biniobill
Prawdziwe i fałszywe rozumienie Bożego miłosierdzia
Ja również nie zawsze odpowiadam pod postem danego usera, bo jestem również zablokowana.
Dla chcącego - nic trudnego.
-----------------------------------------------

To nie jest zgodne z Netykietą, i świadczy tylko o tym, że jesteś nobem.
Przez takich ludzi w internecie jest totalny bałagan. Dzieci neostrady to porażka.
biniobill
Prawdziwe i fałszywe rozumienie Bożego miłosierdzia
Martyna1, po jakiego, odpowiadasz mi na pytanie pod postem, gdzie mam zablokowany dostęp. Kobieto weź się potrząśnij - może jakaś zapadka wskoczy na właściwe miejsce. Raz a dobrze - gwałtownie. Na pewno pomoże.
BN
jmichalik.episkopat.pl/wypowiedzi/4029.1,Abp_Mich…
"Niektórzy, choćby w podwarszawskim Józefowie, usprawiedliwiają się, że przecież lefebryści niedługo będą w pełnej jedności z Kościołem. Ale jeszcze nie są. I dopóki nie są, obowiązują te same zasady. Czyli ktoś, kto chodzi na Mszę Świętą do lefebrystów czy posyła tam dzieci do sakramentu bierzmowania, ten obciąża swoje sumienie, bo łamie …More
jmichalik.episkopat.pl/wypowiedzi/4029.1,Abp_Mich…
"Niektórzy, choćby w podwarszawskim Józefowie, usprawiedliwiają się, że przecież lefebryści niedługo będą w pełnej jedności z Kościołem. Ale jeszcze nie są. I dopóki nie są, obowiązują te same zasady. Czyli ktoś, kto chodzi na Mszę Świętą do lefebrystów czy posyła tam dzieci do sakramentu bierzmowania, ten obciąża swoje sumienie, bo łamie jedność Kościoła. A do tego podtrzymuje tych biednych, zagubionych ludzi na drodze odłączenia. Rola świeckich jest tu bardzo ważna, bo żaden to Kościół i wspólnota wiary, która nie ma wierzących świeckich. Jeśli ksiądz zostaje w błędzie sam, to jest nadzieja, że obudzi się w nim jakaś refleksja. Ale jeśli znajdzie wyznawców i zwolenników, to sprawa się komplikuje. Dlatego potrzeba lepszej formacji religijnej świeckich. Księdzu, który się sprzeniewierzył, nie należy okazywać niechęci, nienawiści czy agresji. Trzeba jednak wyraźnie mu powiedzieć, że sumienie nie pozwala mi uczestniczyć w jego praktykach."
idziemy.com.pl/religia/tron-dla-chrystusa-/2/