CÓRKA MARYI
11951

JEZUS: Moje Słowo nie może zostać zmienione i każdy człowiek, który weźmie Moje Słowo i je zbezcześci, będzie cierpiał wieczne potępienie

JESUS: My Word can never be changed and any man who takes My Word and defiles it will suffer eternal punishment

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 27 października 2013 roku, godz. 23.30

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy Mój Kościół będzie otwarcie wychwalany przez dumny i świecki świat, wiedzcie, że dwa oddzielne podmioty są już bliskie połączenia się w jedno. Gdy Mój Kościół obejmuje świecki świat, staje się przez to politycznie motywowany i szuka uznania w świecie polityki i biznesu, to wiedzcie, że nigdy nie popierałbym takich działań.

Mój Kościół został zbudowany na Moim Słowie. Mój Kościół został zbudowany na Prawdzie i nic oprócz Prawdy nie powinno płynąć z jego ust. Gdy Mój Kościół wypowiada się, z Mojego upoważnienia, przeciwko grzechowi, to zawsze będzie doznawał krytyki, ponieważ człowiek zawsze będzie bronił grzechu. Grzech czyni jego życie bardziej znośnym dla niego i innych, dlatego usilnie będzie się starał głosić, że piekło jest nonsensem.

Kiedy Mój Kościół mówi tylko o tym świecie, jego nieszczęściach, problemach, cierpieniu człowieka, a nie głosi Słowa Bożego, oddziela się ode Mnie. Tylko ci w Kościele, którzy pozostają wierni temu, czego ich uczyłem, mogą naprawdę powiedzieć, że należą do Mojego Kościoła. Mój Kościół składa się tylko z tych, którzy mówią Prawdę.

Gdy ci z Mojego Kościoła odrzucają Mnie, Jezusa Chrystusa, oznacza to, że duch zła wkroczył w ich obszar. Jestem wypychany z Mojego Kościoła. Nie jestem już czczony tak, jak kiedyś. Moje własne Słowa nie są już wykorzystywane do głoszenia Prawdy. One są przekręcane, by przyzwalać na słowa, czyny i działania, które nie pochodzą ode Mnie ani też nigdy nie będą ode Mnie pochodziły.

Moje Słowo nie może zostać zmienione i każdy człowiek, który weźmie Moje Słowo i je zbezcześci, będzie cierpiał wieczne potępienie.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…-i-nic-oprocz-prawdy-nie-powinno-plynac-z-jego-ust
CÓRKA MARYI
"Kiedy Mój Kościół mówi tylko o tym świecie, jego nieszczęściach, problemach, cierpieniu człowieka, a nie głosi Słowa Bożego, oddziela się ode Mnie. Tylko ci w Kościele, którzy pozostają wierni temu, czego ich uczyłem, mogą naprawdę powiedzieć, że należą do Mojego Kościoła. Mój Kościół składa się tylko z tych, którzy mówią Prawdę."