مهم است که چگونه خداحافظی کنید اینترفاکس - دانشمندان به طور آزمایشی ویژگی های معجزه آسای علامت صلیب و نماز را اثبات کرده اند.

عکس قرمز-نادرست رنگ سبز O'KY

"ما دریافته ایم که رسم قدیمی ساختن علامت صلیب بر خوردن و آشامیدن قبل از غذا معنای عرفانی عمیقی دارد. یک کاربرد عملی در پشت آن وجود دارد: غذا به معنای واقعی کلمه در یک لحظه تمیز می شود. این یک معجزه بزرگ است که به معنای واقعی کلمه هر روز اتفاق می افتد ، "گفت: آنجلینا مالاخوفسایا ، فیزیکدان ، به نقل از روزنامه ژیزن در روز جمعه.

مالاخوفسکایا تقریباً ده سال بود که با برکت کلیسا این قدرت نشانه صلیب را مطالعه می کرد. وی آزمایش های زیادی را انجام داد که قبل از علنی شدن نتایج آنها بارها مورد تأیید قرار گرفت.

به ویژه ، او ویژگی های منحصر به فرد ضد باکتری آب با برکت دعا و علامت صلیب را کشف کرد. به گفته این روزنامه ، این مطالعه همچنین خاصیت جدید و قبلاً ناشناخته ای از كلام خدا را آشكار كرد كه باعث تغییر ساختار آب ، افزایش قابل توجهی چگالی نوری آن در ناحیه كوتاه طیف ماوراrav بنفش می شود.

دانشمندان تأثیر دعای خداوند و نشانه صلیب بر باکتری های بیماری زا را تأیید کرده اند. نمونه های آب برای آزمایش از مخازن مختلف - چاه ها ، رودخانه ها ، دریاچه ها گرفته شده است. همه نمونه ها حاوی تافیلوکوک طلایی ، باکتری های کلی فرم بودند. با این حال ، معلوم شد که اگر دعای پروردگار خوانده شود و نشانه صلیب بر روی آنها قرار گیرد ، تعداد باکتریهای مضر هفت ، ده ، صد و حتی بیش از هزار برابر کاهش می یابد.

آزمایشات به گونه ای انجام شد که تأثیر احتمالی پیشنهاد روانی را از بین ببرد. این دعا توسط مومنان و غیر مومنان به طور یکسان خوانده شد ، اما تعداد باکتری های بیماری زا در محیط های مختلف با مجموعه های مختلف باکتری در مقایسه با الگوهای مرجع همچنان رو به کاهش است.

دانشمندان همچنین تأثیرات مفیدی را که نماز و علامت صلیب بر افراد دارند اثبات کرده اند. فشار خون در همه افراد تثبیت شد و شاخص های خون بهبود یافت. جالب توجه است که شاخص ها در جهت بهبودی مورد نیاز تغییر می کنند: در افراد مبتلا به فشار خون بالا ، فشار خون افزایش یافته و در افراد مبتلا به فشار خون بالا ، کاهش می یابد.

همچنین اشاره شد که اگر علامت صلیب با دست انجام شود ، سه انگشت به صورت بی پروا جمع شود یا در خارج از نقاط لازم قرار گیرد - مرکز پیشانی ، مرکز شبکه خورشیدی ، و فرورفتگی در بازوهای راست و چپ - نتیجه مثبت به طور قابل توجهی ضعیف تر بود یا اصلا وجود نداشت.
منبع interfax-religion.com/?act=news&div=1173