Edward7
51.4K

Putin powołuje 300 tys. nowych żołnierzy, ostrzega, że "nie blefuję" w sprawie atomówki dla Zachodu

Prezydent Rosji Władimir Putin właśnie dał światu do zrozumienia, że poważnie myśli o zmiażdżeniu Ukrainy i ochronie granic swojego kraju przed jakąkolwiek reakcją Zachodu.

LeoHohmann
Wojnę toczono na Ukrainie wiedząc przez cały czas, że rozpęta ona szerszą wojnę, jeśli nie skończy się szybko. Cóż, nie zakończyła się szybko. A teraz eskalująca wojna na słowa wydaje się przekształcać w bezpośrednie starcie pomiędzy supermocarstwami - USA i NATO przeciwko Rosji, Chinom, Indiom, Iranowi i Korei Północnej, itd. Istnieje duża szansa, że Turcja, kluczowy członek NATO, przejdzie na stronę Rosji w tej nadchodzącej wojnie.

Putin ogłosił w środę, że powołuje setki tysięcy rezerwistów wojskowych w tym, co nazwał "częściową mobilizacją". Putin powiedział, że Zachód chce "zniszczyć" Rosję, a on po prostu na to nie pozwoli. I, nie zatrzymał się na tym. Putin powiedział, że "nie jest blefem" użycie "wszystkich środków" w celu ochrony rosyjskiego terytorium przed zachodnią agresją. Teraz świat czeka na odpowiedź Waszyngtonu. Czy wyślą na Ukrainę czołgi M-1 Abrams? Czy wyślą rakiety średniego lub dalekiego zasięgu? Oddziały wojskowe?

Czy będzie to październikowa niespodzianka, której wszyscy oczekują od reżimu, który wie, że jego dni są policzone? Co się stanie, jeśli III wojna światowa wybuchnie przed dniem wyborów 8 listopada? Wysłanie wojsk lub jakiegokolwiek rodzaju broni ofensywnej na Ukrainę w tym momencie spowodowałoby eskalację spraw do punktu gwarantującego masową odpowiedź Rosji. A ta odpowiedź będzie prawdopodobnie obejmować broń jądrową, albo taktyczne lub teatralne, a nawet międzykontynentalne uderzenia jądrowe. To ostatnie najprawdopodobniej wiązałoby się z hipersonicznym pociskiem niszczącym kluczowe amerykańskie silosy i/lub bazy wojskowe.

"Jeśli Putin użyje broni nuklearnej przeciwko Ukrainie, Stany Zjednoczone wezmą odwet w postaci "niszczącego uderzenia" na rosyjskie wojsko", powiedział były dowódca armii Stanów Zjednoczonych w Europie, były europejski dowódca armii Stanów Zjednoczonych w starannie sformułowanym ostrzeżeniu w środę . Emerytowany generał armii amerykańskiej Ben Hodges odpowiedział, że „mało prawdopodobne” Putin rozkaże atak nuklearny na Ukrainę, ale ostrzegł, że jeśli to zrobi, USA mogą zniszczyć rosyjskie bazy wojskowe na Krymie.

Założenie, że Putin użyje swoich bomb atomowych przeciwko Ukrainie, wydaje się kiepską strategią. Po co miałby bombardować swojego sąsiada, naród posługujący się rosyjskojęzycznym językiem i którego żyznej ziemi uprawnej pożąda, kiedy jego prawdziwym wrogiem są USA i NATO? Jeśli w ogóle użyje broni nuklearnej, odda śmiertelny strzał w serce swojego wroga, Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jeden z ideologicznych sojuszników Putina, ultranacjonalista Aleksander Dugin, faktycznie stwierdził, że jesteśmy „ na krawędzi III wojny światowej , do której naciska Zachód ”.

Dugin pisze: "Rosja jest w stanie wojny ze zbiorowym Zachodem , z NATO i jego sojusznikami (choć nie ze wszystkimi: Turcja i Grecja mają swoje stanowisko, a niektóre kraje europejskie, przede wszystkim, ale nie tylko, Francja i Włochy, nie chcą aktywnie uczestniczyć w wojna z Rosją). Jednak groźba trzeciej wojny światowej jest coraz bliżej. “

Dugin stwierdza, że „otwarty satanizm i jawny rasizm kwitną na Ukrainie, a Zachód tylko je popiera”, dodając, że „Mamy do czynienia z tym, co ortodoksyjni starsi nazywają „cywilizacją Antychrysta”. Rolą Rosji jest zatem zjednoczenie wyznawców różnych wyznań w tej decydującej bitwie”. Dugin wzywa swoich rodaków, aby „nie czekali, aż wróg świata zniszczy twój dom, zabije twojego męża, syna lub córkę… W pewnym momencie będzie za późno. Nie daj Boże, abyśmy dożyli takiej chwili.” Dugin kończy surowym okrzykiem bojowym:

„Ofensywa wroga w regionie Charkowa jest właśnie tym: początkiem prawdziwej wojny Zachodu przeciwko nam. „Zachód demonstruje zamiar rozpoczęcia przeciwko nam wojny unicestwienia – trzeciej wojny światowej. Musimy zebrać cały nasz najgłębszy potencjał narodowy, aby odeprzeć ten atak. Wszelkimi środkami: myśl, siła militarna, ekonomia, kultura, sztuka, wewnętrzna mobilizacja wszystkich struktur państwowych i każdego z nas”.


