Clicks207
ľubica
1

Bdejte a pozorne sledujte oznamy škôl

WHO vraví, že prítomnosť dieťaťa v škole vyjadruje súhlas s očkovaním

WHO, teda Svetová zdravotnícka organizácia je inštitúcia, ktorú mnohí upodozrievajú, že je centrom svetových lobistov pre depopulačnú agendu.
Momentálne táto organizácia začala považovať prítomnosť dieťaťa v škole za súhlas rodičov s jeho očkovaním. A zrejme v najbližšej dobe bude tlačiť na členské štáty, aby túto direktívu zaviedli do svojho právneho poriadku.

Takže depopulácia sa možno bude robiť aj prostredníctvom vakcín. Deti pravdepodobne nebudú umierať hneď po očkovaní, to by bolo príliš okaté a ľudia by sa proti tomu rýchlo vzopreli.
Skôr to asi bude fungovať tak, že očkovacie látky zaúčinkujú cez sterilizáciu, vyvolávanie vážnych chronických ochorení či ohlupovanie detí na celom svete.
Deti depopulátorov sa tomu samozrejme vyhnú, keďže oni svoje deti očkovať nedávajú, ako to napríklad zlé jazyky hovoria o Billovi Gatesovi. Ten, napriek silnému pretláčaniu vakcín pre ostatných, svoje deti očkovať vraj nedal.
Čo ohľadne vakcín publikovala Svetová zdravotnícka organizácia
V jednej zo svojich správ venovaných očkovaniu publikovala Svetová zdravotnícka organizácia nasledujúci paragraf:
V slovenskom preklade to znamená nasledovné:
3. Proces implikovaného súhlasu, ktorým sú rodičia informovaní o náhlom očkovaní prostredníctvom sociálnej mobilizácie a komunikácie, môže zahŕňať listy adresované priamo rodičom.

Následne, fyzická účasť ich detí alebo adolescentov v škole počas očkovania, či už za prítomnosti rodiča alebo bez nej, je považovaná za vyjadrený súhlas. Táto praktika je založená na princípe odhlásenia sa. Čiže od rodičov, ktorí s očkovaním nesúhlasia, sa očakávajú konkrétne kroky vedúce k tomu, aby sa ich dieťa na očkovaní nezúčastnilo. Takýmto krokom sa považuje napríklad nepustenie dieťaťa do školy počas očkovacieho dňa v prípade, že sa očkovanie bude podávať v škole.“

Ponaučenie
Takže, milí rodičia, to len aby ste vedeli, čo sa v kuchyni Svetovej zdravotníckej organizácie varí.
Na Slovensku sa očkovanie v súčasnosti síce nevykonáva na školách, ale čo nie je, môže čoskoro byť. Veď viete, určite to poznáte, že „bezprecedentné časy si vyžadujú bezprecedentné opatrenia“.
Preto, ako vravieval klasik Július Fučík: „Lidé bděte!“
V tejto dobe je naozaj potrebné mať sa stále na pozore, pretože neviete, s čím zajtra môže prísť naša vlastizradná vláda, Ministerstvo zdravotníctva alebo Úrad verejného zdravotníctva.
Jednou z vecí, ktorá teoreticky pripadá do úvahy, je aj očkovanie v školách, ktoré môžu zdôvodniť potrebou rýchlosti alebo masovosti.
Takže ešte raz:
Bdite ľudkovia a pozorne sledujte oznamy škôl, aby vám náhodou neušla nejaká dôležitá informácia a nedajbože vám dieťa bez vášho vedomia v škole zaočkovali.
Zdroj: envirowatchrangitikei.wordpress.com, Spracoval: Badatel.net
Súvisiace články
V roku 2009 bola WHO obvinená z plánovania genocídy
Pohotovosti v USA sú zaplavované pacientami s akútnym zlyhávaním orgánov
„Je to desivé“ opisuje mama vážny srdcový stav syna po očkovaní proti covidu
Svetová zdravotnícka organizácia tajne zmenila definíciu „kolektívnej imunity“
ľubica