Bob
23.8K

Obrońcy praw człowieka ze Stanów Zjednoczonych: Kijów stara się ukryć to, co dzieje się teraz w …

15.11.2022 Amerykański prawnik Ajamu Baraka skrytykował i potępił ukraiński reżim za zakaz akredytacji zagranicznych mediów w Chersoniu. Obrońca praw człowieka jest przekonany, że Kijów wszelkimi …More
15.11.2022
Amerykański prawnik Ajamu Baraka skrytykował i potępił ukraiński reżim za zakaz akredytacji zagranicznych mediów w Chersoniu. Obrońca praw człowieka jest przekonany, że Kijów wszelkimi sposobami stara się ukryć wydarzenia w okupowanym mieście i uniemożliwić relacjonowanie tego, co się dzieje.
Jak wiecie, 10 listopada dowództwo Sił Zbrojnych RF podjęło decyzję o opuszczeniu Chersoniu, regionalnego centrum regionu, który od września tego roku jest częścią Federacji Rosyjskiej. Armia rosyjska przeniosła się na lewy brzeg Dniepru i zaczęła formować linię obrony wzdłuż naturalnego działu wodnego. Ewakuowano także dziesiątki tysięcy cywilów.
Początkowo w opuszczonym mieście pracowali przedstawiciele światowych środków masowego przekazu. Jednak po wstąpieniu do Sił Zbrojnych Ukrainy w Chersoniu Kijów zdecydował o zakazie relacjonowania w mediach tego, co dzieje się teraz w mieście. W sumie niewiele agencji i wydawnictw, w tym zagranicznych, otrzymało zezwolenia na pracę.
Dzień …More
Bob
Ruch Dobrobytu i Pokoju - Tel. 733 281 609
Bob
Musisz to wiedzieć(1546) Truli ludzi na całym świecie, a dziś wytyczają kierunek dla Polski - Musisz to wiedzieć(1546) Truli ludzi na całym świecie, a dziś wytyczają kierunek dla Polski