Niezależnie od tego, czy przyjmiecie twierdzenie Dugina, że Rosja jest sprawiedliwa w tej wojnie, nie możecie obalić jego opisu moralnie zbankrutowanego Zachodu. Według nieżyjącego już analityka wojskowego, dr Petera Pry, przewaga nuklearna Rosji jest taka, że może użyć pierwszego uderzenia, aby uczynić reakcję USA w zasadzie daremną. Rosyjska strategia wojenna zawsze opierała się na idei, że wojnę nuklearną można wygrać.

Istnieją doniesienia, że Putin już zaczął aresztować Rosjan, którzy protestują przeciwko jego częściowej mobilizacji. Chłop jest poważny. Mam wrażenie, że Biden po prostu się bawi, za każdym razem szturchając niedźwiedzia trochę mocniej, zgodnie z instrukcjami swoich globalistycznych opiekunów. Będzie to równoznaczne z zabawą z ogniem. Pożar jądrowy.

W tym samym czasie, gdy Putin ogłosił w środę wezwanie do większej liczby żołnierzy, Biden był w ONZ, zjadliwie atakując Putina . Biden powiedział w swoim przemówieniu w ONZ, że USA nie szukają konfliktu z Chinami. Ale nie powiedział tego o Rosji. Czy to jest konflikt, którego chce jego reżim? Czy opiekunowie Bidena nie wiedzą, że konflikt z Rosją prawie na pewno oznacza również konflikt z Chinami? Z pewnością opiekunowie Bidena zdają sobie sprawę, że dwa narody, Rosja i Chiny, podpisały w zeszłym roku pakt o współpracy wojskowej . Dlaczego udają, że tylko połowa tego sojuszu jest naszym wrogiem? To odbije się odwrotnym skutkiem dla Stanów Zjednoczonych. Może taki był cały czas plan, szturchać i szturchać niedźwiedzia, dopóki nie zaatakuje, a potem Stany Zjednoczone potulnie bronią się, zanim ostatecznie poddadzą się Chinom.

Ważne jest, aby pamiętać, że Rosja zmobilizowała swoich rezerwistów tylko trzy razy w historii współczesnej – było to w okresie poprzedzającym I wojnę światową w lipcu 1914 r., II wojnę światową w czerwcu 1941 r., a teraz przeciwko NATO 21 września 2022 r.


Putin ogłosił częściową mobilizację podczas wystąpienia telewizyjnego w środę. Sekretarz prasowy Kremla Dmitrij Pieskow, przemawiając na konferencji prasowej , powiedział, że liczba nowych rekrutów wyniesie około 300 tysięcy. Powiedział, że powodem częściowego wezwania do broni było, jak wyjaśnił Putin w swoim przemówieniu, to, że Rosja „jest teraz skonfrontowana z potencjałem militarnym NATO i wielu innych nieprzyjaznych krajów” na Ukrainie.

Podczas gdy Rosja się mobilizuje, Biden nie zachowuje się jak prezydent przygotowujący się do wielkiej wojny z tym supermocarstwem, które publicznie bije i karze. Zmniejszył armię amerykańską, wyrzucając około 10 procent żołnierzy i uniemożliwiając rekrutację nowych, wymagając od nich eksperymentalnych wstrzyknięć mRNA. Wielu żołnierzy, którzy zadali sobie ciosy, teraz choruje.

Biden otworzył także granicę południową i pozwolił na ponad 4 miliony nielegalnych przejść granicznych od stycznia 2021 r., wielu z nich to mężczyźni w wieku wojskowym, potencjalne komórki uśpione, które Rosja-Chiny-Iran będą mogły aktywować w czasie decydują się na atak na Amerykanów (Polska realizuje tan sam program co USA - autodestrukcji dopow.)


Todd Bensman, autor Border Wars i pracownik Centre for Immigration Studies, powiedział 20 września w wywiadzie udzielonym Brannonowi Howse, że liczba nielegalnych migrantów z listy obserwowanych przez terrorystów FBI zatrzymanych na granicy w roku fiskalnym 2022 wzrosła o 400 procent . Dane te pochodzą bezpośrednio z własnej strony internetowej US Customs and Border Patrol . 2,15 miliona nielegalnych imigrantów przedostało się do Stanów Zjednoczonych w ciągu pierwszych 11 miesięcy bieżącego roku podatkowego, który kończy się 30 września. „Więc prawdopodobnie do końca września otrzymamy 2,5 miliona” – powiedział Bensman. A to tylko ci, których zatrzymali funkcjonariusze Straży Granicznej. Nie obejmuje tych, którzy prześliznęli się niezauważeni. Istnieje kategoria nielegalnych migrantów sklasyfikowanych jako „inni”, która obejmuje osoby z krajów nękających "terrorystami", takich jak Somali, Irak, Iran, Syria i Sudan. Według Bensmana w 2022 r. ponad 93 000 „innych” przeszło nielegalnie. Turcja, kraj sponsorujący terrorystów, dostarczyła w tym roku do Stanów Zjednoczonych 13.000, w porównaniu z 1.600 w zeszłym roku.

