Clicks304
Caesar
4

Pouť ke hrobu císařovny Zity 2019

Spolek Císařovna Zita i tento rok pořádá pouť do Vídně ke hrobu poslední rakouské císařovny, Zity. Letos se uskuteční 16. března.
Program
12.30 – asistovaná Mše sv. v kapucínském kostele
18.00 – pobožnost v kapucínské kryptě u hrobu poslední české a uherské královny a rakouské císařovny, Boží služebnice Zity.
Celebrantem bude jako v minulých letech P. Jakub Zentner FSSP, zpěvem Mši sv. doprovodí Husovický okrašlovací spolek pěvecký. Před Mší sv. bude příležitost ke svaté zpovědi. V odpoledních hodinách mezi Mší sv. a pobožností nabídneme zájemcům společnou prohlídku některé vídeňské památky.
Doprava
Stejně jako v minulých letech nabízíme poutníkům společnou dopravu autobusem s nástupními místy v Rosicích, Brně a Mikulově. Odjezd z Rosic v 8.30, z Brna v 9.00, z Mikulova v 9.45, předpokládaná cena dopravy je 350,- Kč za osobu. Odjezd z Vídně po pobožnosti bude ve 20.00 po stejné trase, případně se bude jeden autobus vracet již v 17.00 jako v minulých letech, bude-li o dřívější návrat dostatečný zájem.

Přihlášky s uvedením jmen všech přihlašovaných účastníků, telefonického kontaktu (u společně cestující skupiny alespoň na jednoho člena) a upřednostňovaného času odjezdu z Vídně prosím posílejte na e-mailovou adresu cisarovnazita@seznam.cz Přihlášení účastníci pak obdrží další informace.
www.duseahvezdy.cz/…/pout-ke-hrobu-c…

Anton Čulen
Historik F. Vnuk: Ako by nám milo padlo, keby aj dnešní otcovia biskupi nasledovali príklad svojich predchodcov a povstali na adresu ohováračov i nactiutŕhačov v súčasnej ofenzívnej kampani proti Dr. Tisovi
apredsasatoci
16.3. treba ist volit.
Caesar
Treba.
apredsasatoci
@Caesar poriadne treba! nie ten bodliak haRABINa! 🚬