coliber
71.2K
„Należy zakładać maseczki, należy zasłaniać nos i usta i tutaj wyraźnie należy podkreślić, iż nie ma czegoś takiego jak przeciwwskazania medyczne do zasłaniania nosa i ust. Nawet jak ktoś ma ciężką niewydolność oddechową, to po pierwsze zwykle nie chodzi do sklepów czy do autobusu, a zawsze może założyć przyłbicę, więc tutaj naprawdę nie ma wymówek” – zaznaczył Szumowski.
radiomaryja.pl

Min. Ł. Szumowski: Nie ma czegoś takiego, jak przeciwwskazania medyczne do zasłaniania nosa i ust

Minister zdrowia Łukasz Szumowski przypomniał w piątek o obowiązku zasłaniania nosa i ust – maseczką …
Miles Christi +
Szumowski jest kardiologiem, więc się zna...
Weronika-S.
@Elkam Jeżeli ci nerwy szwankują i głowa cię boli, co widać po twoich wpisach do mnie, to podejrzewam, że to też pierwsze objawy koronawirusa.
Weronika-S.
Sposób myślenia @Elkam godny przedszkolaka, nie obrażając tych milusińskich.
Weronika-S.
Dla mnie jest wstrętną ta fascynacja koronawirusem, a chodzi mi o wiadomego ELkama. Człowieku ciesz się życiem, a nie fascynuj się epidemią, której nie ma.
Miles Christi +
To niech nam rozdają przyłbice. Ja poproszę Panie Ministrze, bo w maseczce niestety się duszę. A w aptece usłyszałem żeby sobie na Allegro zamówić.
BAH
Weronika-S.
A ja pytam, kto z kogo robi głupiego. Minister z siebie czy minister robi głupich z ludzi czy, o zgrozo, z samego Stwórcy, który dał nam powietrze, płuca, usta i nos do oddychania, abyśmy mogli żyć. A ty @coliber w tym współuczestniczysz i RM firmuje takie bzdury. Poza tym to nie są maseczki, tylko wulgarne, prymitywne maski. Maseczki były balowe i nie zasłaniały nosa ani ust.