„Źli ludzie wiedzą, że nasza południowa granica jest otwarta, jest wrażliwa” – powiedział Bensman Howse. Tak naprawdę dzieje się od lat 90. i naprawdę nasiliło się na początku XXI wieku, nie tylko pod względem nielegalnego wjazdu do Ameryki przez ludzi z krajów, które nas nienawidzą, ale także legalnych transferów milionów uchodźców od tego samego złego kraju. To był temat mojej książki z 2017 roku, Inwazja z ukrycia , która jest dziś bardziej aktualna niż wtedy, gdy została napisana. Bensman rozmawiał również z Daily Mail , który podsumował jego komentarze w następujący sposób:

US Customs and Border Protection złapali w tym roku 78 migrantów pod obserwacją FBI próbujących nielegalnie przekroczyć granicę amerykańsko-meksykańską . To pięciokrotny wzrost w stosunku do zeszłego roku, w którym zanotowano rekordową piętnastkę.
Todd Bensman obarcza winą Joe Bidena, który położył kres polityce z czasów Trumpa, zmuszającej osoby ubiegające się o azyl do czekania w Meksyku
.
Poprzez umożliwienie tym migrantom wjazdu do USA, Bensman powiedział, że terroryści szukali okazji, aby wykorzystać chaotyczne granice, aby się wkraść .
Stany Zjednoczone pozwoliły już dwóm migrantom z listy obserwacyjnej terroru prześlizgnąć się przez szczeliny na początku tego roku (dziwne w Polsce to samo dopow) .

W tym samym czasie, gdy otworzył granicę, Biden obniżył również strategiczne rezerwy ropy naftowej do najniższych poziomów od czasów prezydenta Jimmy'ego Cartera. Wszystko to składa się na niezwykle niebezpieczną sytuację, gdyby Stany Zjednoczone rozpoczęły wojnę z Rosją i Chinami. I podczas gdy Rosja i Chiny się mobilizują, Biden powiedział w ONZ, że USA skupiają się nie na walce z Rosją i Chinami, ale na walce ze „zmianami klimatu”. Nie, ten reżim nie zachowuje się tak, jak postąpiłby rząd, gdyby wiedział, że wojna światowa może wybuchnąć w ciągu najbliższych sześciu do dwunastu miesięcy, a nawet za dwa lata. Porzucilibyście nakazy szczepionek, porzucilibyście autodestrukcyjną fiksację na temat zmian klimatycznych, zwiększylibyście krajową produkcję energii, która byłaby potrzebna do prowadzenia wojny, i zamykalibyście granice, aby nieprzyjacielscy kombatanci nie mogli wejść.

Ale zamiast tego reżim Bidena koncentruje się nie na zagranicznych bojownikach wroga, którzy przemykają przez granicę, ale na „krajowych ekstremistach” (tj. zwolennikach Trumpa) i matkach uczestniczących w spotkaniach rad szkolnych. Twierdzi, że ci krajowi „ekstremiści” są największym zagrożeniem dla republiki, a nie militarnej potęgi Chin i Rosji. My, Stany Zjednoczone, nie możemy być bardziej nieprzygotowani do wojny z Rosją i Chinami niż jesteśmy teraz. Jesteśmy bardzo wrażliwi i nie zdziwiłbym się, gdyby reżim Bidena aktywnie działał na rzecz drugiej strony. Trudno mi uwierzyć, że jakakolwiek administracja, która nie zostałaby sprzedana wrogowi, robiłaby coś przeciwnego do wszystkiego, co robiłby legalny rząd, gdyby wiedział, że wojna z przeciwstawnym supermocarstwem jest na bliskim horyzoncie (w Polsce to samo dopow.).

Wygląda na to, że do Ameryki zbliża się sąd. Przygotuj się odpowiednio. Uporządkuj swój dom fizycznie, psychicznie i duchowo. Nadchodzi wojna. A wojsko USA nie pojedzie ci na ratunek.
Putin calling up 300,000 fresh troops, warns ‘I’m not bluffing’ about nuking the West
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Wolę zginąć niż być uśmiercony przez sadystycznych okupantów z Knesejmu UkroPolin i ich chazaro -Ukro-rezydenta Judę !!!
Saguarento Pakita Orano
a niech jebnie, w obliczu tego zachodniego zrycia mozgów to juz innego ratunku niema. zamerykanizowane spoleczenstwo bezpłciowe, dramat jak to wszystko widze robi mi sie niedobrze a ludzie slepi wielce tolerancyjni i otwarci swojej krzywdy nie widza.
nihil quicquam
Ratunek jest, podała go nam Matka Boża w Fatimie, ale ludzie mają to w nosie.
sługa Boży
Panie Putin nie strasz Pan, tylko wal wszystkim co masz !