Americký portál cituje Putinovu kritiku ultraliberálneho svetového poriadku a transgenderový satanizmus

3. októbra 2022

Ilustračné foto: patriarcha Kirill a V. Putin. Zdroj: nationalfile

Ruský prezident povedal svojim ľuďom presne to, čo je v stávke v ich boji proti „svetovému poriadku“ podporovanému Sorosom

Ruský prezident Vladimir Putin sa vyjadril proti krajne ľavicovému (ultralibrálnemu) svetovému poriadku, ktorý vedie LGBT grooming a transgender mrzačenie detí, pričom ich ciele nazval „priamym satanizmom“ v prejave, ktorý tento týždeň predniesol ruskému ľudu, všíma si americký konzervatívny portál National File.

Kolonialistický“ ľavicový svetový poriadok, povedal Putin, je „odsúdený na zánik“ vďaka zámernému ničeniu „tradičných hodnôt“ na celom svete.

V rozhovore so skupinou ruských zákonodarcov, guvernérov a náboženských vodcov v Kremli sa Putin postavil za kresťanskú tradíciu a základnú ľudskú povahu, zdôrazňuje portál. Prirodzene, západná korporátna tlač okamžite zosmiešnila Putinov prejav a dokonca aj v správach, ktoré ho citujú, odmietla preložiť väčšinu jeho obsahu verejnosti.

Putin v rozhovore so „všetkými občanmi Ruska“ odpálil krajne liberálny svetový poriadok, ktorý je na čele transgender mrzačenia a gay groomingu detí v západnom svete.

Putin tiež poznamenal, že si uvedomuje, že sa to deje proti vôli väčšiny západných národov, ktoré teraz žijú na milosť a nemilosť krajne ľavicových, pochybne zvolených vlád.

„Chcem osloviť všetkých občanov krajiny – nielen tých kolegov, ktorí sú v sále – všetkých občanov Ruska,“ povedal Putin. „Chceme mať tu, v našej krajine, v Rusku rodiča číslo jeden, číslo dva, číslo tri namiesto mamy a otca – rozišli sa tam?“ spýtal sa.

Naozaj chceme, aby sa na deti v našich školách už od základných ročníkov vnucovali zvrátenosti, ktoré vedú k degradácii a zániku? Nechať do nich vtĺcť, že okrem žien a mužov existujú aj iné údajné pohlavia, a ponúknuť im operáciu na zmenu pohlavia?

Putin pokračoval a priamo poukázal na problémový americký vzdelávací systém, ktorý sa stal základom v boji proti kultúrnemu marxizmu a LGBT lobby.

Agenda krajnej ľavice je satanská

„Chceme toto všetko pre našu krajinu a naše deti? Pre nás je toto všetko neprijateľné, máme inú budúcnosť, našu vlastnú budúcnosť,“ vyhlásil ruský prezident predtým, ako nasmeroval vieru a tradičné hodnoty a označil agendu krajnej ľavice za satanskú.

Takéto úplné popretie človeka, zvrhnutie viery a tradičných hodnôt, potláčanie slobody nadobúdajúce črty ‚obráteného náboženstva‘ – vysloveného satanizmu. V Kázni na vrchu Ježiš Kristus odsudzujúc falošných prorokov hovorí: Podľa ovocia ich poznáte. A tieto jedovaté plody sú už ľuďom zrejmé – nielen u nás, vo všetkých krajinách, vrátane mnohých ľudí na samom Západe

povedal Putin.

Vladimir Putin predniesol svoj prejav k ľudu svojho národa v piatok, keď sa ruské sily pripravovali na dokončenie anexie regiónu Donbas. Donbas, centrum diania na Ukrajine, pôvodne hlasoval za odchod z tejto krajiny v roku 2014 po revolúcii financovanej Sorosom, ktorá zvrhla zvolenú vládu.

V referendách, ktoré sa konali minulý týždeň, obyvatelia Donbasu, ktorí si dlhodobo vyznávajú ruskú etnickú a národnú identitu napriek tomu, že si ich územie nárokuje Ukrajina, odhlasovali oficiálne pripojenie k Rusku.

Situácia v Donbase bola hlavným katalyzátorom vojny na Ukrajine, keďže Západom podporovaná ukrajinská vláda vedie vojnu proti proruským separatistom v Donbase už takmer desať rokov.

„Všetko, čo počujeme zo všetkých strán, je, že Západ stojí za poriadkom založeným na pravidlách,“ povedal Putin a odpálil krajne ľavicový „svetový poriadok založený na pravidlách“ do srdca globalistického hnutia.

„Odkiaľ prišli? Kto vôbec videl tieto pravidlá? Kto súhlasil? Počúvajte, toto je len nejaký nezmysel, čistý podvod, dvojité alebo už trojité štandardy! Je určený len pre bláznov,“ vybral citácie Putina z prejavu portál National file.

-red2-

skspravy.sk
forthetruth333
v Prvom rade Slovensko(aj iné národy) potrebuje Návrat k BOHU,,,,!!!,,
hajaj búvaj ovečky
Ktorákoľvek iná strana ako naša vlastná je zlá. Slovensko v prvom rade potrebuje suverenitu na vlastnom území. Len potom sa môže začať správne rozhodovať. Žiadni poskokovia Západu alebo Východu to za slovákov nedokážu.
Metod
Gosudar, Sláva Rossiji!
Andrea Top
A čo ďalej ? Zase sme na zlej strane. Správa a čo ďalej ?
Marieta Ria
Dala som tu aj jednu podnetnú kázeň... Mobilizácia armády (Máriinej) - Hertník 1.10.2022 aj tam je veľa povedaného, ako sa máme zachovať v týchto časoch... nielen myslieť na zásoby jedla (nehovorím, že netreba mať nejakú zásobu na čas núdze a ostať úplne bez ničoho, bez zabezpečenia nejakého zdroja tepla, či plynu), ale predovšetkým sa modliť a veriť Bohu. To je najpodstatnejšie. Denno-…More
Dala som tu aj jednu podnetnú kázeň... Mobilizácia armády (Máriinej) - Hertník 1.10.2022 aj tam je veľa povedaného, ako sa máme zachovať v týchto časoch... nielen myslieť na zásoby jedla (nehovorím, že netreba mať nejakú zásobu na čas núdze a ostať úplne bez ničoho, bez zabezpečenia nejakého zdroja tepla, či plynu), ale predovšetkým sa modliť a veriť Bohu. To je najpodstatnejšie. Denno-denné umáranie sa nad tým, čo príde a môže prísť... Byť pripravený, ale nežiť len v strachu a nenávisti, ľutovaní sa, kto všetko ma nechápe. Každý má slobodnú vôľu a rozum, ktorými nás Všemohúci Boh obdaroval. Nesmieme skočiť na vlnu beznádeje a v nej sa topiť... Pán Boh nám vie naložiť veľa, ale dá aj silu to uniesť - to je moja skúsenosť. Vždy mi pomohol, keď som nevedela, či a ako to zvládnem. Takže nie len škrípať zubami, akí sú všetci okolo zlí a nechápu ma, ale viac dôverovať...
Viem, že chceš pomáhať... ale nemôžeš každého odsudzovať, keď nenaskočí na Tvoju predstavu. Myslím to v dobrom a tak to aj ber!
Andrea Top
Ale samozrejme, že sa nedá žiť iba v strachu. Každodenný život ide ďalej. Ale to neprišlo odrazu to sa dalo čakať a treba myslieť na zadné vrátka, aspoň trošku. Myslím, že v danej situácii to už zašlo tak ďaleko, že sa už iné nedá robiť. Niet ľudí.