście zobowiązani służyć i dla kogo pracować. Głosując za przyjęciem ustawy z druku nr 1846 "o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19" przyłożycie rękę do łamania ludzkich sumień. Do odebrania własnym obywatelom wolności. I to w imię czego?

W imię wielkiego biznesu medycznego, a także najbardziej krwawej jego części - przemysłu aborcyjnego.

Wszystkie szczepionki na Covid – Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson, Astra Zeneca, jak i mająca się pojawić w Polsce Novavax – na którymś etapie produkcji lub testów korzystały ze zbrodni aborcji.

Ludzie nie chcą ich brać, ale Wy za nasze pieniądze (i bez naszej zgody!) kupiliście miliony dawek szczepionek, a teraz zmuszacie Polaków, aby je przyjmowali. Ci, którzy się szczepią, najczęściej mówią, że robią to, bo potrzebują certyfikatu, prawie nikt nie mówi, że robi to dla własnego zdrowia.

Zakończcie ten gwałt na ludzkich sumieniach, szczególnie, że COVID można skutecznie leczyć, o ile to leczenie nie będzie blokowane (np. poprzez blokowanie dostępu do amantadyny).

Ta ustawa jest we wszystkich aspektach szkodliwa i powinna zostać odrzucona w całości.

Podczas zbliżających się wyborów będę o tym pamiętać, jak zachowaliście się w tej sprawie.

Z wyrazami szacunku,
Bos016
Podpisane.